نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1205
تاریخ بروزرسانی ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

رفع ارور ftp قالب وردپرس

رفع ارور ftp قالب وردپرس

شاید برای شما نیز این مشکل پیش آمده است که بعد از نصب وردپرس بر روی هاست موقعی که می خواهید قالب یا افزونه ای را نصب کنید پیغامی مبنی براین که دوباره اطلاعات ftp خود را وارد کنید ظاهر شود. اما ممکن است مجبور شویم بیش از یک بار این کار را انجام دهیم و هر بار بخواهیم افزونه یا قالبی را بر روی وردپرس نصب کنیم این اطلاعات را وارد کنیم. برای رفع ارور ftp قالب وردپرس خود ما را تا پایان اموزش همراهی کنید.

برای رفع ارور ftp وردپرس برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

برای آگاهی از مطالب آموزشی وب یار مطالب را از کانال  https://telegram.me/webyar_net  مطالب جالب و خواندنی را دریافت کنید.

ارور خطا پیغام اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند

ارور خطا پیغام اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند

پروتکل

به مجموعه ی قوانین, سیاست ها, راهکارها و شرایط گفته می شود که برای برقراری ارتباط شبکه ای بین میزبان ها تدوین و آماده می شود. این قوانین مشخص می کنند که کامپیوترها در شبکه و یا خارج از شبکه چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

پروتکل ftp

ftp مخفف عبارت File Transfer Protoco و جزء یکی از قدیمی ترین پروتکل ها محسوب می شود. این پروتکل به منظور انتقال هر نوع داده و فایلی در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش رفع ارور ftp قالب وردپرس در هنگام نصب در وردپرس

در پنل مدیریت هاست یعنی سی پنل  cpanel  یا دایرکت ادمین directadmin در public_html بروی فایل wp-config.php راست کلیک کرده و ادیت edit را بزنین .

حال در انتهای فایل wp-config.php گزینه زیر را اضافه کنید:

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0755 );
}

و بعد از کد زیر :

define('DB_COLLATE', '');

کد زیر را قراردهید:

define(‘FS_METHOD’, ‘direct’);

نتیجه:

امیدواریم توضیحات تیم طراحی سایت اصفهان وب یار در مورد رفع ارور ftp وردپرس کافی و مفید بوده باشه و از این آموزش لذت کافی را برده باشید.

مقالات مرتبط
بهترین راهکار برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

انواع محدودیت های حال حاضر در اینستاگرام • محدودیت فالوو کردن سایر کاربران اینستاگرام: • محدودیت لایک کردن پست‌های مختلف کاربران اینستاگرام: • محدودیت کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت به کار بردن هشتگ در پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت تعداد کلمات متن (کپشن) پست اینستاگرام: • محدودیت تعداد کاراکترهای Biography کاربران اینستاگرام: هدف از فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام…

شرکت های طراحی اپلیکیشن

“اگه برنامه تون درست کار نمی‌کنه اصلاً نگران نشید چرا که اگر همه‌چیز درست کار کنه، شما بیکار می‌شید.” قانون موشر چرا این مقاله را با این جمله معروف از موشر بزرگ شروع کردیم؟ شرکت های طراحی اپلیکیشن ، در بین همه شرکت ها و مجموعه هایی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند ، خدمات بزرگی را به جوامع و کسب و کار…