0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو آیا شما هم یکی از مشاغلی هستید که سایت دارید و بر روی آن فعالیت های زیادی انجام داده ، ولی هنوز به مرحله در آمد و افزایش مشتری نرسیده اید؟ آیا شما هم از بازخورد طراحی سایت فعلی خود علیرغم هزینه ای که پرداخت نموده اید،رضایت ندارید؟

 تنها با صرف زمان چند دقیقه با مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو وب یار همراه ما باشید تا شما نیز  به بهترین راهکارها جهت پیشرفت سایت خود آن هم  توسط خودتان برسید.

مشاوره رایگان طراحی سایت

 هدیه تیم طراحی سایت وب یار به صاحبان سایت ها:

شما نیز از تیم طراحی سایت وب یار جلسه مشاوره  رایگان طراحی سایت بدون پرداخت هیچ گونه هزینه با هدف آشنایی با تکنیک های افزایش درآمد و سئو و بهنیه سازی سایت با باور زکات علم نشر آن است هدیه بگیرید.تمامی تکنیک هایی که در این دوره می آموزید به صورت کاملاً رایگان برروی سایت توسط خودتان به راحتی قابل اجراست.

در ادامه با هم مروری اجمالی به اهداف طراحی سایت میندازیم:

اهداف طراحی سایت:

 • ایجاد ارتباطات آنلاین و کسب اطلاعات در هر لحظه

 • تبلیغات کم هزینه تر با بازه زمانی دلخواه

 • معرفی و جذب بازار در سطح جهانی و ملی

 • ایجاد بازار و فروشگاههای اینترنتی مجازی

 • برندسازی و تجارت الکترونیک و شناساندن حرفه و تخصص و نمونه کارهای خود در سطح جهانی

 • افزایش درآمد

  بدون شک اگر که تمامی اهداف بالا را برای طراحی سایت در سر داشته باشید،شما نیز در پی بدست آوردن مهم ترین هدف طراحی سایت،یعنی افزایش درآمد و برندینگ شدن هستید. اما اگر با طراحی سایت و معرفی خود در دنیای مجازی بازهم نتوانسته باشید که سری در میان رقبایتان بیرون بیاورید،حتما در بخشی از مراحل کار شما مشکلی اساسی وجود دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین این مسائل اشاره ای کوتاه میکنیم،و برای بدست آوردن سر نخ اصلی مشکلات در سایتتان شما را به حضور در دفتر وب یار دعوت میکنیم.

 

 

مشاوره سئو سایت

بررسی مهم ترین دلایل رکود یا عدم موفقیت سایت توسط تیم وب یار:

 1. بهینه نبودن ظاهر اولیه یا گرافیک سایت(‌بررسی سئو یوزر فرندلی سایت توسط تیم وب یار)

 2. بهنیه نبودن کدهای سایت از دید استاندارد نویسی کدها و سئو

 3. عدم درج عناوین،مطالب،تصاویر بهینه و سئو شده در سایت

 4. معرفی سایت خود در سایت های معتبر دیگر

 5. سایر موارد مهم ….

 تا این جای کار فقط به برخی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت شما در مدیریت سایت اشاره کردیم، اما دلایل مهم و اصلی دیگری هم ممکن است در پس کار نهفته باشد، که  تصمیم درست تر آن است که توسط کارشناسان سئو و بازاریابی و گرافیست سایت مورد آنالیز و بررسی قرار بگیرند.در صورتیکه به غیر از جلسه مشاوره آنالیز سایت به یادگیری تجارت آنلاین و بازاریابی علاقه داشته باشید، تیم طراحی سایت وب یار دوره های آموزشی  تجارت آنلاین را برای علاقمندان به یادگیری امور مشاوره و بازاریابی برگزار میکند.

فراموش نکنید که برای راه اندازی و موفقیت در هر کسب و کاری حتی اگر ادعای تجربه و عمل در آن کسب و کار را داشته باشیم اما با پیشرفت هر روزه تکنولوژی و کسب و کارها و مشاغل همه ما به ایده هایی خلاقانه و راههای جدید تبلیغات در کسب و کار خود احتیاج داریم، هر فردی برای موفقیت در شغل خود و عدم بازگشت به نقطه اول نیازمند دریافت مشاوره از مشاوران با تجربه میباشد، و راه اندازی کسب و کار و سپردن کار خود به تازه کاران در دنیای وب و یا سئو کاران غیر حرفه ای و طراحان قالب های آماده و دزدی مساوی با شکست شما در مدیریت سایت میباشد.

 موضوع گفتگو جلسه مشاوره رایگان شما در دفتر وب یار:

مشاوره رایگان طراحی سایت

در این جلسه ابتدا توسط کارشناسان متخصص وبیار آنالیز از وبسایت شما به عمل  می آید که وضعیت فعلی سایت شما مشخص گردد . این آنالیز شامل :

 • بررسی رتبه سایت شما
 • بررسی ظاهر سایت و کدهای به کار برده شده در طراحی سایت از نظر رعایت اصول سئو (سئوی کدنویسی و سئوی کاربرپسند بودن )
 • بررسی نتایج ثبت سایت شما در گوگل،عناوین،تصاویر و محتوای سایت شما
 • قدرت کلمات کلیدی سایت
 • بررسی رقبای شما در کلمات کلیدی
 • میزان بازدید سایت شما و …

 پیشنهاد ویژه وب یار:

 بعد از بررسی و آنالیز سئو سایت شما و ارائه گزارش جلسه، پیشنهادات و راهکارهایی ساده و قابل پیاده سازی و اجرا  با هدف افزایش رتبه سایت و درآمد شما توسط تیم وب یار به شما ارئه خواهد شد.

 هم چنین با توجه به تجارب مشاوره طراحی سایت و سئو در مشاغل گوناگون توسط تیم وب یار راهکارهایی جزسایت و سئو سایتتان جهت افزایش در آمد به شما پیشنهاد میشود.

شما نیز برای پیشرفت بهتر خود و بهتر دیده تر شدن نتان، کافیست زمانی کوتاه صرف کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.

منتظر حضور گرمتان در دفتر وب یار جهت مشاوره و برندینگ شدن سایتتان هستیم.

0/5 (0 Reviews)