نویسنده mr.hajati
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 221
تاریخ بروزرسانی ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

5 تا از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی

شما هم این روز ها ، با چالش فروش پایین و کمبود مشتری روبه رو شدید؟
تازه کسب و کار خود را راه انداختید و به دنبال بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی هستید؟
تازه وارد هستید و کم هزینه بودن تبلیغات ، برای شما بسیار مهم است؟
بستر های تبلیغاتی را نمی شناسید؟
تبلیغات را بی فایده می دانید؟

اصلا ارزان ترین روش های تبلیغاتی برای شما معنا و مفهومی دارد یا تبلیغات را پرهزینه می دانید؟

اگر شما هم مانند بسیاری از افرادی که این روزها به تازگی وارد بستر کسب و کار و به خصوص کسب و کار اینترنتی شده اید و موضوع مهم و چالش برانگیز ارزان ترین روش های تبلیغاتی در عرصه تبلیغات ، برای شما ، بغرنج و دشوار شده ، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید ، شاید بتوانیم اندکی راه تبلیغات را برای شما هموار تر سازیم.

ارزان ترین روش های تبلیغاتی

از شبکه های قدرتمند اجتماعی ، غافل نشوید(می تواند شما را از فرش به عرش برساند)

شاید بارها و بارها از زبان انسان های مختلف ، نام شبکه های اجتماعی مختلف را ، به عنوان یکی از ارزان ترین و قدرتمند ترین بستر های تبلیغاتی و بازاریابی شنیده باشید. اما به راستی چند درصد از کسب و کار ها به قدرت واقعی آن پی می برند و نهایت استفاده را از این بستر ها می نمایند؟

چند درصد از کسب و کار ها ، از امکانات ارزان ترین روش های تبلیغاتی ، اگاهی دارند و به صورت تخصصی از آن ها بهره می برند؟
حقیقت این است که بهترین ، موثرترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی برای کسب و کارشما در شبکه های اجتماعی ، جایی که بیشتر مردم جهان،  حداقل 1 ساعت از روز خود را در آن سپری می کنند به شکل بالقوه وجود دارد و اگر شما با توجه به بستر و پلتفرمی که در آن قصد فعالیت دارید ، اقدام به کسب دانش و اطلاعات بنمایید ، بی شک رونق بی نظیر و پیشرفت باور نکردنی ، در انتظار شما خواهد بود.
به عبارتی دیگر ، اگر شما در رسانه های اجتماعی قانونی و پرکاربرد جامعه ، مانند اینساگرام ، تلگرام ، واتساپ و … به درستی بهره استفاده کنید ، می توان آینده کسب و کار شما را درخشان و پر دستاورد دانست ؛ این در واقع قدرت تبلیغات و رسانه های اجتماعی است که امروزه در اختیار ما قرار گرفته است.
یک نکته مهم که خیلی باید به آن توجه کنید این است که ، اگر از دانش و تجربه کافی بهره مند نباشید ، به درستی فعالیت نکنید ، نیاز مخاطب خود را در رسانه های اجتماعی برآورده ننمایید و در زمان درست اقدامات مناسب را انجام ندهید ، این بستر تبلیغاتی و بازاریابی ، به قتلگاه کسب و کار شما تبدیل خواهد شد و برند شما ، نه تنها رشدی نخواهد کرد بلکه با سرعتی هرچه تمام تر روند نابودی را در پیش خواهد گرفت.
پس بهترین راهی که برای تبلیغات ارزان در اختیار دارید را بیهوده هدر ندهید و اگر دانش و زمان کافی را در این باره ندارید ، حتما کار تبلیغات و بازاریابی کسب و کار خود را به شرکت هایی معتبر در این حوزه بسپارید.

در سمینار سخنرانی کنید و مشتری بالقوه خود را پیدا کنید

این روز ها ، مردم در سراسر دنیا ، کسب کار های جدید ، نوپا و قدرتمند بسیار علاقه مند هستند و به شدت به دنبال پیدا کردن آنها برای سرمایه گذاری و استفاده از خدمات آن ها می باشند.
حال با توجه به این مسئله ، شما به عنوان موسس کسب و کار خودتان ، باید در همایش هایی که در حوزه ه کسب و کار های مختلف برگزار می شوند ، شرکت نموده و با سخنرانی ، به معرفی کسب و کارتان و اینکه چه مزیت رقابتی ، نسبت به سایر رقبا دارد ، بپردازید.

این به خودی خود ، می تواند ، یکی از قدرتمند ترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی باشد

5 تا از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی

از روش سنتی آگهی نیازمندی روزنامه ها استفاده کنید

از روش سنتی آگهی نیازمندی روزنامهاستفاده از صفحه آگهی نیازمندی ها در روزنامه ها ، یکی از روش هایی است که با توجه به سنتی بودن ، برای برخی از کسب و کار ها ، هنوز می تواند بازخورد ایجاد کند و از لحاظ هزینه و قیمت هم مقرون به صرفه است و اگر هوشمندانه ، بسته به مدل کسب و کاریتان به سراغ آن بروید ، می توان گفت به هدف زده اید. ها استفاده کنید.

