نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 857
تاریخ بروزرسانی ۵ دی ۱۴۰۱

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو آیا شما هم یکی از مشاغلی هستید که سایت دارید و بر روی آن فعالیت های زیادی انجام داده ، ولی هنوز به مرحله در آمد و افزایش مشتری نرسیده اید؟ آیا شما هم از بازخورد طراحی سایت فعلی خود علیرغم هزینه ای که پرداخت نموده اید،رضایت ندارید؟ تنها با صرف زمان چند دقیقه با مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو وب یار همراه ما باشید تا شما نیز  به بهترین راهکارها جهت پیشرفت سایت خود آن هم  توسط خودتان برسید.

 هدیه تیم طراحی سایت وب یار به صاحبان سایت ها:

شما نیز از تیم طراحی سایت وب یار جلسه مشاوره  رایگان طراحی سایت بدون پرداخت هیچ گونه هزینه با هدف آشنایی با تکنیک های افزایش درآمد و سئو و بهنیه سازی سایت با باور زکات علم نشر آن است هدیه بگیرید.تمامی تکنیک هایی که در این دوره می آموزید به صورت کاملاً رایگان برروی سایت توسط خودتان به راحتی قابل اجراست.

در ادامه با هم مروری اجمالی به اهداف طراحی سایت میندازیم:

اهداف طراحی سایت:

 • ایجاد ارتباطات آنلاین و کسب اطلاعات در هر لحظه

 • تبلیغات کم هزینه تر با بازه زمانی دلخواه

 • معرفی و جذب بازار در سطح جهانی و ملی

 • ایجاد بازار و فروشگاههای اینترنتی مجازی

 • برندسازی و تجارت الکترونیک و شناساندن‌حرفه و تخصص و نمونه کارهای خود در سطح جهانی

 • افزایش درآمد

  بدون شک اگر که تمامی اهداف بالا را برای طراحی سایت در سر داشته‌باشید،شما نیز در پی بدست‌آوردن مهم ترین هدف طراحی سایت،یعنی افزایش درآمد و برندینگ شدن هستید. اما اگر با طراحی سایت و معرفی خود در دنیای مجازی بازهم نتوانسته‌باشید که سری در میان رقبایتان بیرون‌بیاورید،حتما در بخشی از مراحل کار شما مشکلی اساسی وجود دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین این مسائل اشاره ای کوتاه‌میکنیم. و برای بدست آوردن سر نخ اصلی مشکلات در سایتتان شما را به حضور در دفتر وب یار دعوت میکنیم.

مشاوره رایگان طراحی سایت

 

 

بررسی مهم ترین دلایل رکود یا عدم موفقیت سایت توسط تیم وب یار:

بهینه نبودن ظاهر اولیه یا گرافیک سایت(‌بررسی سئو یوزر فرندلی سایت توسط تیم وب یار)

بهنیه نبودن کدهای سایت از دید استاندارد نویسی کدها و سئو

عدم درج عناوین،مطالب،تصاویر بهینه و سئوشده در سایت

معرفی سایت خود در سایت های معتبر دیگر

سایر موارد مهم ….

   تا این جای کار فقط به برخی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت شما در مدیریت سایت اشاره کردیم، اما دلایل مهم و اصلی دیگری هم ممکن‌است در پس کار نهفته‌باشد، که  تصمیم درست تر آن است که توسط کارشناسان سئو و بازاریابی و گرافیست سایت مورد آنالیز و بررسی قرار بگیرند.در صورتیکه به غیر از جلسه مشاوره آنالیز سایت به یادگیری تجارت آنلاین و بازاریابی علاقه داشته باشید، تیم طراحی سایت وب یار دوره های آموزشی  تجارت آنلاین را برای علاقمندان به یادگیری امور مشاوره و بازاریابی برگزار میکند.

  فراموش‌نکنید که برای راه اندازی و موفقیت در هر کسب و کاری حتی اگر ادعای تجربه و عمل در آن کسب و کار را داشته‌باشیم اما با پیشرفت هر روزه تکنولوژی و کسب و کارها و مشاغل همه ما به ایده هایی خلاقانه و راه های جدید تبلیغات در کسب و کار خود احتیاج داریم. هر فردی برای موفقیت در شغل خود و عدم بازگشت به نقطه اول نیازمند دریافت‌مشاوره از مشاوران با تجربه می‌باشد، و راه اندازی کسب و کار و سپردن‌کار خود به تازه کاران در دنیای وب و یا سئو کاران غیر حرفه ای و طراحان قالب های آماده و دزدی مساوی با شکست‌شما در مدیریت سایت میباشد.

   موضوع گفتگو جلسه مشاوره رایگان شما در دفتر وب یار:

  در این جلسه ابتدا توسط کارشناسان متخصص وب یار آنالیز از وب سایت شما به عمل  می آید که وضعیت فعلی سایت شما مشخص گردد . این آنالیز شامل :

  • بررسی رتبه سایت شما
  • بررسی ظاهر سایت و کدهای به کار برده‌شده در طراحی سایت از نظر رعایت اصول سئو (سئوی کدنویسی و سئوی کاربرپسند بودن )
  • چک کردن نتایج ثبت سایت شما در گوگل،عناوین،تصاویر و محتوای سایت شما
  • قدرت کلمات کلیدی سایت
  • بررسی رقبای شما در کلمات کلیدی
  • میزان بازدید سایت شما و …
  مشاوره رایگان طراحی سایت
   پیشنهاد ویژه وب یار:

   بعد از بررسی و آنالیز سئو سایت شما و ارائه گزارش جلسه، پیشنهادات و راهکارهایی ساده و قابل پیاده سازی و اجرا  با هدف افزایش رتبه سایت و درآمد شما توسط تیم وب یار به شما ارئه خواهد شد. هم چنین با توجه به تجارب مشاوره طراحی سایت و سئو در مشاغل گوناگون توسط تیم وب یار راهکارهایی جز سایت و سئو سایتتان جهت افزایش درآمد به شما پیشنهاد می شود. شما نیز برای پیشرفت بهتر خود و بهتر دیده‌شدن نتان، کافیست زمانی کوتاه صرف‌کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. وب یار در صفحه ی اینستاگرام خود نیز آخرین اطلاعات مربوط به دنیای وب و سئو را در اختیار شما قرار داده است.

  منتظر حضور گرمتان در دفتر وب یار جهت مشاوره و برندینگ شدن سایتتان هستیم.