نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1181
تاریخ بروزرسانی ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

پادکست آموزش الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل | وب یار

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل بر خلاف الگوریتم های دیگر یک افزونه ضد اسپم نیست، بلکه افزونه ای برای تجزیه و تحلیل عباراتی است که کاربر برای جستجو وارد کرده. گوگل با این کار می تواند نتایج بهتری را به کاربران نمایش دهد و با استفاده از الگوریتم مرغ مگس خوار می تواند نتایج خود را بهبود بخشد. در واقع الگوریتم جدید گوگل تاثیری در نتایج رتبه بندی به طور مستقیم ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش دهد.

مرغ مگس خوار گوگل چیست؟

مرغ مگس خوار Google یک پلتفرم جستجوی جدید است که در سپتامبر 2013 معرفی شد. این به روز رسانی انقلابی در جستجوی گوگل ایجاد کرد، این الگوریتم  برای پیدا کردن  مطالبی  که به بهترین شکل ، پاسخ سوالات کاربر را میدهد و نیاز مخاطب را برطرف می کند، طراحی شده است.

با  الگوریتم مرغ مگس خوار، گوگل از فناوری معناداری استفاده کرد که به پیشرفت های قبلی کمک کرد و آن را در میلیاردها صفحه در دسترس آنلاین به کار برد.

چگونه آپدیت الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو تاثیر می گذارد؟

واضح ترین تاثیر به روز رسانی مرغ مگس خوار گوگل بر سئو کاهش تمرکز بر کلمات کلیدی بود. دیگر مهم نیست که کلماتی که در محتوای خود استفاده می کنید مستقیماً با کلمات استفاده شده در جستجوی شخص مطابقت داشته باشند.

چگونه آپدیت الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو تاثیر می گذارد؟

در حالی که برخی استدلال می کردند که این به این معنی است که کلمات کلیدی منسوخ شده اند، در حالی که به این معنی است که اهمیت آنها تغییر کرده است. اکنون، به جای نوشتن محتوا برای کلمات کلیدی خاص، باید محتوایی ایجاد کنید که به موضوعات خاصی بپردازد.

تحقیق کلمات کلیدی همچنان مهم است، زیرا موضوعاتی را که مردم بیشتر جستجو می‌کنند، روشن می‌کند. انجام این تحقیق به شما کمک می کند تا فرآیند تولید محتوای خود را با آنچه مشتریان هدف شما می خواهند ببینند هماهنگ کنید.

چگونه محتوا را برای مرغ مگس خوار گوگل بهینه کنم؟

با آپدیت الگوریتم مرغ مگس خوار، گوگل بیش از پیش روشن کرد که نگرانی اصلی آنها تجربه کاربری است. بنابراین، برای بهینه سازی صحیح محتوای خود، باید نکات زیر را دنبال کنید:

  • شخصیت های خریدار هدف خود و مسیری که به سمت خرید طی می کنند را مشخص کنید.
  • از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای موضوعات خود استفاده کنید که مردم مرتباً به دنبال آنها هستند.
  • محتوایی ایجاد کنید که از کلمه کلیدی به طور طبیعی در سراسر قطعه استفاده کند، از جمله در تگ های H1 و H2 و همچنین بدنه محتوا بکار برده شود.
  • کلمه کلیدی همچنین باید در تگ های alt برای تصاویر و در توضیحات متا استفاده شود تا هم برای بازدیدکنندگان احتمالی و هم برای گوگل بسیار واضح باشد که سایت شما با این موضوع خاص مرتبط است.
  • از کلمات کلیدی مرتبط با معنایی گهگاه در محتوای خود نیز استفاده کنید تا ارتباط خود را بیشتر نشان دهید.
  • الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل یک تغییر مهم در دنیای سئو بود، زیرا تاثیر زیادی بر نحوه تفسیر وب سایت ها توسط موتور جستجو و یافتن نتایج بهینه برای کاربران داشت. برندهایی که می‌خواهند موفق باقی بمانند، باید مطمئن شوند که نحوه بهینه‌سازی جستجوی معنایی را در حین ایجاد محتوایی که برای کاربر ارزش می‌افزاید، درک می‌کنند.

 

پادکست آموزش الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگسخوار گوگل

تفاوت الگوریتم مرغ مگس خوار با الگوریتم های پاندا و پنگوئن

الگوریتم های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن تمرکز خود را بر روی روش های شناسایی اسپم گذاشته بودند، گوگل پاندا وظیفه شناسایی محتوای نامناسب و کپی شده از سایت های دیگر، روش های متقلبانه در داخل سایت مانند کلوکینگ و… را به عهده دارد و گوگل پنگوئن وظیفه شناسایی لینکهای اسپم و سایت های اقدام به خریداری لینک برای بهبود رنکینگ خود می کنند را عهده دار است. هر دو الگوریتم فوق در حال مبارزه با سئوی سیاه هستند و پاندا و پنگوئن نیز حیواناتی سیاه و سفید می باشند.  در واقع الگوریتم مرغ مگس خوار یا Hummingbird بر خلاف الگوریتم های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن یک افزونه آنتی اسپم نیست، بلکه بر روی بهینه سازی پرس و جوهای کاربران کار میکند.
مقالات مرتبط
بهترین راهکار برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

انواع محدودیت های حال حاضر در اینستاگرام • محدودیت فالوو کردن سایر کاربران اینستاگرام: • محدودیت لایک کردن پست‌های مختلف کاربران اینستاگرام: • محدودیت کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت به کار بردن هشتگ در پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت تعداد کلمات متن (کپشن) پست اینستاگرام: • محدودیت تعداد کاراکترهای Biography کاربران اینستاگرام: هدف از فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام…

شرکت های طراحی اپلیکیشن

“اگه برنامه تون درست کار نمی‌کنه اصلاً نگران نشید چرا که اگر همه‌چیز درست کار کنه، شما بیکار می‌شید.” قانون موشر چرا این مقاله را با این جمله معروف از موشر بزرگ شروع کردیم؟ شرکت های طراحی اپلیکیشن ، در بین همه شرکت ها و مجموعه هایی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند ، خدمات بزرگی را به جوامع و کسب و کار…