0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

پشتیبانی از محتوای سایت

پشتیبانی از محتوای سایت

پشتیبانی از محتوای سایت وبروز رسانی اخبار و محتوای سایت واهمیت پشتیبانی و نگهداری سایت به اندازه‌ی اهمیت طراحی سایت است. خدمات پشتیبانی از اخبار، محتوا و گرافیک سایت به صورت بهینه سئو شده  توسط تیم وب یار منجر می گردد سایت شما همواره به روز بوده و هرگز از حالت استاندارد خود خارج نشده و روند عملکرد مطلوب خود را حفظ کند. این خدمات شامل بروز رسانی مطالب، تولید محتوای سئو شده، به روز رسانی اخبار و محصولات و … می باشد. ارائه ی “خدمات پشتیبانی از اخبار و محتوای سایت” منجر به افزایش سئوی سایت و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو نیز خواهد شد. هدف نهائی  آموزش و پشتیبانی سایت و ب یا ر و یا ارئه ی پکیج های بروز رسانی و محتوا نویسی سایت ،رضایت شما مشتریان عزیز و در عین حال رضایت کاربران سایت شما میباشد.

پشتیبانی محتوا و بروز رسانی سایتپشتیبانی محتوا و بروز رسانی سایت

 اهمیت بروز رسانی اخبار و محتوای سایت:

درابتدا خیلی خلاصه و کوتاه اهمیت بروزرسانی و پشتیبانی از گرافیک سایت ،کدهای سایت،را به شما عزیزان خاطر نشان میشویم ،چرا که علاوه بر بروزرسانی از محتوا،اخبار و تصاویر سایت که باید به صورت  روزانه و مدون  پس از طراحی سایت انجام   بگیرد،در همان مراحل ابتدایی سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که  گرافیک  سایت و دسته بندی های سایت قابلیت تغییر و بروز رسانی را در گذ ر زمان داشته باشند.چرا که چه خوشایند ما باشد و چه نباشد قوانین و الگوریتم های گوگل مرتبا در حال تغییر و بروز رسانی هستند و این شما هستید که باید نسبت به سفارش طراحی سایت خود هوشیارانه عمل کنید واز  سایت های  قالب آماده که در آینده قابلیت تغییر و یا بروز رسانی آن غیر ممکن است  یا با هزینه هایی مضاعف همراه است به هیچ عنوان برای رونق  کسب و کار خود استفاده نکنید.

همراهان گرامی وب یار اگر در همان مراحل اولیه طراحی سایت خود هستید بهتر است  ابتدا در خصوص پشتیبانی گرافیک سایت خود اطلاعات لازم را کسب کنید و اگر هم که سایت خود را طراحی کرده اید و اکنون نوبت به درج محتوا و یا بروز رسانی محتوا و تصاویر خود هستید در ادامه همراه ما باشید. در ادامه بروزرسانی محتوا و پشتیبانی سایت با ما باشید تا به نتایجی مفید در خصوص پشتیبانی و بروز رسانی سایت خود دست یابید.

 چرا سایت ما باید بروز رسانی محتوا و اخبار داشته باشید.

1.توانایی رقابت با کسب و کارهای بزرگ تر:

اگر شما هم دوست دارید با کسب و کار کوچک خود توانایی رقابت با کسب و کارهای بزرگ را داشته باشید، به راحتی میتوانید با تولید محتوای بهینه و سئو شده وفاداری خود به کاربرانتان را ثابت کنید، اهمیت و وفاداری سایت ها نسبت به کاربرانشان موضوع بسیار مهمی است که گوگل مرتبا به دلیل اهمیت این موضوع تولید محتوا جدید و سئو شده سایت های شما را بررسی میکند.

آموزش و پشتیبانی تولید محتوای سئو شده تیم وب یار :

 تیم طراحی سایت و سئو وب یار پس از تحویل سایت های خود به مشتریان علاوه بر آموزش سئو کانتت به سفارش دهندگان سایت ها برای مشتریانی که زمان و یا دانش لازم در خصوص کار کردن بر روی سایت های خود را ندارند، پکیج های تولید محتوا و بروزرسانی اخبار و محتوای سایت به صورت ماهانه و سالانه ارائه میدهد.

2.افزایش درآمد :

زمانی که ذهن شما بر روی درج محتواها و اخبار جدید  در خصوص تخصصتان متمرکز شود علاوه بر آن که با راههای کسب درآمد  و تبلیغات جدید آشنایی پیدا میکنید، کاربرانتان را به سمت مطالب جدید و تکرار نشدنی هدایت میکنید واز آن جایی که  کاربران تمایل زیادی به سایت هایی با مطالب جدید دارند در آینده نیز بیشتر به سایت شما مراجعه میکند وهمین موضوع مزایای زیادی از قیبل:

افزایش سئو سایت

افزایش در آمد و مشتریان

افزایش اعتبار و برند سایت

کسب در آمدهای جانبی از سایت ( دانشجویان و محققان و افرادی که در سایت ها به دنبال اخبار و کسب اطلاعات تخصصی از سایت ها هستند  در صورتیکه از عدم دانش کافی و یا تخصص برای انجام امور برخوردار باشند، به میزان بالایی سفارش های خود را به سایت های بروز میدهند.)  

 این خود باعث افزایش اعتبار برند شما میشود.

سخن آخر:

هدف تیم وب یار انجام همکاری دو طرفه برای به بار نشاندن نهال نوپای کسب و کارتان و انجام مراقبت دائمی از آن به منظور کسب بیشترین بازده برای شما می باشد چون بر این باور هستیم که موفقیت شما ، موفقیت ما نیز هست .

افزایش فروش و بازدید سایت از جمله مهم ترین خدمات سئو سایت تیم طراحی سایت وب یار است که  به صورت منحصربه فرد و تاثیرگذار  با در نظر گرفتن اهداف کسب و کار مشتریان و علاقه مندان سئو سایت انجام می پذیرد. طراحی سایت وب یار راه کارهای موثر در پیشرفت سئو سایت و افزایش فروش اینترنتی کسب و کار شما را با تحلیل کسب و کار، آنالیز رقبا و کلمات کلیدی،  آنالیز و بهینه سازی وب سایت و  افزایش بازدید سایت در قالب خدمات سئو و  پشتبانی  ارائه می دهد. شما می توانید فروش سایت خود را با خدمات تضمینی سئو و افزایش فروش وب یار در جهت تبدیل بازدید کنندگان به مشتری افزایش دهید.

 بدون شک شما هم جز صاحبان مشاغلی هستید که خواهان کسب درآمد و افزایش فروش و مشتری و هم چنین افزایش اعتبار و برند سایت خود هستنید، اما اگر شما هم به دلیل مشغله زیاد فرصتی برای کار کردن بر روی سایت خود ندارید با ارایه پکیج های خدمات سئو وب یار که متناسب با توان مالی و شرایط کاری و تخصص شما میباشد به راحتی به اهداف بالا دست پیدا کنید.

0/5 (0 Reviews)