نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1987
تاریخ بروزرسانی ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

کتاب های بازاریابی محتوا که هر محتوا سازی باید بخواند

در این مقاله از وب یار قصد داریم جدیدترین کتاب های بازاریابی محتوا که تولید کنندگان محتوا باید بخوانند را به شما معرفی کنیم.

بازاریابی از طریق تولید محتوا ، نوعی بازاریابی است که شامل ایجاد و به اشتراک گذاری محتواهای دیجیتال می باشد. محتواهای دیجیتال شامل عکس ، ویدئو ، متن ، پادکست ، کتاب های الکترونیکی و … هستند.

بازاریابی از طریق محتوای دیجیتال یک برنامه ریزی بلند مدت لازم دارد. در این مدت شما از طریق تولید محتوای با کیفیت و مفید و به اشتراک گذاری آن ها می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

بازاریابی محتوا به بخش مهمی از بازاریابی تبدیل شده است، زیرا به ایجاد اعتماد، ایجاد سرنخ و پرورش وفاداری مشتری کمک می کند.

6 کتاب در مورد تولید محتوا

در ادامه کتاب هایی که تولید کنندگان محتوا باید بخوانند را برای شما معرفی می کنیم. به کمک این کتاب ها می توانید استراتژی ، برنامه ریزی و اجرای تولید محتوای خود را آغاز و یا ارتقا بخشید.

بازاریابی محتوایی حماسی

کتاب های بازاریابی محتوا که هر محتوا سازی باید بخواند

نویسنده: جو پولیزی

در این کتاب بازاریابی محتوا می آموزید که چرا تولید محتوا تبدیل به نوعی جدید از انواع بازاریابی شده‌است.  جو پولیزی خود یکی از کارشناسان برجسته در زمینه ی بازاریابی محتوا در جهان می باشد. او شما را به سمت توسعه ی محتوا هدایت می کند. و به شما نشان می دهد که چگونه کسب و کارتان را در زمینه ی مربوطه تبدیل به یک تجارت قابل اعتماد کنید.

این کتاب کمک می کند تا شما برای جذب و حفظ مشتریان جایگاه درست تولید محتوا و بازاریابی محتوا را درک کنید. چگونه بازخوردهای تولید محتوایتان را بسنجید و چگونه بودجه ی بازاریابی محتوای خود را افزایش دهید.

کتاب در زمینه تولید محتوا – بازاریابی مکالمه

کتاب های بازاریابی محتوا

نویسنده: کوین لاند

شاید برایتان جالب باشد اگر بفهمید هر کدام از ما روزانه بیش از 5000 پیام بازاریابی میبینم! از همین جمله می توانیم متوجه شویم که بازاریابی محتوا تا چه حد پیشرفت کرده و جایگاه خود را در زندگی تمامی افراد جامعه پیدا کرده است. در این کتاب آموزش می بینید که چرا مهم است که شما همزمان که با ذهن مخاطبان ارتباط برقرار میکنید ، با قلبشان هم ارتباط بگیرید؟ چرا مهم است که برند شما از قیمت و خدماتتان جلوتر حرکت کند؟

نویسنده به ما می گوید که چگونه مشتریان امروزی می‌ خواهند قبل از خرید با شما گفتگو کنند. این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه توجه مخاطبان خود را جلب کنید، چگونه در هر نقطه تماسی ارزش ایجاد کنید، چگونه داستانی به یاد ماندنی بگویید، چگونه گوش کنید (نه بفروشید) و لحن خود را تغییر دهید تا به نتایج بهتری برسید. نویسنده قوانینی را که برندها باید برای افزایش فروش و ایجاد ارتباط مادام العمر با مشتریان خود رعایت کنند، تشریح می کند.

همه می نویسند

کتاب های بازاریابی محتوا

نویسنده: آن هندلی

با خواندن این کتاب نحوه ایجاد محتوایی که باعث رونق کسب و کارتان می شود را یاد متوجه می شوید. آن هندلی راز جذب و حفظ مشتریان با ارتباطات دیجیتال را ارائه می دهد.

آیا شما هم میخواهید بدانید راز نویسنده چیست؟ من به شما می گویم! جذب مشتری با نوشتن عالی شروع می شود!

در دنیایی که سرشار از فیدهای اینستاگرام با تصویر، گیف و ویدیو است، آیا باید روی نوشتن تمرکز کنید؟ استدلال نویسنده این است که کلمات ما واحد پول امروزی هستند.

