0

سبد خرید شما خالی است.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

بهینه سازی سئو سايت

نویسنده ویرایشگر سایت
امتیاز مطلب
بهینه سازی سئو سايت
5 (100%) 7 vote[s]
تعداد بازدید 185
تاریخ بروزرسانی ۲۶ آذر ۱۳۹۷

 

امروز تصميم داريم مقاله ای با عنوان بهينه سازی سئو سايت برای شما بنويسيم. زيرا که اکثرا درک صحيحی از بهينه سازی سايت یا سئو سایت ندارند. بايد بدانيد زمانی که سايت شما درحال طراحی می باشد.

مهم ترين مسئله, بهينه سازی سئو سايت يا سئوی سايت (seo-optimize-website) هست. اين مقاله به شما کمک می کند تا بتوانيد کاری کنيد تا وب سايت شما در نتايج حاصل از جستجوی يک کلمه يا عبارت در موتورهای جستجو، در جايگاه مناسبی قرار بگيرد. برای مثال جايگاه مناسب, صفحه ی اول گوگل می باشد. برای تفهيم شدن موضوع بهينه سازی سايت وسئو سایت تا پايان مقاله با تيم سئو سایت اصفهان همراه باشيد.

بهينه سازی سئو سايت

در ابتدای مقاله توضيحی در مورد بهينه سازی وب سايت بيان می کنيم.
شايد اين سوال برای شما پيش آمده که چرا هنگامی که کار طراحی وب سايت شما به پايان رسيده است. آن طور که می خواهيد از وب سايت شما بازديد نمی شود. دوستان دليل اين مسئله اين است که شما هنوز به سراغ يکی از روش های خيلی مهم و موثر افزايش بازديد طراحی وب سايت نرفته و روی آن کار نکرده ايد.
روش مورد نظر برای افزايش بازديد وب سايت, بهينه سازی سئو سایت می باشد. از آن جا که بيشتر مردم برای رسيدن به مطلب مورد نظر خود از موتورهای جست وجو استفاده می کنند. بايد بدانيد و آگاه باشيد که با بهينه سازی وب سايت خود در نتايج يک موتور جستجوی بزرگ دارای بيشترين امتياز می شويد. و در نتيجه در صفحه ی نخست قرار گرفته و بهینه سازی سئو سایت شما با موفقیت انجام شده و سایت شما مورد بازديد بيشتری قرار می گيريد. اولين گام در بهينه سازی سايت داشتن درک صحيحی از کاربران اينترنت می باشد. بايد دقت داشته باشيد که به طور معمول کاربران اينترنت، چه چيزی مدنظرشان هست و چه چيزی را جستجو می کنند. به گونه ای بايد خودتان را به جای کاربران بگذاريد تا متوجه عبارت مورد جستجوی آن ها بشويد. دراين قسمت تقريبا شما را با بهينه سازی سئو سايت و دليل آن آشنا کرديم.

پس از توضيحاتی که در مورد لفظ عاميانه ی بهينه سازی سايت داده شد. به سراغ توضيحاتی در مورد سئو سايت می رويم. معنای سئو بهينه سازی سايت می باشد به طور کل لغت سئو (Search Engine optimize)معنای بهينه سازی موتور جستجو می باشد. Seo توليد کردن صفحات وب سايت هايی می باشد که برای موتورهای جستجو مورد قبول می باشد. سئو سايت يکی از مراحل مهم در طراحی وب سايت می باشد. شما با سئو کردن سايت خود با وجود کلمات کليدی می توانيد به راحتی در صفحه اول گوگل قرار گيريد.
شروع بهينه سازی وب سايت ها از آغاز مراحل طراحی سايت شما می باشد. يعنی بهينه سازی سئو سايت يا سئو کردن يک وب سايت بعد از طراحی سايت شروع نمی شود. بلکه در حين طراحی سايت شروع و پس از اتمام طراحی سايت ما نيز ادامه دارد. برای مثال در کدنويسی وب سايت خود بابه کاربردن تگ های مناسب ومورد نظر می توانيد به سئوی سايت خود کمک کنيد. از ديگر مسائلی که بايد به آن توجه کنيد اين است که موتورهای جستجو با استفاده از نرم افزار خزنده وب سايت ها را يافته و فهرست بندی می کنند. اشکالی که وجود دارد اين است که اين خزنده ها مانند هم کار نمی کنند. برای مثال صفحه ی شما در يک موتور جستجو امتياز بالا و در موتور جستجوی ديگر امتياز پايينی دارد. پس بايد به اين نکته نيز توجه کرد که وب سايت شما در موتورهای جستجوی مختلف چه عملکردی دارد. و بهينه سازی وب سايت ها را باتوجه به عملکرد آن ها در هرکدام از موتورهای جستجو انجام دهيم.

