نویسنده mr.hajati
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1198
تاریخ بروزرسانی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

کسب درآمد از وردپرس با جدیدترین روش ها

وردپرس همان طور که میدانید یک سیستم مدیریت محتوا بر پایه زبان برنامه نویسی پی اچ پی می باشد. شغل های گوناگونی در زمینه وردپرس وجود دارند. در این مقاله ما به معرفی پنج شغل پردرآمد در حوزه توسعه دهنده وردپرس  می پردازیم.شغل هایی که قرار است در مورد آن ها به شما توضیح دهیم و شما را با آن ها بیش تر آشنا کنیم عبارت اند از:

  • توسعه دهنده قالب وردپرس
  • ساخت افزونه اختصاصی برای وردپرس
  • ترجمه افزونه های وردپرس به فارسی
  • مدیریت سایت های وردپرسی
  • توسعه دهنده امنیت وردپرس

کسب درآمد از وردپرس

وردپرس از جمله پلتفرم هایی است که افرادی با دانش های مختلف می توانند به راحتی با آن کار کنند. هرچه میزان تسلط شما بر مباحث توسعه وردپرس بیشتر باشد در نهایت عملکرد بهتری ارائه خواهید داد و قطعا میزان درآمد شما نیز در این شغل بسیار خوب خواهد بود و شما با طراحی انواع افزونه ها و قالب هایی که برای سایت هایی با کاربری های مختلف استفاده می شوند می توانید درآمد شگفت انگیزی را تجربه کنید. اما به طور معمول یک توسعه دهنده وردپرس درآمدی بین 10 تا 50 میلیون تومان در ماه دارد.

مهارت هایی توسعه دهنده وردپرس

  • PHP
  • MySQL
  • با CSS
  • JavaScript
  • HTML

پنج شغل پردرآمد وردپرس

ساخت قالب وردپرس

یکی از رایج ترین و پر درآمد ترین مشاغل وردپرس ساخت قالب وردپرس می باشد. مراحل ساخت یک قالب طبق مقاله طراحی سایت در اصفهان را برای شما توضیح دادیم.

قالب در واقع همان جنبه بصری سایت است که برای کاربران نمایش داده می شود. جذاب بودن و کاربر پسند بودن و نیز دسترسی راحت به بخش های مختلف از ویژگی های مهم یک قالب ایده آل است. شما می توانید انواع قالب های وردپرسی و تخصصی را برای مشتریان خود پیاده سازی کنید.

وقتی شما در زمینه طراحی قالب وردپرس حرفه ای شوید به راحتی می توانید درآمد بسیار عالی داشته باشید. مانند طراح قالب وودمارت که با فارسی سازی و تغییراتی که در قالب ایجاد کرد و سایت های فروشنده قالب ارائه نمود درآمد فوق العاده ای را نیز هم اکنون دارد.

ساخت افزونه های تخصصی برای وردپرس:

ساخت افزونه های تخصصی برای وردپرس

دومین شغل پر درآمد وردپرس ساخت افزونه های سفارشی برای ایجاد ماژول ها و امکانات جدید به وردپرس است. در برخی مواقع مشتری از شما یک سری امکانات را می خواهد که هیچ افزونه ای آن را ندارد.مثلا طراحی افزونه هایی مثل تنظیمات قالب، رزرواسیون و دیگر افزونه هایی از این قبیل طرفداران و مشتریان بسیاری دارند. برای این افزونه ها تا آماده شدن زحمت زیادی توسط تیم برنامه نویسی مجموعه کشیده می شود.

ترجمه افزونه های آماده در وردپرس

گاهی اوقات افزونه مورد نظر شما موجود است. اما ترجمه آن به زبان فارسی وجود ندارد.شما می توانید با استفاده از ترجمه افزونه های مختلف و کاربردی یک منبع درآمد بسیار عالی را در اختیار داشته باشید. ترجمه افزونه نسبت به دو شغل قبلی از بازار بهتری برخوردار است.

توسعه دهنده وردپرس و مدیریت سایت

بر خلاف تصورات شما، مدیریت سایت های وردپرسی کار بسیار دشوار و پیچیده ای می باشد. مدیر یک سایت باید زمان بندی دقیق و تسلط کافی به امور تولید محتوا و سئو داشته باشد. تایم تولید محتوا و انتشار محتوا را تنظیم کند. در صورت چند کاربره بودن سایت باید به بقیه کاربران نیز نظارت کند.

مسئول امنیت :

یکی از سخت ترین و پرکار ترین شغل های موجود مسئول امنیت وردپرس می باشد. مسئول امنیت وظیفه شناسایی آی پی های وارد شده به سایت و همچنین کنترل و کاهش حملات سایبری به سایت ها را بر عهده دارد. همچنین ورود های مشکوک را کنترل کرده و به مدیر اصلی سایت گزارش می دهند.

مراحل تبدیل شدن به توسعه دهنده وردپرس

این 5 شغل موجود در وردپرس بود. همه این شغل ها نیز از درامد بسیار خوبی برخورداراند. هر کدام از این شغل ها نقطه ضعف و قوت مربوط به خود را دارد.برای مراجعه به سایت رسمی وردپرس اینجا کلیک کنید. در صورتی که می خواهید صرفا یک سایت داشته باشید، با مشاورین ما در سایت وب یار تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.