0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

مگا منو mega menu سبک و سریع

نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
Rate this post
تعداد بازدید 3049
تاریخ بروزرسانی ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دانلود مگا منو سریع و سبک mega menu

 

mega menu مگا منو

 

مگا منو چیست؟

منو ها در طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. مگا منو یک منو وردپرس است که اجازه می دهد تا شما به راحتی منو را در پروژه تم خود را ادغام کنید. این افزونه به شما امکان می دهد منوهای مگا، منوهای زبانه و منوهای کاروئلاست را به صورت ساده و بومی تبدیل کنید و منوی موجود خود را به یک ابزار قدرتمند تبدیل کنید.

سیاراین وردپرس مگا منو یک منو پاسخگو است، به این معنی که طرح مناسب تمام اندازه صفحه نمایش است. با این وجود، تفاوت با سایر گزینه ها این است که رویدادهای صفحه لمسی بطور بومی فعال شده و تجربه کاربر را در صفحه نمایش لمسی بطور قابل توجهی بهبود می بخشد.

چیدمان

همچنین انواع طرح های در دسترس این منو مگا وردپرس را که بر سایر جایگزین هایش برتری دارد ذکر می کنیم. این اولین مگا منو است که همه در یک راه حل است، به عنوان مثال شما می توانید یک منوی افقی یا عمودی را در دستگاه های دسکتاپ و منوی کشویی یا غیرفعال در تلفن همراه ایجاد کنید.
کشیدن و رها کردنپنل مدیریت کشیدن و رها کردن یکی دیگر از ویژگی های کلیدی است که این مگامنای را برجسته می کند. از پانل مدیریت منو بومی می توانید تمام محتوای مگامنام خود را با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن مدیریت کنید که به شما امکان اضافه کردن عناصر جدید، ایجاد ستون ها و افزودن ویجت یا هر نوع دیگری از عنصر موجود در metaboxes منوی مادری وردپرس را می دهد.

شخصی سازی

سرانجام، ما باید ادغام با داشبورد سفارشی را برجسته کنیم. این یک ویژگی است که تنها در نسخه مگامنای حق بیمه در دسترس است و یکی از ویژگی های مهم است اگر شما این افزونه را در طرح تم های خود را شامل می شود، به عنوان این اجازه می دهد تا شما و کاربران نهایی خود را به نیشگون گرفتن و کشیدن تمام طرح رنگ منو و یا تنظیمات طرح و ببینید اثر که در زمان واقعی تغییر می کند.
[zarinpalpaiddownloads id=”38″]
Rate this post
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.