نویسنده mr.hajati
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 661
تاریخ بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۴۰۱

طراحی سایت ارزان قیمت – وب یار

با رشد کسب و کارها در بستر اینترنت نیاز به داشتن یک سایت اختصاصی و طراحی منحصر بفرد آن از اهمیت بالایی برخوردار شده است. اما قبل از سفارش طراحی و شروع آن، فاکتورهای قابل توجهی برای بررسی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها هزینه طراحی سایت که همیشه یک مسئله بحث برانگیز بین صاحبین کسب و کار و طراحان سایت بوده است.
اغلب صاحبین کسب و کار تقاضای یک سایت با تمام امکانات اما با صرف هزینه ی کم و ارزان دارند. یعنی با هزینه کم، سایتی کامل و با طراحی حرفه ای می خواهند!
در این مقاله ما قصد نداریم سایت های گران قیمت را با اهیمت و طراحی سایت ارزان قیمت را کم ارزش نشان دهیم، بلکه می خواهیم معایب و مزایای یک طراحی طراحی سایت ارزان قیمت را برای انتخاب آگاهانه مطرح کنیم تا تصمیم شما هوشمندانه تر انجام شود.

 

طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان قیمت

 

 

مزایا و معایب طراحی یک طراحی سایت ارزان قیمت

 

امروزه بیشتر مردم به دنبال ارزانترین ها می گردند، حتی طراحی سایت ارزان و عده ای هم در این بین طراحی سایت اختصاصی ارزان را تبلیغ کرده اند به گونه ای که با یک سرچ ساده می توانید ببینید شرکت های زیادی تبلیغات، طراحی سایت ارزان را انجام داده است.
اما از قدیم گفته اند هرچه پول بدهی آش میخوری!! البته در اینجا این نکته قابل ذکر است که سایت های ارزان مزایای هم دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان قیمت

مزایای سایت ارزان قیمت:

مزایای طراحی طراحی سایت ارزان قیمت را می توان در دو بخش بررسی کرد، دو بخشی که این روزها اغلبا برای عده ای جذاب و چشمگیر است صرفه جویی در زمان:
طراحان اینگونه سایت ها با استفاده از قالب های آماده و غیر اختصاصی تنها ظرف چند روز طراحی سایت را انجام داده و تحویل می دهند و در این حالت شما بعنوان صاحب کسب و کار تنها در چند روز صاحب یک سایت می شوید.

صرفه جویی در هزینه:

همانطور که از اسم طراحی سایت ارزان مشخص است طراحی اینگونه سایت ها هزینه کمی را می خواهد. اما همانطور که در ابتدا اشاره کردیم با توجه به میزان بودجه ای که برای طراحی سایت در نظر می گیرید به همان اندازه امکانات دریافت خواهید کرد.

 

طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان قیمت

معایب سایت ارزان قیمت:

اگر از هر شرکت طراحی سایت حرفه ای بپرسید که مشکل سایت های ارزان قیمت چیست سریعترین پاسخی می دهند غیر حرفه ای بودن این مدل سایت هارا بیان می کنند! طوری که بخاطر استفاده از قالب های آماده سایت شما با هزاران سایت دیگر دقیقا مانند هم است و خیلی از قابلیت های که یک سایت اختصاصی دارد را نمی توانید داشته باشید.

حال بین تمام این صحبت ها بیایید بررسی کنیم طراحی طراحی سایت ارزان قیمت یعنی چه و شرکت های با تبلیغات طراحی سایت ارزان دقیقا چگونه کار می کنند؟
اگر شما بعنوان صاحب یک کسب و کار نیاز به داشتن یک سایت حرفه ای برای کار خود پیدا کرده باشید و با یک سرچ ساده در گوگل به شرکت های با تیتر طراحی سایت ارزان لینک شوید، در صحبت با آنها متوجه خواهید شد که با آب و تاپ از روند کارشان صحبت می کنند.
اگر هیچ علمی نسبت به طراحی سایت نداشته باشید به راحتی با چند کلمه تخصصی و پیچیده شما را راضی به دادن سفارش طراحی سایت به آنها می کنند، اگر هم دانش کمی نسبت به این حیطه کاری داشته باشید و از آنها درباره قالب مورد استفاده بپرسید، یا استفاده از قالب آماده را رد و خود را طراح اختصاصی سایت معرفی می کنند یا نامی از قالب های ناشناخته می آورند و با تعریف و تمجید از آن باز هم شما را قانع کرده و تبدیل به مشتری خود می کنند!
اما حقیقت چیست؟ در حقیقت تمام این شرکت ها با قالب های آماده قابل دسترس برای همه سایت شما را راه اندازی می کنند و اگر شما برای کسب و کارتان ویژگی خاصی را در سایت بخواهید متاسفانه خیلی از قالبها نمی توانند پشتیبانی کنند و در واقع نیازی که بخاطر آن سایت طراحی کرده اید برآورده نمی شود.

