0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

طراحی سایت حرفه ای اصفهان

طراحی سایت حرفه ای اصفهان توسط تیم طراحی سایت  اصفهان وب یار با هدف افزایش درآمد و معرفی کشوری برندتان انجام می گیرد. اگر هنوز موفق به کسب درآمد از سایتتان نشده اید، دلیل آن نداشتن یک سایت مشتری پسند است با رعایت موارد زیر سایتی پردرآمد خواهید داشت.

برای داشتن یک سایت پردرآمد از خدمات طراحی سایت حرفه ای اصفهان وب یار لذت ببرید.

هم چنین دارا بودن وب سایت حرفه ای می تواند از مهم ترین ملاک های شناخته شدن برند کسب و کار شما در دنیای مجازی و در میان رقبایتان باشد.

طراحی سایت حرفه ای اصفهان

اگر شما هم دوست دارید که صاحب وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود باشید، کافیست مدتی کوتاه  در این مقاله با ما باشید. و با مراحل طراحی سایت حرفه ای وب یار آشنا شوید.

لازم به ذکر است  که درست از زمانی که شما تصمیم به داشتن سایت حرفه ای میگیرید و آن را با ما در میان میگذارید تنها  طی 15 الی 20 روز کاری وب سایت شما آماده و به شما مشتری عزیز همراه با تمامی آموزش های مدیریت سایتتان تحویل داده خواهد شد.

در این مقاله طراحی سایت حرفه ای مطالب زیر را یاد خواهید گرفت:

  1. جلسه مشاوره طراحی سایت:(یک روز کاری)
  2. اتاق فکر (زمان این مرحله به شما بستگی دارد.)
  3.  طراحی گرافیکی وایر فریم (قالب اولیه سایت)( دو تا سه روز کاری)
  4. تاییدیه مشتری (یک روز کاری)
  5. اختصاص دادن مدیر پروژه و کد نویسی سایت (10 روز کاری)
  6.  تست نهایی سایت و مرورگر(2 روز کاری)
  7.  تهیه آموزش استفاده از سایت (یک روز کاری)
  8.  تحویل یوزر و پسورد مدیریت سایت
  9.  پشتیبانی و تهیه ی بک آپ هفتگی سایت( مادم العمر)
  10. شروع سئو سایت برای گوگل

1- جلسه مشاوره طراحی سایت:(یک روز کاری):

ما طی جلسه  مشاوره رایگان  پاسخ سوالات شما در خصوص کسب و کارتان،هدفتان از راه اندازی سایت،مشتریانتان،و رقبایتان را بدست می آوریم،و به آنالیز نیازها و اهداف شما می پردازیم،در این مرحله حتی پیشنهادات و سایر راههای افزایش درآمد و کسب و کار نیز با توجه به تجربه ی مشاوران ما در برخورد با صنعت های گوناگون و مشابه با شما در اختیار شما قرار داده می شود.در پایان جلسه ی فوق یا از پنل های طراحی سایت وب یار استفاده می کنید و یا اگر تمامی امکانات پنل ها مورد نیاز شما نمی باشد و یا بالعکس،به راحتی با هم به پر کردن فرم انتخاب امکانات موجود در سایت می پردازیم. در نهایت به شما یه پیش فاکتور از جلسه ی مشاوره ارائه می دهیم.

2-اتاق فکر (زمان این مرحله به شما بستگی دارد.)

در این مرحله چنانچه شما در جلسه مشاوره در دفتر طراحی سایت حرفه ای اصفهان به نتیجه رسیده‌باشید و ما افتخار همکاری با شما را داشته‌باشیم، قرار داد همکاری میان ما می شود. در غیر این صورت شما می توانید با در دست داشتن پیش فاکتور خود و امکانات سایتتان مدت زمان بیشتری را در خصوص خدمات و امکانات سایت و … فکر کنید. در صورت تایید شما نیاز به حضور مجدد شما در دفتر نیست و امکان برگزاری جلسه آنلاین با شما نیز به راحتی وجود دارد.

