نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 272
تاریخ بروزرسانی ۲۶ آذر ۱۳۹۵

نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی

نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی نام تخصصی e-commerce که توسط تیم توسعه دهنده آن که در حال حاضر بیشتر از ۱۰۰ نفر هستند به صورت جهانی منتشر شده است. اولین نسخه پایدار این فروشگاه ساز در ۲۰ فوریه سال ۲۰۰۸ میلادی ( زمستان سال ۱۳۸۶ هجری شمسی ) منتتشر شد. به دلیل ساختار برنامه نویسی عالی و پویایی و قدرت تیم پشتیبانی که به سرعت نواقص و اشکالات گزارش شده در این نرم افزار را رفع کرده و امکانات جدید به آن اضافه میکردند ، این اسکریپت به سرعت رشد کرد و مورد استقبال عمومی قرار گرفت . در حال حاضر به جرات میتوان گفت که در حوزه کاری خود ، یکی از قویترین اسکریپتهای مطرح در سطح جهان است.(نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی)

ONLINESHOPPING

سئو فروشگاه اینترنتی

قابلیت های خاص و ویژه کمک زیادی به پیشرفت آن در طی این سالها نموده است. قابلیتهایی از جمله پشتیبانی از سایتهای چندزبانه و همچنین قابلیت چند واحد پول در فروشگاه که مخصوصا در کشورهای اروپایی بسیار حائز اهمیت هستند. از بدو انتشار نخستین نسخه ، تیم همواره در نسخه های جدید خود ، امکانات جدیدی را عرضه نموده و خود را با آخرین استانداردهای برنامه نویسی و طراحی صفحات وب منطبق نموده است. مشتریان با ارتقا نسخه خود به آخرین نسخه ، میتوانند همیشه همراه با آخرین تکنولوژیهای طراحی وب ، سئو و فروشگاه های اینترنتی گام بردارند.(نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی)

استفاده از موتور قدرتمند اسمارتی و فریمورک برنامه نویسی منظم و بهینه ، باعث شده است که این اسکریپت انعطاف بسیار بالایی داشته باشد و به جرات میتوان گفت که هر قابلیت و امکاناتی را میتوان برای این اسکریپت فراهم نمود. به لطف فراگیر شدن این اسکریپت ، قالبها و ماژولهای زیادی برای نسخه های مختلف آن نوشته شد و تیم های مختلفی در کشورهای سراسر جهان به پشتیبانی و توسعه آن مشغول هستند. در ایران نیز تیم در حال توسعه و بومی سازی این اسکریپت قدرتمند برای کاربران ایرانی می باشند.

دانلود فایل کم حجم امکانات فروشگاه اینترنتی از اینجا