تبلیغات در گوگل ، تبلیغات ارزان دیگر

همان طور که از عنوان این بخش ، حتما متوجه شده اید ، تبلیغات گوگل مجموعه از خدمات گوگل تحت عنوان گوگل ادز می باشد.
شما با استفاده از این خدمات گوگل ، می توانید اگهی های مختلفی را در سایت ها و پلتفرم های مختلفی به نمایش بگذارید و برای سایت یا کسب و کار خود مشتری و بازدید کننده ایجاد نمایید.
این کار اگر در برهه درستی از کسب و کار شما انجام شود ، می تواند سکو پتاب شما به سمت موفقیت باشد.
آگهی های گوگل ادز ، به صورت مزایده ای هستند ، یعنی شما می بایست به ازای هر کلیکی که بر روی آگهی شما می شود ، هزینه و مبلغی را پیشنهاد دهید.

تبلیغات بنر آنلاین

در روش تبلیغ ، یک یا چند بنر گرافیکی ، متناسب با موضوع کسب و کار شما در سایت هایی قرار می گیرند و به مخاطبان نمایش داده می شوند.
در این روش ، باید دقت داشته باشید تا در سایت هایی اقدام به گذاشتن بنر تبلیغاتی نمایید ، که مرتبط با کسب و کار شما و یا جامعه هدف شما باشد. با این کار نرخ تعامل و مشتری های بالقوه شما نیز افزایش میابد.
معمولا هزینه ای که سایت هایی که این نوع از تبلیغات را انجام می دهند دریافت می کنند ، مبلغی ، به ازای 1000 نمایش می باشد و هرچه اندازه و ابعاد بر شما بزرگ تر باشد ، هزینه تبلیغات هم بیشتر خواهد شد.
این نوع از تبلیغات نیز مانند سایر روش هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم ، جز تبلیغات ارزان قیمت اما پر بازده محسوب می شوند ، به شرط آنکه به درستی و در زمان مناسب از آنها استفاده نمایید.

اگر از این روش یه درستی استفاده شود ، می تواند به نسبت مخاطب فعال و هزینه ای که برای آن می پردازید ، یکی از ارزان ترین روش های تبلیغاتی به حساب آید.

تبلیغات صنعت بزرگ و ریشه داری در زندگی و کسب و کار های بشر امروزی است و نقش بسزایی در رشد و پیشرفت شما دارد و این بسیار اهمیت دارد که شما ارزان ترین روش های تبلیغاتی را بشناسید و توانایی استفاده از آن ها را نیز داشته باشید.
علاوه بر روش های بالا ، روش هایی مانند ارسال انبوه پیامک و ایمیل و بسیاری روش دیگر هم وجود دارند که به نسبت سایر روش های تبلیغاتی ، بازخورد مناسبی را برای شما صاحبان کسب و کار ایجاد می نمایند و می توانیم آنها را در رده ارزان ترین روش های تبلیغاتی قرار دهیم؛ اما بسته به نوع و مدل کسب و کار شما ، نحوه ارائه شما و مشتریان هدفتان باید از یکی یا چند تا به صورت همزمان استفاده نمایید.
پیشنهاد من به عنوان نویسنده این مقاله به شما عزیزان ، مطالعه و کسب دانش حداکثری در حوزه تبلیغات و بازاریابی ، به خصوص ارزان ترین روش های تبلیغاتی، است ، اما برای به اجرا درآوردن و استفاده از ابزار های گوناگون در بهترین زمان و با کمترین هزینه ، به شما عزیزان پیشنهاد می کنم تا با ما در مجموعه وب یار در تماس باشید و از مشاوره های رایگان متخصصین ما در این حوزه بهره مند گردید.

موفق باشید

مقالات مرتبط
قیف فروش
قیف فروشت رو طراحی کن !

روزی که محتوا های این سری از وب یار را برای من ارسال کردند ، با دیدن این عنوان های جذاب ، با خودم گفتم که تمام این سری از محتوا ها را باید خودم بنویسم ؛ چراکه اگر اون رو درست بشناسید و از این روش استفاده کنید ، به تنهایی این توانایی را دارد که سیستم بازاریابی و فروش شما رو متحول کند.در…

اپلیکیشن
5 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه موبایل اپلیکیشن ها

برنامه های موبایل در چه ساختار هایی طبقه بندی می شوند؟آیا می توان با هرزبانی برای هر پلتفرمی ، دست به توسعه اپلیکیشن زد؟بهتره از چه زبان برنامه نویسی برای توسعه اپ های موبایل استفاده کنیم؟ اپلیکیشن های native اپلیکیشن های hybrid زبان های محبوب و کارآمد برنامه موبایل 1.Javascript در اپلیکیشن های مولتی پلتفرم 2.جاوا در اپلیکیشن های اندرویدی 3. Swift در اپلیکیشن های…

شرکت های طراحی اپلیکیشن

“اگه برنامه تون درست کار نمی‌کنه اصلاً نگران نشید چرا که اگر همه‌چیز درست کار کنه، شما بیکار می‌شید.” قانون موشر چرا این مقاله را با این جمله معروف از موشر بزرگ شروع کردیم؟ شرکت های طراحی اپلیکیشن ، در بین همه شرکت ها و مجموعه هایی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند ، خدمات بزرگی را به جوامع و کسب و کار…