نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 4026
تاریخ بروزرسانی ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

آموزش افزونه Web photo gallery

 آموزش افزونه photo gallery

امروز با آموزش افزونه جذاب وفوق حرفه ای photo gallery درخدمت شما هستیم، این افزونه یکی از پرکابردترین افزونه های وردپرس جهت ایجاد گالری واکنش گرا تصاویر میباشد.در پایان این آموزش شما با یک گالری زیبا و واکنش گرا تصاویر در وب سایت خود روبرو خواهید بود.

ویژگی های افزونه photo gallery

  • اضافه کردن تعداد زیادی تصویر به اسلایدر
  • ویرایش تصویر + نام
  • پیش نمایش گالری عکس ایجاد شده
  • تنظیمات اندازه تصویر
  • قالب مدیریت واکنش پذیر می باشد.
  • کاملا واکنشگرا بودن اسلاید ها و نمایش ها
  • آلبوم فشرده
  • آلبوم گسترده برای نمایش تصاویر با توضیحات متنی …
  • چند زبانه بودن و دارای پشتیبانی از زبان فارسی

آموزش تصویری افزونه photo gallery

۱.برای استفاده از افزونه گالری تصاویر photo gallery ابتدا این افزونه را ازمخزن وردپرس دانلود کنید و سپس این افزونه را نصب و فعال کنید.

در مرحله بعدی از قسمت پیشخوان سایت خود به سراغ مدیریت وردپرس خود رفته و ازگزینه photo gallery زیر منو add images را انتخاب میکنیم.

آموز ش افزونه photo gallery

 

در مرحله بعد نوبت به افزودن تصاویرمان میرسد،که با زدن بر روی دکمه ی upload images تصاویر را آپلود میکنیم،و با زدن بر روی دکمه select all  همه تصاویر انتخاب شده را اضافه مکنیم و در نهایت با زدن دکمه add selected to gallery تمامی تصاویر انتخاب شده به گالری تصاویرمان اضافه میشود.

 

آموز ش افزونه photo gallery

آموزش افزونه گالری تصاویر

آموز ش افزونه گالری تصاویر

حالا در این مرحله با زدن دکمه ی publish  تمامی تصاویر منتشر میشوند،.و برر روی دکمه ی save  موجود در بالا ی همین برگه کلیک کنید. حالا تا اینجای کار دیگه گالری تصاویر ساخته شد.

مجددا به مدیریت ورد پرس خود رفته و از قسمت افزودن برگه ،برگه جدید خود را با نام دلخواه بسازید ،در قسمت editior ساخت برگه ها و نوشتن نوشته ها بر روی آیکونی که شبیه به دوربین است کلیک کنید.

 

آموزش گالری تصاویر

آموزش گالری تصاویر

پس از آن صفحه ای مطابق با شکل زیر برای شما باز میشود،در این قسمت تنظیمات اندازه عکس تصاویر بند انگشتی که مورد نظرتان است،و تعداد تصاویر در هر ستون تعداد کل تصاویر در یک برگه و … را تنظیم کنید و بر روی دکمه ی INSERT کلیک کنید. در نهایت در این برگه شما یک گالری تصاویر زیبا  و  واکنش گرا اضافه شده است.

 

آموزش گالری PHPTO GALLERT

به همین راحتی با افزونه photo gallery شما یک گالری تصاویر را ساخته اید.

ایجاد گالری عکس + اسلایدر زیبا به همراه تصاویر بند انگشتی. می توانید تعداد تصاویر اسلایدر را مدیریت کنید و.. این افزونه دارای دو نسخه رایگان و فروشی می باشد.

ایجاد گالری عکس + اسلایدر زیبا به همراه تصاویر بند انگشتی. می توانید تعداد تصاویر اسلایدر را مدیریت کنید و.. این افزونه دارای دو نسخه رایگان و فروشی می باشد.

افزونه ساخت گالری عکس photo gallery برای وردپرسی ها – شما میتوانید با این افزونه کاربردی به راحتی برای وبسایتتون گالری عکس بسازید و یا در پست ها و مطالبتون عکس ها رو بصورت گالری نمایش بدین.

مقالات مرتبط

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.