031- 344 500 60

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

صفحه نخست » خدمات وب یار » سئو سایت بهینه سازی سایت

سئو سایت بهینه سازی سایت

۱۹ام خرداد ۱۳۹۵
پشتیبانی وب یار
439

طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت

سلام ،باز هم با یه مطلب مهم و اساسی به سراغ شما اومده ایم،آیا اخیرا در طراحی سایت خود به سئو و بهینه سازی سایت خود فکر کرده اید؟ فکر میکنید اگر بخواهید سایت خور را بهینه سازی بکنید اول از همه باید به فکر ظاهر و طراحی سایت خود باشید،در این مسیر بدون شک با چالش هایی روبرو میشید؟؟اصلا چه کارهایی و چه فاکتورهایی را در باید در سئو و بهینه سازی  طراحی سایت خود باید در نظر بگیرید؟هیچ به این فکر کرده اید که سایت شما باید یه چرخه بروزرسانی مداوم داشته باشید،و مدیریت بهینه سایت شما چقدر میتونه در موفقیت سایت شما در میان سایت های دیگر و همچنین درخشیدن شعبه ی دوم شغل شما موثر باشه؟؟

با ما باشید تا بار دیگر اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت خود را با ذکر دلایل معتبر و استاندارد به شما خاطر نشان کنیم و راهکارهای بهینه سازی صحیح و بروزرسانی به موقع و مطابق با استاندارد های جهانی را به شما یاددآوری کنیم.

سئو سایت اصفهان

سئو سایت در اصفهان

چرا باید  طراحی سایت سئو شده و بهینه باشد؟؟؟

زمانیکه شما اقدام به طراحی سایت میکنید ،دانستن علم سئو توسط خود شما یا سپردن کارهای سئو سایت به سئو کاران حرفه ای و به طور کل موضوع سئو سایت اهمیت پیدا میکند چرا که اگر طراحی سایتی که از ابتدا به صورت بهنیه کد نویسی نشده باشد، تمامی زحمات و هزینه های شما برای راه اندازی سایت بر برباد خواهد داد،اینجاست که اهمیت سئو چه برای سئو کاران به عنوان فعالیت دراین زمینه شغلی و چه برای صاحبان وب سایت ها جهت بهتر نمایان شدن و برندینگ شدن نام و اعتبارشان حایز اهمیت میباشد.

دنیای بروز سئو و بهینه سازی سایت:(سئو سایت بهینه سازی سایت)

همانطور که میدانیم قوانین  سئو سایت ها به دلیل الگوریتم های  مدام در حال تغییر گوگل و روی کار آمدن قوانین جدید در حال تغییر میباشند و وب سایت های ما نیز مجبور به هماهنگ بودن با این استاندارد های میباشند،چه بسا شرکت های بسیار زیادی که در حال استفاده از اصول و قوانین قدیمی سئو هستند نه تنها در این کار پیشرفت نمیکنند،بلکه امتیاز منفی برای سئو سایت خود درج میکنند،بنابراین واقعا به روز بودن در دنیای سئو بسیار بسیار مهم میباشد،به روز بودن در زمینه سئو این امکان را به شما می دهد تا فعالیت خود را در جهت درست برای جلب اعتماد موتورهای جستجو هدایت نمایید و فعالیت شما  در زمینه سایت و طراحی کردن سایت برای کسب و کارتان باعث افزایش رنک وب سایت شما در موتورهای جستجو گردد. چیزی که باعث افزایش ترافیک وب سایت شما از سمت موتورهای جستجو و در نتیجه رونق کسب و کار اینترنتی مجموعه می گردد.

احتمالا یکی ازدغدغه های مدیران شما افزایش رانکینگ، بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و در نهایت افزایش ترافیک آن باشد،اما خب مسلمه که دنیای سئو اینقدر به هم وابسته و پیچیده میباشد که نمیتوان کار را به افراد تازه کار یا افرادی که از روی تعصب بر اساس دانش قدیمی خود  سئو وبهینه سازی میکنند سپرد.چرا که نتایج زیان بار سئو نادرست بسیار بیشتر از انجام ندادن سئو میباشد،پس بهتر است از همان مراحل ابتدایی طراحی سایت ،سئو سایت خود را به متخصصان حرفه ای بسپاردید و در دام افرادی که  شما را با خریدن بک لینک در زمان نامناسب از روند سایت و … فریب میدهند نیفتید.

 

سئو سایت اصفهان

سئو سایت اصفهان

در ادامه توضیحاتم یه راهکار ساده اما فوق العاده کاربردی ومفید و نتیجه بخش به شما عزیزان که تا این لحظه همرا ه وب یار بودید تقدیم میکنم که به روند بهینه سازی سایت و سئو شما بسیار کمک میکند،و آن چیزی نیست جز بروز رسانی مطالب قدیمی ،و شما با همین راهکار ساده میتوانید به نتایج فوق العاد ه ای برسید.

موتور های جستجو همیشه برای مطالبی که قدیمی می شوند ولی تمایل به کلیک بالایی دارند رتبه خوبی در نتایج جستجو اعطا می کنند. و به همین دلیل است که وب سایت های قدیمی با تلاش کمتر نتیجه بهتری نسبت به وب سایت های نوپا می گیرند. بنابراین می توان این صفحات قدیمی را مانند گنجینه ای برای آن وب سایت دانست که می توانند از طریق موتور های جستجو ترافیک قابل توجهی به آن وب سایت هدایت کنند.

