نویسنده mr.hajati
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 698
تاریخ بروزرسانی ۲ خرداد ۱۴۰۱

بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی

آیا با انواع نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی آشنا هستید؟ می‌دانید این طراحی با چه هدفی انجام می‌شود؟ می‌دانید با دانلود بهترین نرم‌افزار طراحی سایت بدون کد نویسی می‌توان اقدام به طراحی کرد؟ پاسخ به این سؤال کار چندان دشواری نیست. با وب یار همراه باشید تا این نرم افزارها را معرفی کنیم.

طراحی سایت یکی از اقدامات مهمی است که جهت راه‌اندازی یک وب‌سایت صورت می‌گیرد. این وب‌ها می‌توانند در قالب‌های مختلف به‌منظور استفاده‌های گوناگون اما باهدف شناخته شدن و جذب مشتری طراحی شوند. دلیل اصلی رشد قابل چشمگیر اکثر فروشگاه‌ها نیز همین پیوستن به دنیای اینترنت است.

این روزها همه ما دسترسی راحت به فضای مجازی و اینترنت داریم و به ساده‌ترین شکل ممکن می‌توانیم وارد هر وب شده و درباره آن اطلاعات کسب کنیم. با توجه به تأثیر سایت‌ها روی گسترش کسب‌وکارها ازاین‌رو افراد زیادی اقدام به طراحی سایت می‌کنند. اما طراحی با چندین روش ممکن و توسط کدهای مختلفی انجام می‌شود که هر یک مزیت‌های خاص خود رادارند. در ادامه شما را با بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کد نویسی آشنا خواهیم کرد.

بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت یک شغل پردرآمد است که در دنیای نوین امروز بسیار پرطرفدار و کارآمد هست. علم همچنان روبه‌پیشرفت است و تمامی امور به سمت دنیای اینترنت سوق داده می‌شوند؛ چراکه در این فضا می‌توان به‌سرعت رشد کرد. اما طراحی سایت مراحل و اقدامات بسیاری دارد که دانش کدنویسی یکی از پارامترهای مهم آن است. برای انجام کدنویسی نیز حتماً باید با تمام زبان‌های برنامه‌نویسی آشنا باشید؛ اما این روزها برنامه‌های جدیدی وجود دارد که بدون دانش کدنویسی می‌توان طراحی نمود. با کمک بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی می‌توان در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به دانش کدنویسی یک سایت را طراحی نمود. اما می‌دانید بهترین نرم‌افزار طراحی سایت بدون کدنویسی کدام است؟

• نرم افزار ادوب ماس Adobe Muse CC

یکی از انواع نرم‌افزارهای بسیار پرکاربرد بدون کد نویسی شامل برنامه Adobe Muse CC است. این نوع نرم‌افزار یکی از افزارهای بسیار قدرتمند طراحی سایت بوده که دارای ویژگی air هست. از این نرم‌افزار بسیار قدرتمند برای اجرای انواع برنامه‌هایی چون اکشن اسکریپت، کدهای جاوا، فلش و … استفاده می‌کنند.

• نرم افزار Macaw for windows

دیگر نرم‌افزار بسیار پرکاربرد بدون کدنویسی نرم‌افزار Macaw for windows است. با کمک این نرم‌افزار قدرتمند می‌توان اقدام به طراحی وب‌سایت‌های ریسپانسیو کرد. مهم‌ترین مزیت این دسته از نرم‌افزارها سازگاری آن‌ها با نسخه ویندوز است. همچنین این نرم‌افزار مجهز به قالب‌های متنوع و زیبا هست و می‌تواند تمامی فایل‌ها را به کدهای HTML و CSS تبدیل نماید. برقراری ارتباط میان صفحات مختلف وب‌سایت از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار است.

انواع نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی

انواع نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی
بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی 3

• نرم افزار Builder Easy Web Quick’n

اگر به دنبال بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی هستید، نرم‌افزار طراحی سایت Builder  Easy Web Quick’n را انتخاب کنید. این نرم‌افزار ساده‌ترین نوع نرم‌افزارهایی است می‌توانید با کمک آن به‌صورت هم‌زمان جدا از طراحی سایت اقدام به ویرایش دیگر وب‌سایت‌ها نمایید. قالب‌های این نرم‌افزار بسیار است و می‌توان یک سایت جذاب و ایده الی با آن طراحی نمود.

• نرم افزار Xara Web Designer Premium

یکی دیگر از انواع نرم افزار سایت ساز بدون کدنویسی معروف شامل Adobe Edge Animate است. با این نرم‌افزار جدا از طراحی و ویرایش سایت به‌صورت هم‌زمان، می‌توان انیمیشن‌های متحرک بسیاری نیز طراحی کرد. حجم بسیار پایین یکی از مزیت‌های این نوع نرم‌افزار هست که باعث محبوبیت آن شده است.

• نرم افزار Incomedia WebSite X5 Evolution v8

نرم‌افزار طراحی سایت Incomedia WebSite X5 Evolution v8 دیگر نرم‌افزار بسیار پرطرفداری است که قابلیت بسیار زیادی دارد. سرعت این نرم‌افزار بسیار بالا بوده و ظرف مدت‌زمان کوتاهی می‌توان با کمک آن‌یک وب‌سایت طراحی کرد. حجم گسترده‌ای از انواع قالب‌های متنوع یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها و قابلیت‌های این نرم‌افزار است.

• نرم افزار Dreamweaver

بهترین نرم ‌افزار طراحی سایت بدون کدنویسی شامل نرم‌افزار Dreamweaver است. این نرم‌افزار ساخت شرکت ادوب  که بسیار پیشرفته بوده و از آن برای طراحی انواع وب‌سایت‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند. با کمک این نرم‌افزار می‌توان علاوه بر طراحی وب به‌صورت هم‌زمان وب‌سایت خود را در هرلحظه‌ای طراحی نمود.

