نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1314
تاریخ بروزرسانی ۲۸ آذر ۱۳۹۶

طراحی گرافیکی سایت

طراحی گرافیکی سایت

طراحی گرافیکی سایت یکی از مهم ترین دلایل حضور وهم چنین افزایش مدت زمان ماندن کاربران در سایت میباشد. بنابراین اگر شما هم همانند تمامی مدیران سایت ها خواهان اهدافی هم چون کسب درآمد بیشتر، ارتباط آسان تر وکاربرپسندانه تر با مشتریانتان،پیشی گرفتن از رقبایتان، مدیریت زمان جهت پیشبرد امور، وارتباطی موفقیت آمیز میان پرسنل،خدمات،و مشتریانتان هستید در ادامه مطلب طراحی زیبای گرافیک سایت با ما باشید تا تنها با صرف مدت زمان چند دقیقه  شما نیز به مهم ترین رازهای موجود که ارتباط تنگاتنگی بین ظاهر گرافیک سایت شما وافزایش درآمد سایت دارد پی ببرید.

طراحی سایت زیبا

 در ادامه هم چنین راهنمای طراحی گرافیکی سایت وب یار برای شما به طور مختصر شرح داده خواهد شد تا در صورت نیاز برای طراحی گرافیکی سایت خود با آگاهی کامل از روند امور طراحی سایت وب یار بتوانید با توجه به معیارهای طراحی گرافیکی سایت بهترین تصمیم را بگیرید.

 عوامل مهم در طراحی گرافیکی سایت:

1. انتخاب امکانات سایت :

قبل از طراحی گرافیکی سایت باید انتخاب امکانات سایت وآنالیز نیازهای مشتریان به صورت کامل صورت گرفته باشد.

  انتخاب امکانات طراحی سایت وب یار

در زمان حضور شما در جلسه مشاوره در دفتر وب یار در گام نخست تمامی نیازهای سایت شما آنالیز میشود و متناسب  با تخصص،خدمات ،نیازهای کاربرانتان وعوامل مهم در سبقت گرفتن نسبت به رقبایتان به یکی از دو روش  انتخاب پنل یا یا پر کردن فرم انتخاب امکانات زیر نظر مشاوره سایت عمل  میکنیم.

در نهایت فرم کاملی از انتخاب امکانات به شما تحویل داده خواهد شد.

2.طراحی گرافیکی سایت :

 از مهم ترین عواملی که در طراحی گرافیکی سایت  موثر میاشد به شرح زیر است:

بهره گیری از دانش روانشناسی رنگها در طراحی سایت:

انتخاب رنگ مناسب با توجه به تخصص،خدمات و مخاطبان شما و اصول روانشناسی رنگ ها باید صورت بگیرد،اگر نسب به انتخاب رنگ سایت خود بسیار حساس هستید مطلب روانشناسی رنگ و کاربرد رنگ ها در طراحی  سایت میتواند برای شما سودمند باشد .

سادگی در پیمایش و استفاده از سایت:

سادگی در استفاده از امکانات سایت  یعنی آن که کاربران بتواند به راحتی به بخش های مورد نظر خود اعم از مطالب و یا منوها و … در سایت دسترسی داشته باشند.

سرعت بارگذاری سایت:

یکی از عوامل جذب و حفظ کاربران سرعت بالای بارگذاری سایت است . که عوامل موثر در سرعت سایت علاوه بر آن که در مراحل بعدی کد نویسی و سئو باید در نظر گرفته شود در مرحله اولیه یعنی طراحی گرافیکی سایت نیز باید در نظر گرفته شود.

طراحی گرافیکی سایت وب یار

پس از تایید فرم انتخاب امکانات توسط شما و هم چنین دادن مشاوره توسط کارشناسان ما،فرم انتخاب امکانات شما به طراحان گرافیکی سایت تحویل داده میشود و تمامی نظرات شما در خصوص رنگ بندی، امکانات،  ساختار سایت و … در نظر گرفته میشود و طراحی گرافیکی سایت شما به صورت کاملا اختصاصی  انجام میشود.

طراحی گرافیکی سایت وب یار پشتیبان نیازهای شما،طراحی  گرافیکی زیبا و استاندارد، پشتیبانی از سرعت سایت، سئو یوزر فرند لی و عناصر و تصاویر سایت، سئو محتوا سایت شما میباشد.

3. ارسال طراحی گرافیکی سایت به مشتری:

طبق روال طراحی سایت استاندارد باید طراحی گرافیکی سایت برای مشتریان ارسال شود.

ارسال گرافیک سایت به مشتریان در وب یار:

تیم طراحی سایت وب یار پس ازاتمام طراحی اختصاصی صفحه ی نخست و صفحات داخلی سایت، با در نظر گرفتن تمامی امکانات و در صورت نبود مشکل از طریق سامانه پشتیبانی طرح اولیه را برای مشتری ارسال خواهد کرد و منتظر تایید مشتری می شود. در صورت تایید مشتری طرح مورد نظر به تیم برنامه نویسان تحویل داده خواهد شد. اما در صورتی که طرح توسط مشتری تایید نشود به مرحله ی بعدی میرویم.

4. ویرایش طراحی گرافیکی سایت:

در صورت عدم تایید مشتری طرح باید متناسب با نیازهای مشتری و سلایق او ویرایش شود.

ویرایش طراحی گرافیکی وب یار:

 تیم طراحی سایت وب یار به دلیل احترامی و ارزشی که برای کار شما قایل است، میداند که اکثر مشتریان پس از مشاهده طرح اولیه سایت به درک بهتری از طراحی گرافیکی سایت خود می رسند و هم چنین ممکن است به نیازهای جدید تری دست پیدا کنند.

بنابراین  شما اجازه ویرایش طرح خود تا دو مرحله بعد از طرح اولیه را هم چنان دارید. این عامل مهم ترین و در عین حال دوست داشتنی ترین عاملی است که به کاربران احساس امنیت و راحتی خیال پس از بالا آمدن سایتشان را میدهد، حال آن که اکثر شرکت های نوپا شما را با بالا آمدن نهایی سایتتان در عمل انجام شده قرار میدهند.

طراحی گرافیکی زیبا

طراحی سایت گرافیکی اصفهان

خبر خوب طراحان گرافیکی وب یار:

دوست عزیز شما میتوانید نمونه کارهای طراحی گرافیکی سایت، فروشگاه اینترنتی، آرم و لوگو، سربرگ و ست اداری طراحی شده توسط تیم وب یار از قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید و در صورت مورد پسند بودن هر یک از طرح ها اقدام به سفارش طراحی سایت نمایید، هم چنین اگر هیچ یک از طرح ها متناسب با سلیقه ی شما و جوابگوی نیازهایتان نیست بازهم جای هیچ گونه نگرانی نیست، چرا که ما برای تمامی مشتریان خودمان با هر سطحی از سفارش طرح گرافیکی زیبای اختصاصی با دو ویرایش رایگان انجام میدهیم.

خوشحال میشویم جهت طراحی گرافیکی اولیه سایت  و همچنین  پشتیبانی گرافیکی سایت پس از اتمام طراحی سایت با شما همقدم باشیم.