نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 3010
تاریخ بروزرسانی ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

درخواست آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت برای برداشتن قدمی جدی در جهت رشد سایت و افزایش فروش

اولین قدم قبل انجام هر نوع اقدامی برای سئو و بهینه سازی سایت ، خطایابی و رفع مشکلات ساختاری ، معماری و قالب سایت است. مرحله خطایابی و رفع مشکلات سایت از آن جهت که موجب فراهم کردن بستری مناسب برای پذیرش و ایجاد آمادگی مراحل بعدی سئو سایت می شود از اهمیت ویژه ای برخودار است.

در بررسی سئو سایت ابتدا مشکلات سایت گردآوری می شود که شامل مشکلات سئوی تکنیکال و سئوی داخلی و خطاهای لینک سازی یا آف پیج سایت است. سپس مراحل خطایابی سپری می شود و در انتها فرایند اصلی سئو برای رشد ترافیک و فروش و درآمدزایی سایت آغاز میگردد.

چنانچه نمی دانید تحلیل سایت چگونه است و یا از ایرادات سایتان اطلاعی ندارید. فرم انتهای این مطلب را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لیست خدمات سئو در اصفهان

آنالیز سایت – تولید محتوای سئو شده- تبلیغات و برندینگ، ایمیل مارکتینگ، خطایابی سایت و… 

در سرویس رفع خطای سئو سایت، تیم وب یار ، سایت شما را با انجام آنالیز حرفه ای بررسی کرده و ساختار و معماری سایت را جهت رفع خطا  توسط متخصصین مجرب بررسی و کدها ، اجزای سایت ، استانداردهای چیدمان صفحات سایت ، لینک ها و کلمات کلیدی و… خطایابی خواهد کرد و با تایید و مدیریت خودتان جهت رفع خطاها مطابق با استاندارهای سئو و اعمال پارامترهای مورد نیاز اقدام خواهد شد. بدون انجام خطایابی سایت برای سایت هایی که مدتی است فعال هستند نمی شود استراتژی و برنامه درستی را برای رشد سایت از نظر سئو ارائه کرد.

آنالیز سئو
گوگل آنالیز

سئو فرآیند و مجموعه عملیاتی است که وب سایت را طبق استانداردهای تعریف شده برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کند. بهینه سازی یا به عبارت دیگر سئو (SEO) باعث افزایش اعتبار و جایگاه وب سایت از دید موتورهای جستجو می شود که اگر اهداف سایت درست انتخاب شده باشند قطعا بعد از مدتی فروش و یا تماس با شرکت افزایش خواهد یافت.

حال کافیست فرم را زیر را پر کنید تا آنالیز سئو سایت و سئوی اصولی سایت شما را پیش ببریم.

پس از تکمیل فرم، جهت دریافت اطلاعات اولیه کسب و کارتان با شما تماس خواهیم گرفت.

با انتخاب هر یک  از خدمات زیر، آن سرویس بعد از مشاوره کامل بروی سایت شما با نظارت خودتان اعمال می گردد. در صورتی که خدمات نیاز به آموزش داشته باشند بصورت حضوری، آنلاین و یا مکاتبات به شما آموزش داده می شود.

لطفا فرم درخواست آنالیز سئو سایت زیر را  پر کنین

آنالیز سئو

درخواست آنالیز مشکلات سئو
  • مثلا : WWW.WEBYAR.NET
  • مثلا وردپرس ، جوملا ، دروپال ، نیوک ، سی ام اس اختصاصی
  • ASP.NET , PHP , Node Js، پایتون ، جنگو و ....
  • مثال : سال 1386 طراحی شده
  • مثال : هر ماه ، فقط همون موقع که سایت را تحویل گرفتم
  • 0 تومان
    * انجام عملیات کامل آنالیز سئو حدود 10 روز کاری زمان خواهد برد و انجام کامل سئو داخلی شامل :سئو یوزرفرندلی ، سئو استاندارد ، سئو کانتنت + آموزش ، سئو گوگل داخلی سی روز کاری زمان خواهد برد و انجام دقیق آن بر اساس استاندارد های دقیق ذکر شده در قرارداد صد در صد ضمانت می شود. بزودی قرار داد انجام سئو و آنالیز آن خدمتتان ارسال می گردد پس لطفا تا 4 روز کاری منتظر تحلیل اولیه برای ذکر در قرار داد باشید