کلمات ما همانی را نشان می دهند که در درون ماست. نوشتن ما می تواند ما را باهوش یا احمق نشان دهد. نوشتن ما می تواند ما را سرگرم کننده ، مضحک و یا قابل اعتماد نشان دهد. همچنین این پتانسیل را دارد که ما را خسته کننده نشان دهد.

محتوای ورودی

کتاب های بازاریابی محتوا

نویسنده: جاستین چمپیون

توسعه و پیاده سازی محتوا مسئله ی مهمی است که نویسنده در این کتاب آورده است. همه ی ما عبارت “محتوا پادشاه است ” را شنیده ایم. بنابراین باید رویکرد های مناسبی ایجاد کنیم تا درنهایت به جذب مشتری منجر شود.

ایجاد محتوای یکپارچه ، ایده های مختلف برای تولید محتوا ، داستان سرایی ، ایجاد یک فریمورک برای محتوا و برنامه ریزی بلندمدت برای بازاریابی محتوا از مواردی هستند که در این کتاب با آن ها برخورد می کنید.

ماشین محتوا

کتاب در زمینه تولید محتوا

نویسنده: دن نوریس

ماشین محتوا چیست؟ چگونه یک ماشین محتوا ایجاد کنیم؟ این ها سوال هایی است که در کتاب ماشین محتوا پاسخ داده‌شده‌است.

موضوعات مورد بحث در این کتاب :

  • نحوه ایجاد محتوای عالی
  • چگونگی ایجاد کسب و کار از طریق تولید محتوا
  • اصول مهم ایجاد محتوا
  • چگونگی ساخت تیم تولید و بازاریابی محتوا از طریق رشد سازمان

تجربه نویسنده در مورد چگونگی رشد تجارت و اشتباهات بازاریابی محتوا را نیز در این کتاب می خوانیم.

پیشرفت  در هویت برند

کتاب های بازاریابی محتوا

نویسنده: گریگوری وی دیهل

چرا خواندن این کتاب را به شما توصیه می کنیم؟ زیرا شما باید برند و جایگاه برند خودتان را بشناسید. باید وجه تمایزی را بین برند خودتان و دیگر برندها ایجاد کنید. همچنین باید یاد بگیرید که چطور شخصیت خودتان را وارد مصولاتتان کنید و با این کار هویت جدید و قدرتمندی را برندتان بدهید.

برند شما باید در میان مردم دیده‎‌‌‌‌‌شود و برای این کار باید هویت برند خود را به مخاطبان آموزش دهید.

کتاب در زمینه تولید محتوا

مجموعه وب یار در مقاله بالا سعی بر آن داشت که شما را به بهتریم کتاب های بازاریابی محتوا آشنا کند.اما یک سوال پیش می آید که:”هنوز مطمئن نیستید که چگونه بازاریابی محتوای خود را ارتقا دهید؟“برای ارتقا کیفیت محتوای سایت خود بهتر است با یک تیم متخصص تولید محتوا همکاری کنید. این کار باعث افزایش بازدید ها و ارتقا رتبه شما در گوگل می گردد.برای دریافت مشاوره و انتخاب تیم تولید محتوا با شماره مشاورین ما تماس بگیرید.همچنین برای آگاهی از آخریم تخفیفات و اخبار سایت ما را در صفحه اینستاگرام سایت وب یار دنبال کنید.

مقالات مرتبط
بهترین راهکار برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

انواع محدودیت های حال حاضر در اینستاگرام • محدودیت فالوو کردن سایر کاربران اینستاگرام: • محدودیت لایک کردن پست‌های مختلف کاربران اینستاگرام: • محدودیت کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت به کار بردن هشتگ در پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام: • محدودیت تعداد کلمات متن (کپشن) پست اینستاگرام: • محدودیت تعداد کاراکترهای Biography کاربران اینستاگرام: هدف از فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام…

شرکت های طراحی اپلیکیشن

“اگه برنامه تون درست کار نمی‌کنه اصلاً نگران نشید چرا که اگر همه‌چیز درست کار کنه، شما بیکار می‌شید.” قانون موشر چرا این مقاله را با این جمله معروف از موشر بزرگ شروع کردیم؟ شرکت های طراحی اپلیکیشن ، در بین همه شرکت ها و مجموعه هایی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند ، خدمات بزرگی را به جوامع و کسب و کار…