بهینه سازی مطالب سایت

افزودن لینک مطالب جدید :

برای اینکه مطالب جدید از طریق گوگل برای شما ایجاد ترافیک کنند باید صبر داشته باشید اما می توانید با اضافه کردن لینک مطلب جدید خود در صفحات مرتبط قدیمی کاربران وب سایت خود را تشویق به گذراندن وقت بیشتر در وب سایت خود نمایید. و همچنین به گوگل اهمیت بیشتر مطلب جدید را فهمانده اید و به این ترتیب شانس افزایش رتبه این صفحات را در نتایج جستجو بالا برده اید.

بالا بردن  ارزش محتوا

هر مقاله یا مطلبی که در وب سایت خود قرار می دهید ممکن است قدیمی شود ممکن است وقایعی درباره این موضوع رخ داده باشد فنا وری های جدید و رشد علوم افق های روشنی را در این زمینه باز کرده باشند حتی ممکن است علم جدید یافته های قبلی را نقض کنند که در این مورد اخیر بسیار مهم است که حتما اصلاحات لازم را در مطالب خود انجام دهید،اگر مطالب شما دربردارنده اطلاعات قدیمی و کهنه نسبت به موضوع خاص باشند کاربران با چند بار ورود به سایت شما و خواندن مطالبی که از رده خاج میباشند یه کلیک ضربدر بزرگ بر روی سایت شما میزنند.

غلط گیری و تصحیح جملات:

جملات نادرست . غلط های نگارشی  واملایی جمله بندی ها ی نامتناسب همه و همه از آفت های از بین رفتن یک و ب سایت خوب میباشند، حتما میپرسید اعتبار وب سایت چه تاثیری روی رتبه آن در موتور های جستجو می تواند داشته باشد! بله حق با شماست تاثیر مستقیم ندارد اما زمانی که اعتبار وب سایت شما مخدوش می شود تمایل افراد به کلیک روی لینک شما در موتور های جستجو کاهش می یابد و این یکی از فاکتور هایی است که گوگل در دوره های مختلف زمانی با شدت کم یا زیاد برای رتبه یک صفحه در نتایج جستجو در نظر می گرفته است. بنابراین نباید به این گزینه بی اعتنا باشید.

بهینه سازی تیتر ها و متا تگ ها

تیتر های صفحه که در کد نویسی  html   نوشته میشوند بسیار حایز اهمیت میباشند ،همچنین متا تگ ها به عنوان یه عنصر مهم و حیاتی برای موتورهای جستجو میباشند و باید آن ها را حتما مد نظر قرار بدهیم.

نتیجه گیری : با تمامی مطالبی که خدمت شما طراحان سایت و سئو کاران و مدیران وب سایت گفتیم،باز نکات دیگری وجود دارد که از حوصله این مقاله خارج میباشد،اما رسیدن به تمامی این نکات و استفاده به جا از این نکات شاید سخت باشد پس بهتر است که همیشه برای سئو سایت خود ارزش قایل باشید و آن را کم رنگ تر از طراحی سایت ندانید،با ما همراه باشید و از تجارب مشاورین ما برا ی سئو سایت و بروزرسانی و مدیریت بهینه سایت خود استفاده کنید.کافیست  درخواست بررسی سئو سایت خود را داشته باشید.

سئو سایت بهینه سازی سایت
5 (100%) 5 votes
درباره نویسنده :
پشتیبانی وب یار

مطالب مرتبط

بهینه سازی سئو سایت

بهینه سازی سئو سايت

  بهینه سازی سئو سايت امروز تصميم داريم مقاله ای با عنوان بهينه سازی سئو سايت برای شما بنويسيم. زيرا که اکثرا درک صحيحی از بهينه سازی سايت یا سئو سایت ندارند. بايد بدانيد زمانی که سايت شما درحال طراحی می باشد. مهم ترين مسئله, بهينه سازی سئو سايت يا سئوی سايت (seo-optimize-website) هست. اين […]

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی میک رویال

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی میک رویال طراحی سایت فروشگاهی میک رویال با رعایت اصول سئو در کدنویسی یکی از نمونه کارهای حرفه ای تیم طراحی سایت وب یار است. فروشگاه میک رویال در زمینه ی فروش قاب موبایل ، تیشرت ، گردنبند ، دستبند ، سرکلیدی ، کوسن ، بالشت و رو تختی فعالیت دارد. […]

نحوه ی ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس

نحوه ی ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس

نحوه ی ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس در طول سال های گذشته وردپرس به یک سیستم مدیریت محتوای قوی تبدیل شده است. به طور پیش فرض وردپرس دارای مجموعه ای پست تایپ می باشد. به عنوان مثال برگه ها یا نوشته ها در وردپرس نوعی پست تایپ محسوب می شوند. با این وجود شما […]

نکات مهم در طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت طراحی سایت برای داشتن یک کسب و کار موفق و پردرآمد و برای به دست آوردن اعتبار در زمینه شغلی اهمیت ویژه ای دارد. برای بالا بردن ارزش یک ‌سایت و جذب بازدیدکنندگان به هیچ معجزه ای احتیاج ندارید فقط باید نکات و اصول طراحی سایت را رعایت کنید. در این مقاله […]

ارسال دیدگاه

*    

*