• نرم افزار Xara Web Designer Premium

نرم افزار طراحی سایت فارسی Xara Web Designer Premium یک نرم‌افزار حرفه‌ای و پیشرفته است. این نرم‌افزار مخصوص طراحی صفحات ریسپانسیو است که با کمک آن می‌توان حتی صفحات وب بسیاری ایجاد نمود.

دو نرم‌افزار  بسیار مهم جهت طراحی سایت

• وردپرس

از دیگر بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی شامل وردپرس است. کمتر کسی با وردپرس آشنایی ندارد؛ چراکه از این نرم‌افزار برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت بسیار استفاده می‌کنند. قابلیت‌های این برنامه نسبت به دیگر برنامه‌های طراحی سایت بیشتر است و سرعت بالاتری نیز دارد.

• نرم افزار StudioLine Web Designer

نرم افزار طراحی سایت فارسی StudioLine Web Designer به‌عنوان یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارها شناخته می‌شود. چراکه قدرت این برنامه درزمینهٔ طراحی سایت حرفه‌ای بسیار بالا می‌باشد و هیچ نیازی به کد نویسی ندارد. با کمک این برنامه علاوه بر طراحی سایت می‌توانید اقدام به ویرایش لایه‌ها و صفحات، لایه‌بندی پروژه و …کنید.

مزایای‌  سایت های بدون کدنویسی

مزایای‌  سایت های بدون کدنویسی
بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی 4

طراحی سایت یک فرآیند طولانی و پیچیده‌ای است که برای ثبت آن بایستی گام‌های بسیاری را پشت سر گذاشت. در هر مرحله از طراحی نیاز به کدها، لینک‌ها و ابزار و افزونه‌های مختلفی است که به بهبود عملکرد سایت و ارتقاء سطح آن کمک می‌کنند. کدنویسی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که در طراحی صورت می‌گیرد اما امروزه طراحی‌ها بدون کد نویسی انجام می‌شوند‌. این عدم کدنویسی دارای مزیت‌هایی است که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

  • شما نیازی به یادگیری کدنویسی ندارید و ازاین‌جهت کار شما سبک‌تر و راحت‌تر می‌شود. از طرفی تنها با یک نرم‌افزار مناسب طراحی سایت ظرف مدت‌زمان کوتاهی وب‌سایت خود را آماده می‌کنید.
  • شما می‌توانید بدون کدنویسی اقدام به طراحی تمام انواع وب‌سایت‌ها کنید و حتی طراحی سایت یک‌صفحه‌ای نیز در این صورت امکان‌پذیر خواهد بود.
  • در طراحی بدون کدنویسی می‌توانید بر اساس میزان بودجه خود وب‌سایت موردنظر را طراحی کنید.
  • با استفاده از بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی سایت سازهایی نظیر وردپرس قابلیت پشتیبانی خدمات را در صورت بروز هرگونه مشکلی دارند.
  • این نرم‌افزارها مجهز به قالب‌های متنوعی هستند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید.
  • مهم‌ترین مزیت استفاده از این نرم‌افزارها صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها است. زیرا دیگر نیازی به کد نویسی که نیاز به زمان طولانی دارد، نیست‌. از طرفی هزینه‌ای نیز جهت انجام کدنویسی پرداخت نمی‌کنید.
  • با بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی نگهداری و بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها راحت‌تر است.

چرایی طراحی سایت با نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت یکی از شغل‌های حرفه‌ای و به‌روزی است که هم‌اکنون با توجه به اهمیت سایت‌های فروشگاهی بازار داغی دارد. درگذشته شاید کمتر کسی به سراغ طراحی سایت می‌رفت؛ اما این پیشرفت علم و فراگیر بودن دنیای اینترنت باعث شد تا کسب‌وکارها نیز به این سمت کشیده شوند.

رشد سریع و قابل چشمگیر کسب‌وکارها و موفقیت اکثر مشاغل باعث شد تا طراحی رنگ و بوی برجسته‌تری به خود بگیرد. برای طراحی نیاز به تخصص و مهارت است؛ چراکه طراحی سایت کار راحتی نیست و بایستی اقدامات بسیار زیادی برای راه‌اندازی یک وب صورت بگیرد.

 برای طراحی نیاز به نرم‌افزارهایی است که دارای تنوع بسیار زیادی هستند و هر یک مزیت‌هایی دارند. اما استفاده از بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی معمولاً عملکرد بهتری خواهد داشت و به‌کارگیری چنین نکات مهم قطعاً مهارت را می‌طلبد.

با توجه به اهمیت طراحی وب و از طرفی اهمیت کیفیت طراحی ازاین‌رو توصیه می‌شود تا حتماً از افراد کار بلد برای طراحی استفاده نمایید. اگرچه با دانلود بهترین نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی می‌توان یک سایت طراحی کرد، اما شما می‌توانید با دانلود این برنامه اقدام به طراحی کنید؟ برای این نوع سایت‌ها هم‌اکنون شرکت‌های طراحی بسیار زیادی فعالیت می‌کنند، اما نمی‌توان گفت که تمامی این شرکت‌ها دارای مهارت و تجربه بالایی در طراحی وب هستند.

ولی با تماس با مشاوران وب یار به راحتی می توانید بهترین طراحی سایت اختصاصی را سفارش دهید و بدون دانش و آموزش اولیه کار با سایت، کسب و کارتان را در اینترنت ارائه کنید.

مقالات مرتبط

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.