0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

پشتیبانی گرافیک و زیباسازی سایت

پشتیبانی گرافیک و زیباسازی سایت

پشتیبانی گرافیک سایت و زیباسازی آن یکی از فاکتورهای موفقیت در طراحی سایت به شمار می رود. طراحی یک سایت با کدنویسی قوی اما بدون در نظر گرفتن گرافیک و ظاهر جذاب منجر به شکست خوردن در طراحی سایت خواهد شد. متخصصین تیم “طراحی سایت اصفهان وب یار” بر این باورند طرح های گرافیکی با گذشت زمان دستخوش تغییرات میشود. بنابراین تیم وب یارپشتیبانی گرافیک سایت و طراحی سایت را از همان مراحل طراحی اولیه ی سایت شروع میکند.

میدانید که اصول طراحی در سرتاسر دنیا در تمامی مشاغل وابسته به طراحی در حال تغییر و بروز شدن هستند. به خصوص مشاغلی همانند گرافیک و طراحی سایت که مخاطبین آن ها افراد زیادی هستند و پس از گذشت مدتی از عمر سایت افراد انتظار بروز رسانی و ظاهری شکیل تر نسبت به ظاهر سایت اولیه دارند. بنابراین شما به عنوان مدیر یک سایت زمانی میتوانید ادعای برخورد حرفه ای با مشتریان و مشتری مداری را داشته باشید که به خانه تکانی شعبه ی دوم شغل تان نیز اهمیت دهید، در ادامه مطلب پشتیبانی گرافیک سایت همراه ما باشید تا با اصولی که در طراحی گرافیک تیم وب یار در نظر گرفته میشود بیشتر آشنا شوید.

اگر شما هم دوست دارید از خدمات نگهداری سایت و یا پشتبانی گرافیک سایت وب یار بهرمند شوید کافیست با ما همراه باشید و ما را بیشتر بشناسید.

پشتیبانی گرافیک و زیباسازی سایت

پشتیبانی گرافیک و زیباسازی سایت

1.گرافیک اولیه سایت :‌

تیم طراحی سایت وب یار پس ازبرگزاری جلسه ی مشاوره برای مشتریان و تحلیل و آنالیز نیازهای مشتریان گرافیک اولیه سایت را متناسب با تخصص و صنعت شما با ظاهری شکیل و استاندارد طراحی میکند. در طراحی اولیه قالب سایت تمامی اصول استاندارد کدنویسی و سئو رعایت شده هم چنین طراحی  و گرافیک  اولیه سایت های شما به نحوی است  که در آینده قابلیت تغییر و بروزرسانی سایت برای شما وجود داشته باشد.

2.پشتیبانی از سرعت سایت:

در طراحی گرافیک سایت رعایت اصولی که باعث افزایش سرعت لود سایت میشود برای کاربران سایت ها بسیار حایز اهمیت میباشد، بنابراین در نظر گرفتن مواردی هم چون:

طراحی آیکون های زیبا و کم حجم توسط گرافیست به جای تصاویر و عکس های تکراری باحجم بالا

طراحی گرافیک سایت با قابلیت سی اس اس اسپریت کردن تصاویر در آینده با هدف افزایش چشمگیر سرعت لود سایت

طراحی ساختار گرافیکی بهینه در بخش های مختلف سایت جهت جلوگیری از تکرار در مرحله کدنویسی سایت

و سایر موراد لازم در طراحی سایت ….

 

طراحی گرافیک سایت

3. تجارت الکترونیک:

طراحی و گرافیک اولیه سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که تمام اصول تجارت الکترونیک و افزایش و فروش و کسب درآمد در آن در نظر گرفته شده باشد، اگر شما هم صاحب کسب و کار و شرکت هستید برای تجارت الکترونیک خود با ما تماس بگیرید.

4. رنگ بندی وب سایت:

 انتخاب رنگ بندی مناسب و در خور شان و شخصیت برند شما یکی از عوامل بسیار مهمی میباشد که باید در طراحی سایت شما لحاظ شود، فراموش نکنید که در ارتباط مجازی شما با مشتریان خود چهره به چهره ارتباط برقرار نمیکنید بنابراین ظاهر گرافیک و رنگ بندی سایت شما باید به حدی جذاب و در عین حال حرفه ای باشد که بتواند ارتباطی قوی میان شما و مشتریانتان برقرار کند.

5.چند زبانه بودن سایت:

در طراحی و گرافیک اولیه سایت باید قابلیت چند زبانه بودن سایت گنجانده شود، چرا که در عصر حاضر ممکن است شما از سر تا سر دنیا مشتری داشته باشید.

طراحی خلاقانه وب سایت

هدف از طراحی سایت تیم وب یار طراحی خلاقانه است، طراحی که علاوه بر رفع تمامی نیازهای مشتری و کاربر پسندانه بودن آن بتواند نشانی متمایز از میان تمام وب سایت های موجود باشد.ما اینجاییم که ظاهر گرافیکی، ترکیب بندی عناصر صفحه وب را طوری تنظیم کنند که در عین زیبایی و خلاقیت، سرعت زیادی هم نگیرد. جهت طراحی سایت شکیل با کد نویسی استاندارد و رنگ بندی مناسب با هدف افزایش فروش و مشتری طراحی گرافیک اولیه سایت خود را به ما بسپارید.

0/5 (0 Reviews)