 

روند طراحی سایت حرفه ای و ارزان چگونه است؟

برای طراحی یک سایت حرفه ای باید پروسه ی پیچیده ای را طی کرده و افراد متخصص زیادی درگیر خواهند شد از برنامه نویس گرفته تا طراح گرافیک کارشناسان سئو و … که همگی در یک پروسه ی مدت دار گاها چندماهه یک سایت حرفه ای را طراحی و ارائه می دهند.
همانگونه که ابتدای این مقاله گفته شد سایت های ارزان قیمت با استفاده از قالب های آماده سریع تر و با هزینه کمتر ساخته می شوند.
اگر شما بعنوان صاحب یک کسب و کار یا برند برای ارائه محصولات یا خدمات خود به مشتریان خاص یا عام، نیاز به یک ویترین دیجیتالی منحصر بفرد یا همان سایت اختصاصی داشتید، بهترین راه طراحی سایت اختصاصی از صفر تا صد متعلق به کسب و کار خودتان است. در غیر اینصورت می توان از سایت های ارزان قیمتی که از قالبهای آماده و مشابه به خیلی از سایت های دیگر بهره مند شوید.

برای شروع طراحی سایت چه کنیم؟

حال که متوجه شدیم شرکت های با ادعای طراحی طراحی سایت ارزان قیمت با شرکت های طراحی سایت اختصاصی چه تفاوت های دارند، سوال پیش می آید برای شروع طراحی یک سایت چه باید بکنیم؟
بعنوان صاحب برند یا کسب و کار خودتان موظف هستید اطلاعاتی در مورد هر کار تبلیغاتی طراحی سایت و هر کاری که بیزینس شما را می تواند قویتر کند داشته باشید.
پس برای طراحی سایت در ابتدا باید انتظار خودتان از سایتی که می خواهید را بدانید و بصورت مکتوب برای خود داشته باشید. رنج قیمتی های مختلف طراحی اختصاصی سایت بسته به آن انتظارات و ویژگی ها را سرچ کنید. بعد از آن باید یک شرکت با سابقه ی قوی و خلاق در زمینه طراحی پیدا و صادقانه در مورد مبلغی که قصد دارید در این کار هزینه کنید را با آنها مطرح کنید. در این مرحله حرفه ای و با انصاف بودن آن مجموعه با مشاوره درست و مناسبی که بسته به انتظارات و مبلغ مورد نظر شما می دهد مشخص می شود.
و در آخر در صورت اطمینان از برآورده شدن انتظارات شما از طرف شرکت طراحی اختصاصی سایت می توانید با نوشتن یه قرارداد با ذکر تمام روند کار در آن سایت مناسب خود را ساخته و در بهتر شدن کسب و کارتان استفاده کنید.

 

 

 

مقالات مرتبط
قیف فروش
قیف فروشت رو طراحی کن !

روزی که محتوا های این سری از وب یار را برای من ارسال کردند ، با دیدن این عنوان های جذاب ، با خودم گفتم که تمام این سری از محتوا ها را باید خودم بنویسم ؛ چراکه اگر اون رو درست بشناسید و از این روش استفاده کنید ، به تنهایی این توانایی را دارد که سیستم بازاریابی و فروش شما رو متحول کند.در…

اپلیکیشن
5 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه موبایل اپلیکیشن ها

برنامه های موبایل در چه ساختار هایی طبقه بندی می شوند؟آیا می توان با هرزبانی برای هر پلتفرمی ، دست به توسعه اپلیکیشن زد؟بهتره از چه زبان برنامه نویسی برای توسعه اپ های موبایل استفاده کنیم؟ اپلیکیشن های native اپلیکیشن های hybrid زبان های محبوب و کارآمد برنامه موبایل 1.Javascript در اپلیکیشن های مولتی پلتفرم 2.جاوا در اپلیکیشن های اندرویدی 3. Swift در اپلیکیشن های…

5 تا از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی

شما هم این روز ها ، با چالش فروش پایین و کمبود مشتری روبه رو شدید؟تازه کسب و کار خود را راه انداختید و به دنبال بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی هستید؟تازه وارد هستید و کم هزینه بودن تبلیغات ، برای شما بسیار مهم است؟بستر های تبلیغاتی را نمی شناسید؟تبلیغات را بی فایده می دانید؟ اصلا ارزان ترین روش های تبلیغاتی برای شما…