سئو سايت و کلمات کليدی

براي بهينه سازی سايت با استفاده از کلمات کليدی در شروع کار بايد چند کلمه کليدی که مورد نظرتان هست وقصد داريد سايتتان با آن کلمات رتبه خوبی بدست آورد را انتخاب کنيد. و با هدف اين که با جستجو کردن هر کدام از اين کلمات در موتور جستجو سايت شما در اولين صفحه موتور جستجو ظاهر شود آن ها را انتخاب کنيد. کلمات کليدی عام و خاص داريم. کلمات کليدی عام کلماتی هستند که کاربران ممکن است نظر مشخص و معلومی در مورد آنچه مدنظرشان هست نداشته باشند. کلمات کليدی عام بلند و طولانی نيستند و خيلی کوتاه هستند مانند مانتو, ورزش و… . رتبه اول قرار گرفتن درگوگل يا ساير موتور های جستجو با استفاده ازکلمات کليدی عام کار بسيار دشواری است. زيرا که سايت های زيادی از اين کلمات کليدی استفاده کردند. ولی قابل ذکر است که با سئو کردن سايت خود با استفاده از کلمات کليدی عام می توانيد بازديد فراوانی را براي سايت خود ايجاد کنيد. از نکات مهمی که بايد آن را بيان کنيم عدم استفاده ی بيش از حد از کلمات کليدی است. زيرا که گوگل يا موتور های جستجوی ديگر اين قضيه را به عنوان گول زدن موتور جستجو در نظر ميگيرند. و بدون شک وب سايت را به صفحات آخر پرتاب می کنند. پس به استفاده از کلمات کليدی در حد استاندارد توجه کنيد. تیم سئو سایت اصفهان سعی بر رعایت تمامی استاندارد ها برای بهینه سازی سئو سایت ها دارد.

بهینه سازی سئو سایت

ماه عسل گوگل يا Google Honeymoon به موقعيتی گفته می شود که زمانی که يک سايت طراحی شد و محتواهايی با کلمات کليدی اصلی در آن منتشر کرديم. در مدت زمان کم در صفحه ی نخست گوگل قرار ميگيرد. ولی اين زمان خوشی کوتاه است. و بعد از مدت زمان تقريبا يک هفته سايت به جايگاه و موقعيت خود می رود. و از صفحه ی اول گوگل حذف می شود. به اين حالت که گوگل رتبه ی خوبی به سايت می دهد ماه عسل گوگل گويند. فارغ از هر رتبه ای که سايت مورد نظر داشته باشد ماه عسل گوگل ممکن است برای هرگونه سايتی انجام گيرد. حال بيان می کنيم که علت پديده ماه عسل گوگل برروی سايت ها چيست؟
از علت اصلی ماه عسل گوگل خود موتور جستجوی گوگل اطلاع دارد. اما با اين وجود توضيحاتی را بيان می کنيم.
از توضيحاتی که می توانيم بيان کنيم اين که موتور جستجوی گوگل سايت را در اولين نتيجه های جستجو قرار می دهد تا ارتباط سايت ها با کلمات کليدی را بررسی کرده و بسنجد. و همچنين اينکه نحوه ی پاسخ دهی آن ها چگونه است.
موتور جستجوی گوگل برای مدتی کوتاه و موقت برای ديده شدن سايت شما رتبه ی خوب و رنک دهی بالايی به آن می دهد.
يکی ازدلايل موتور جستجوی گوگل برای آوردن سايت شما به صفحه ی اول گوگل اين است که مطالب جديدی در مورد کلمات کليدی اصلی در اختيار کاربران قرار بدهد. و فرض را بر اين ميگيرد که سايت شما مطالب و محتوای جديد و مناسبی برای کاربران دارد.
از دلايل ديگر آمدن سايت به اولين صفحه ی گوگل می تواند اين باشد که رقيبی برای کلمه ی کليدی که در سايت تان قرار داديد وجود نداشته و پس از مدتی که سايت های ديگر با کلمه ی کليدی اصلی شما روی کار آمدند و مطلبی با آن کلمات کليدی در سايت خود قرار داده رقيب شما می شوند. و به اين ترتيب به تدريج جای شمارا ميگيرند. و رتبه ی شما پايين می آيد.
پديده ی ماه عسل گوگل را در ذهن داشته باشيد. و با بالا آمدن وب سايت خود و بدست آوردن رتبه ی خوب و افت رتبه سايت تعجب نکنيد.

