نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 2995
تاریخ بروزرسانی ۸ مرداد ۱۳۹۸

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

با سلام خدمت تمام دوستان وب یاری عزیز  امروز با آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس در خدمت شما هستیم،که این افزونه در قسمت مدیریت محتوا شما در صفحه پیشخوان ورد پرس با نام نمایشگرها در قسمت مدیریت محتوا ورد پرس به چشم میخورد ،خب خیلی ساده میگم  پس از وارد شدن به  سامانه مدیریت ورد پرس خود در قسمت پیشخوان ورد پرس گزینه ای با نام نمایشگرها را مشاهده میکنید. همانند تصویر زیر بر روی گزینه نمایشگرها کلیک میکنید.

 

"آموزش

در پنجره باز شده جدید بر روی گزینه ی نام اسلاید شو مورد نظرتان کلیک میکنید.

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

 

 

به عنوان مثال ما قصد داریم برای اسلاید شو اصلی سایت که نمایشگر  متحرک تصاویر سایت نیز نامیده میشود ,عکس اضافه کنیم. بر روی لینک ویرایش کلیک میکنیم،در پنجره ی باز شده همانند تصویر زیر بر روی گزینه ی اسلاید تصویر کلیک میکنیم.

 

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

(آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس)و سپس در ادامه در پنجره باز شده بر روی گزینه ی بار گذاری پرونده در صورتیکه قصد اضافه کردن تصویر جدیدی داشته باشید کلیک نمایید.و سپس تصویر مورد نظر خود را از مکانی که در سیستم ذخیره کرده اید بارگذاری نمایید،.و پس از آپلود تصویر فراموش نکنید که نام و متن جایگزین در باکس های خالی را جهت افزایش سئو تصاویر بهینه وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ی گزینش کلیک نمایید.

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

 

آموزش کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

پس از انجام این مراحل به راحتی عکس مورد نظر شما،که حتما قبل از بارگزاری آن را  بهینه کردید به تصاویر اسلاید شو شما اضافه شده است در باکس عنوان میتوانید متن دلخواه خودتان جهت نمایش در زیر تصاویر اسلاید شو را اضافه کنید.

افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس

و فراموش نکنید در پایان بر روی دکمه ی بروز رسانی در بالای صفحه کلیک کنید،تا زحمات شما جهت اضافه کردن عکس هدر نرود.

نکات مهم بارگزاری تصاویر:

نکته اول: در صورتیکه که در خصوص بهینه سازی تصاویر  برای سئو اطلاعات کافی ندارید،حتما  پس آموزشی  را بخوانید .و تصاویر بهینه و کمینه شده از لحاظ سئو را در سایت درج کنید،و از آپلود تصاویر با حجم بالا به شدت پرهیز کنید،در ضمن این نکته فراموشتان نشود که سعی کنید سایز عکس های خود را متناسب با سایز اصلی اسلاید شو بدهید.

نکته دوم: در صورتی که در زمان بارگذاری تصاویر اشتباهی رخ داد،یا تصویر اضافه شده مورد نظر شما نبود به راحتی بر روی لینک حذف اسلاید کلیک کنید و پس از تایید حذف اسلاید مورد نظر ،مجددا بر روی دکمه ی بروز رسانی بالای صفحه کلیک کنید.

تیم طراحی سایت اصفهان در این مقاله سعی کرد که مطالب مفیدی در مورد کار با افزونه نمایشگر تصاویر متحرک وردپرس در اختیار شما قرار دهد. امیدواریم با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت کرده باشید در صورت داشتن سوال دیگر به پیج اینستاگرام وب یار مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.