0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

مشاوره و انتخاب امکانات سایت

مشاوره و انتخاب امکانات سایت

مشاوره و انتخاب امکانات سایت  اولین و مهم ترین گام در طراحی سایت میباشد،چگونگی مشاوره و انتخاب امکانات شما را به موفقیت و یا عدم موفقیت در مدیریت کسب و کارتان سوق میدهد.اما برای آن که شما هم بخواهید اولین قدم از طراحی سایت خود را با موفقیت بردارید در ادامه مطلب مشاوره و انتخاب امکانات سایت  همراه ما باشید تا بتوانید به ساده ترین و در عین حال مهم ترین نکات انتخاب امکانات سایت خود توجه کنید که به درستی و با موفقیت گام نخست را بردارید.

درادامه خیلی ساده مراحل انجام مشاوره و انتخاب امکانات طراحی سایت توسط تیم تخصصی وب یار را خدمت شما شرح میدهیم.

مشاوره و انتخاب امکانات سایت

مشاوره و انتخاب امکانات طراحی سایت

مشاوره و انتخاب امکانات سایت

1.  جمع آوری اطلاعات

اولین گام اساسی برای اینکه ما بتوانیم به نحوی شایسته خدمات طراحی سایت خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم این است که دقیقا اهداف و نیازهای شما را شناسایی کنیم  . برای رسیدن به نتیجه بهتر در این رابطه از شما سوالاتی در خصوص اهداف،خدمات رنگ بندی مورد پسند شما،و حرفه و تخصص شما پرسیده می شود که دو مورد در این مرحله نقش اساسی دارد، پاسخ های شما و در عین حال تجربه و مشاوره مشاوران ما  نقش حیاتی در روند طراحی سایت شما ایفا می کنند . نمونه ای از سوالات مرحله انتخاب امکانات به شرح زیر میباشد.

  • شما در چه زمینه ای فعالیت می کنید ؟
  • هدف اصلی شما از راه اندازی سایت چیست ؟ (فروش محصولات، ارائه یک سرویس خاص به مخاطبین ، ایجاد یک سایت اطلاع رسانی و …. )
  • رقبای شما چه کسانی هستند ؟
  • وجه تمایز شما از رقبایتان چیست ؟ به چه دلیل شما از آنها بهتر هستید ؟
  • چه کسانی مخاطبین سایت شما خواهند بود ؟
  • و …

2 .انتخاب پنل طراحی سایت و  یا پر کردن فرم انتخاب امکانات سایت

پس از بررسی نیازهای سایت شما و ارائه پیشنهادی لازم در مرحله اول،یکی از پنل های طراحی سایت وب یار متناسب با نیازها و تخصص پیشنهاد می شود، اما یک خبر خوب هم در این مرحله برای شما داریم اگر امکانات پنل های تخصصی وب یار مورد نیاز شما نباشد شما به راحتی میتوانید با کمک مشاوره ما فرم انتخاب امکانات وب یار را پر کرده و در نهایت مجموع امکانات و قیمت نهایی را مشاهده خواهید کرد و پیش فاکتور انتخاب امکانات به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

3.انتخاب نام دامنه سایت

نام دامنه و هم چنین پسوند نام دامنه، باید در بردارنده نوع فعالیت شما باشد. در عین حال باید از ایده ای خلاقانه در انتخاب نام استفاده شود که برای مخاطبان سایت شما جذاب باشد و آن ها را به سمت سایتتان سوق بدهد.

هم چنین میتوانید نام دامنه سایت خود را از آرشیو نام دامنه های زیبا جمع آوری شده وب یار انتخاب کنید.

هاست و دامنه حرفه ای

هاست و دامنه حرفه ای

 

4.انتخاب هاست حرفه ای اختصاصی

یکی از مهم ترین عوامل موٍثر در موفقیت یک سایت و کسب رضایت کاربران آن، بالا بودن سرعت بارگذاری آن سایت است .

تیم وب یار با در نظر گرفتن زمینه فعالیتتان، بهترین هاست از لحاظ سرعت و امکانات را به شما پیشنهاد می دهد که پاسخگوی کلیه نیازهای سایتتان باشد. جهت بدست آوردن اطلاعات بیشتر، تمامی اطلاعات در خصوص  هاست های حرفه ای  وب یار و قیمت های آنان در سایت موجود میباشد.

دوستان عزیز وب یار بعد از مرحله انتخاب امکانات سایت، نوبت به طراحی گرافیک زیبا سایت شما میرسد، در طراحی گرافیکی سایت به صور مفصل مراحل طراحی گرافیکی استاندارد سایت وب یار را به شما تو ضیح خواهیم داد. امید است که ما بتوانیم در برداشتن گام نخست طراحی سایتتان مشاور و پشتیبان شما باشیم.

0/5 (0 Reviews)