برای بهينه کردن سايت خود نياز به انجام فعاليت هايی است که اين فعاليت ها به دو دسته تقسيم می شوند.
سئوی داخلی و سئوی خارجی که در ادامه به توضيح آن ها می پردازيم.
ابتدا به توضيح سئوی داخلی می پردازيم. سئوی داخلی کارها و فعاليت هايی می باشد که درون سايت و در ساختار محتوايی آن انجام می گيرد.
اولين مورد بررسی کردن کد سايتمان می باشد و اين که کدهای مورد نياز سئو را به کد سايت خود اضافه کنيم.
کم کردن حجم تصاوير برای بالابردن سرعت سايت و همچنين ويرايش تصاوير برای سئو.
توضيحات و مطالب سايت را اصلاح کنيم و کلمات کليدی درآن ها را به اندازه به کاربريم.
نوشتن کد به گونه ای که سايت واکنش گرا و ريسپانسيو باشد. و سايت روی نسخه ی موبايل قابل استفاده باشد.
بررسي و اصلاح تگ های کد های سايت بر اساس کلمات کليدی.
ايجاد کردن محتوای جديد درون سايت بر اساس کلمات کليدی مد نظر و ويرايش کردن محتواهای قبل.
لينک ايجاد کردن بين مطالب و صفحات سايت و ارجاع لينک به محتواهای سايت و صفحه ی اصلی سايت.
مورد دوم يا دسته ی دوم سئوی خارجی است. سئوی خارجی در واقع کارها و فعاليت هايی است که خارج از سايت خود انجام می دهيم. مانند معرفی و شناساندن سايت خود در اينترنت و شبکه های اجتماعی و…
ايجاد بک لينک در سايت های معتبر به صورت مکرر.
منتشر کردن محتوا های سايت در شبکه های اجتماعی برای جذب بازديدکننده و مخاطب و… .
موارد بيان شده تعداد کمی از فعاليت هايی است که بايد در داخل و خارج سايت رعايت کنيم. و اين موارد بايد به صورت متناوب ودر کنار يکديگر انجام گيرند تا به نتيجه ی مورد نظرمان برسيم. به طور کل برای بهینه سازی سئو سایت به هر دو نوع سئو نیاز داریم.
برای آشنایی شما با سئو و روش های آن توضيحی مختصر در مورد سئو کلاه سفيد, سئو کلاه سياه و و سئوی خاکستری نيز برای شما داده می شود. که در مطالب زير به آن می پردازیم.

يکی از روش های درست و مطابق با قوانين گوگل برای سئوی سايت در مدت زمان طولانی سئوی کلاه سفيد می باشد. اين روش بی خطر وبرای افرادی است که می خواهند با روشی صحيح و به گونه ای حرفه ای ساليان طولانی تجارت کنند. برای بهینه سازی سئو سایت خود این روش بهترین روش سئو می باشد.

اين روش عکس سئوی سفيد می باشد. به گونه ای قوانين گوگل را نقض کرده و با روش های غير اخلاقی رتبه و موقعيت سايت خود را بالا می برد.

سئو کلاه خاکستری انجام هردوروش سياه و سفيد است. يعنی به نوعی با گذاشتن محتوای عالی و… به افزايش رتبه ی خود کمک می کند. وهم با انجام کارهای غير اخلاقی مانند گذاشتن بک لينک سياه برای سايت های با رتبه ی بالا رتبه ی آن هارا پایین می آورد تا خود رتبه ی بالا کسب کند.

نکته حائز اهميت برای پيشرفت يک سايت در اولويت قرار دادن بهینه سازی سئو سايت می باشد. حتی اگر قصد بروز کردن سايت قديمی خود را داريد نيز بايد سئوی آن را در اولويت قرار دهيد. دوستان نگران نباشيد برای سئو کردن سايت خود به تيم طراحی سایت اصفهان اعتماد کنيد. و سئو ی سایت خود را به ما بسپارید.