3- طراحی گرافیکی وایر فریم (قالب اولیه سایت)( دو تا سه روز کاری):‌

پس از تایید شما در خصوص امکانات و هزینه ها، فرم انتخاب امکانات سایت شما به گرافیست های سایت داده می شود،تا ایده ها و نظرات شما با ایده های گرافسیت تیم تلفیق شود و وایرفریم حرفه ای سایت شما طراحی گردد. نمونه ای از گرافیک اولیه سایت فروشگاهی لوازم خانگی کیپ کالا  را در زیر با هم مشاهده می کنیم.

طراحی سایت حرفه ای اصفهان

 

4- تاییدیه مشتری(یک روز کاری):

برای داشتن طراحی سایت حرفه ای اصفهان باید از گرافیک زیبا برخوردار بود .پس از طراحی طرح اولیه سایت شما با در نظرگرفتن کامل امکانات و رنگ بندی سایت، به تاییدیه شما نیاز داریم. اما نگران این مرحله نباشید در صورتیکه طرح اولیه مورد پسند شما نبود امکان ویرایش رایگان طرح تا دو مرحله و دو طرح دیگر وجود دارد.

5- اختصاص دادن مدیر پروژه و کد نویسی سایت (10 روز کاری):

در این مرحله در ابتدا مدیر پروژه ای به سایت شما اختصاص داده‌میشود. شما توسط ایشان می توانید از روال پیشرفت پروژه آگاه شوید . کادر فنی برنامه نویسی و سئو کاران در این مرحله ، طی جلسه ای به پیشبرد بهتر پروژه با هم همکاری می کنند. سپس کد نویسی ایستاتیک و داینامیک سایت طی 10 روز کاری انجام می شود.

6- تست نهایی سایت و مرورگر(2 روز کاری):‌

در این مرحله پروژه طراحی سایت مورد آزمون قرار گرفته و امکانات مورد نیاز به آن افزوده می شود و مطالب و تصاویر demo برای درک بهتر مشتریان در آن بارگزاری می گردد.

7- تهیه آموزش استفاده از سایت (یک روز کاری):

در مرحله ی آخر فیلم آموزشی طراحی سایت حرفه ای اصفهان استفاده از تمامی امکانات سایتتان به همراه  آموزش seo content یا سئو محتوا برای شما تهیه می گردد،به علاوه اگر مایل باشید می توانید به صورت حضوری نیزآموزش ببینید.

8- تحویل یوزر و پسورد مدیریت سایت:

 

پس از تسویه حساب شما فیلم آموزش مدیریت سایت ، یوزر و پسورد مدیریت سایت و ایمیل info سایت در اختیار شما قرارداده می شود.

9- پشتیبانی و تهیه ی بک آپ هفتگی  سایت( مادم العمر):

پس از تحویل سایت شما  ، پشتیبانی از سایت ، گرافیک سایت و هر گونه اشکال در کار کردن با سایت از طریقه سامانه پشتیبانی تیکتینگ وب یار انجام می گردد. به علاوه تیم طراحی سایت وب یار هر هفته از سایت های مشتریان بک آپ هفتگی میگیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل ارائه آخرین نسخه از سایت شما امکان پذیر باشد و نیاز به دوباره کاری جهت درج محتوا و .. توسط شما نباشد.

 

یک فنجان قهوه :

اگر با مرور مراحل طراحی سایت حرفه ای تیم طراحی سایت وب یار، تصمیم شما برای داشتن یک سایت حرفه ای قطعی است ،خوشحال میشویم که یک فنجان قهوه مهمان ما باشید و جهت پیشرفت در شعبه ی دوم شغل خود با ما همقدم شوید.

 

طراحی سایت حرفه ای اصفهان

دانلود پادکست این مطلب:

 حتما ویدئوی زیر را یوتیوب ببینید و کانال را subscribe کنید و از ساده بودن پنل اختصاصی قالب ها لذت ببرید. اگر باز نشد نیاز به فی ل شکن دارین.

 

همچنین میتوانید این مقاله آموزش طراحی سایت حرفه ای اصفهان را  از اینجا دانلود و مطالعه فرمایید.

خوشحال می شویم اگر وقت یا تمایل به مطالعه این شرح خدمات ندارید تماس بگیرید. تا به نحو احسنت به صورت رایگان مشاوره طراحی سایت و سئو سایت و براورد قیمت دریافت نمایید. برای دریافت آخرین اطلاعات ز دنیای وب صفحه ی اینستاگرام وب یار را دنبال فرمایید.

5/5 (1 Review)