بهینه سازی سئو سایت
بهینه سازی سئو سايت
5 (100%) 7 vote[s]
مطالب مرتبط
Toolset
مطالعه : 5 دقیقه

تنها استفاده از پست ها و صفحه ها برای ساخت هر وبسایتی با وردپرس کافی نیست. Toolset که یکی از افزونه های نمایش تمامی توابع وردپرسی است به شما این امکان را می دهد که وبسایت های رتبه بندی کننده، وبسایت های راهنما، وبسایت های دارای عضویت اشتراکی و یا وبسایت های فروشگاهی منحصر به فرد بسازید.   Toolset چیست؟ مجموعه ای از افزونه هایی است که برای گسترش وردپرس استفاده می شود. Toolset به آن ها که برنامه نویسی نمی دانند کمک می کند سایت های وردپرسی بسازند. این گفته به نظر یک شعار است اما آن ها که تجربه حداقل یک بار استفاده از Toolset را دارند نظرشان متفاوت است.   با Toolset چه می توان کرد؟   1) نوع محتوایی که میخواهید در سایت قرار دهید را خودتان تعیین کنید سایت های مختلف به نوع محتوای متفاوت نیاز دارند؛ Toolset به شما این امکان را می دهد که دقیقاً همان نوع محتوایی را که میخواهید، به کار ببرید و بین آن ها ارتباط ایجاد نمایید.   2) قالب (Template) و View اختصاصی طراحی کنید افزونه نمایش تمامی توابع وردپرسی Toolset کار طراحی قالب ها، آرشیوها و لیست ها را برای انواع محتوا، آسان کرده است. شما می توانید با HTML و یا با استفاده از صفحه ساز های خودکار، قالب های خود را طراحی کنید. تقریباً در […]

افزونه چت واتساپ
مطالعه : 10 دقیقه

افزونه چت واتساپ whats app وردپرس افزونه چت واتساپ whats app وردپرس به شما این امکان را می دهد که تجربیات لذت‌بخش چت کردن در واتساپ را در سایت خود پیاده‌سازی کنید. استفاده از این افزونه یکی از بهترین روش‌های ارتباطی و ارتباط با مشتری است که به‌ طور مستقیم کاربران سایت را پشتیبانی کرده و همچنین در ذهن مشتری ایجاد اعتماد و وفاداری نمایید.   موقعیت های مختلف نمایش افزونه چت واتساپ با تیم پشتیبانی شما می‌توانید در موقعیت مختلف سایت وردپرسی خود، از پشتیبان های آنلاین استفاده کنید.   نمايش در ويجت های قالب:   نمايش در صفحات محصول ساخته‌شده در ووکامرس:   دکمه‌های سفارشی و شورت کدها: امکانات بی نظير افزونه چت واتساپ whats app وردپرس افزونه چت واتساپ حساب‌های چندگانه را پشتیبانی می‌کند: به شما اجازه می دهد که تلفن واتساپ تمام کارمندان خود را بصورت شکیل و در یک باکس درکنار هم بگذارید. کارمندان شما با هر پست یا سمتی که در شرکت شما دارند برای بازدیدکنندگان وب‌سایت قابل‌ مشاهده هستند و مشتری با هر شخص یا بخشی که مایل است می‌تواند در واتساپ چت و گفتگو نماید. بازدیدکنندگان با تنظیمات سفارشی شما می‌توانند متوجه شوند که چه شخصی آنلاین و چه کسانی آفلاین هستند. حتی می‌توانند با برنامه‌ریزی شما در این پلاگین ببینند که مثلاً بخش پشتیبانی شما چه روزهایی و در چه ساعاتی […]

مطالعه :

دانلود مگا منو سریع و سبک mega menu یک منو وردپرس مگا است که اجازه می دهد تا شما به راحتی منو را در پروژه تم خود را ادغام کنید. این افزونه به شما امکان می دهد منوهای مگا، منوهای زبانه و منوهای کاروئلاست را به صورت ساده و بومی تبدیل کنید و منوی موجود خود را به یک ابزار قدرتمند تبدیل کنید. سیاراین وردپرس مگا منو یک منو پاسخگو است، به این معنی که طرح مناسب تمام اندازه صفحه نمایش است. با این وجود، تفاوت با سایر گزینه ها این است که رویدادهای صفحه لمسی بطور بومی فعال شده و تجربه کاربر را در صفحه نمایش لمسی بطور قابل توجهی بهبود می بخشد. چیدمانما همچنین باید انواع طرح های در دسترس را که این منو مگا وردپرس را بر جایگزین های دیگر برجسته می کنند ذکر می کنیم. این اولین مگا منو است که همه در یک راه حل است، به عنوان شما می توانید یک منوی افقی یا عمودی را در دستگاه های دسکتاپ و منوی کشویی یا غیرفعال در تلفن همراه ایجاد کنید. کشیدن و رها کردنپنل مدیریت کشیدن و رها کردن یکی دیگر از ویژگی های کلیدی است که این مگامنای را برجسته می کند. از پانل مدیریت منو بومی می توانید تمام محتوای مگامنام خود را با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن […]

مطالعه :

استایل و زیبا سازی سبد فروش edd وردپرس به وسیله فایل زیر میتوانید افزونه قدرتمند easy download digital  را زیبا کنین و استایل زیبایی به اون بدین و فروشتون را چند برابر کنین: فرم ارسال آسان دیجیتال فرم پرداخت بسیار آسان است! کنترل کامل از یک ظاهر طراحی شده با گزینه های مختلف و پیش نمایش زنده زمانی که شما را تغییر دهید. این افزونه نیاز به پلاگین دانلود Easy Digital Downloads دارد. Easy Digital Downloads یک راه حل کامل تجارت الکترونیک برای فروش محصولات دیجیتال در وردپرس است. شروع : این 6 مرحله ساده را برای ساخت فرم های زیبا دنبال کنید. مرحله # 1: → نصب / فعال کردن دانلود آسان دیجیتال. دریافت آسان دیجیتال دانلود مرحله 2: → ایجاد دانلودها و انتشار آنها. مرحله 3: → یک صفحه ایجاد کنید که در آن می توانید از کد کوتاه استفاده کنید [download number = “12” column = “4”]. مرحله 4: → به صفحه پرداخت که میخواهید سبک بروید بروید. مرحله 5: → حالا، این صفحه را مشاهده کنید و روی لینک «سفارشی کردن» در نوار مدیریت WordPress در بالای صفحه کلیک کنید. مرحله 6: → مشاهده و باز کردن Checkout Styler برای پانل EDD و سفارشی کردن صفحه پرداخت خود را. این همه! تعداد ستاره های خود را از این مطلب از چپ به راست انتخاب نمایید

مطالعه :

طراحی ست اداری شرکت بازرگانی ایراکو طراحی ست اداری،طراحی سربرگ،طراحی کارت ویزیت،طراحی پاکت نامه، شرکت بازرگانی ایراکو توسط تیم طراح گرافیک وب یار انجام شده است. طراحی ست اداری شرکت بازرگانی ایراکو با رنگ بندی قرمز و مشکی و طرحی ساده و سنگین مناسب برای شرکت بازرگانی فعال در زمینه صادرات و واردات و گمرک و همکاری با عراق میباشد. طراحی ست اداری با تصاویر مرتبط به معرفی خود پرداخته و آدرس و شماره تلفن خود را درج نموده است. سفارش طراحی ست اداری،شامل طراحی کارت ویزیت،طراحی پاکت نامه،طراحی سربرگ،طراحی آرم و لوگو اختصاصی با طرح سفارشی شما صورت میگیرد. شما میتوانید سفارش طراحی ست اداری خود را به تیم و ب یار داده تا بار دیگر به صورت حرفه ای در میان رقبایتان بدرخشید. جهت سفارش ست اداری، شرکتی، صنعتی، خدماتی خود با ما در تماس باشید. طراحی ست اداری شرکت بازرگانی ایراکو 5 (100%) 1 vote[s]

مطالعه :

طراحی ست اداری شرکت آواسنگ طراحی ست اداری،طراحی سربرگ،طراحی کارت ویزیت،طراحی پاکت نامه، شرکت آواسنگ توسط تیم طراح گرافیک وب یار انجام شده است. طراحی ست اداری شرکت آواسنگ با رنگ بندی شکیل و طرحی ساده و سنگین مناسب برای شرکت صنعتی فعال در زمینه محصولات و صنعت سنگ میباشد. طراحی ست اداری با تصاویر مرتبط به معرفی خود پرداخته و آدرس و شماره تلفن خود را درج نموده است. سفارش طراحی ست اداری،شامل طراحی کارت ویزیت،طراحی پاکت نامه،طراحی سربرگ،طراحی آرم و لوگو اختصاصی با طرح سفارشی شما صورت میگیرد. شما میتوانید سفارش طراحی ست اداری خود را به تیم و ب یار داده تا بار دیگر به صورت حرفه ای در میان رقبایتان بدرخشید. جهت سفارش ست اداری، شرکتی، صنعتی، خدماتی خود با ما در تماس باشید. طراحی ست اداری شرکت آواسنگ 5 (100%) 1 vote[s]

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *