نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 2276
تاریخ بروزرسانی ۱۸ دی ۱۴۰۱

طراحی لوگو و ست اداری

 طراحی لوگو و ست اداری چیست و چرا لازم است؟

تا بحال شده است وارد یک شرکت شوید و طراحی زیبای طراحی لوگو و ست اداری ،کارت ویزیت یا بروشور آن شرکت شما را تحت تاثیر خود قراردهد و حس خوبی را به شما القا کند؟طراحی ست اداری از نشانه های اعتبار برند تجارت و شرکت می باشد، که نقش بسزایی در تبلیغات ، افزایش کسب و درآمد و جذب مشتری ایفا می کند.  این خدمات ارزنده توسط تیم با سابقه وب یار  در طرح های حرفه ای و زیبا انجام می پذیرد . با طراحی های ست اداری زیبا و متفاوت وب یار ، افزایش اعتبار حرفه تان و جلب اعتماد بیشتر مشتری را حس کنید. همچنین برند تجاریتان را چندین برابر جلوه دهید.

وب یار با طراحی لوگو در اصفهان و طراحی ست اداری و یا کارت ویزیت چشمگیر راهی سریع و روشن برای برقراری ارتباط مخاطب یا مشتری با برند شما را فراهم می کند . با استفاده از این مجموعه ارزشمند حس مثبت قانونمند و منحصربه فرد بودن برند خود را به مشتری القا کید. و نام تان را به عنوان بهترین انتخاب در ذهن مخاطب ماندگار خواهید کرد.

طراحی سایت وب یار
logo webyar.net

 

آیا ست اداری شما با توجه به شغل و حرفه شما طراحی شده؟

طراحی ست اداری باید دقیقا براساس شغلی که شما در آن مشغول به کارهستید ،طراحی شود .این ست بیانگر تخصص و حرفه ای است که انجام می دهید. فرقی نمیکند مغازه یا واحد تجاریست یا یک شرکت خدماتی یا صنعتی.ست اداری باتوجه به اصول طراحی و تخصص شما توسط تیم وب یار طراحی می شود. این کار به شما کمک میکند تا حرفه تان را به یک برند تبدیل کنید.مشتری با دیدن ست اداری شما نا خود آگاه تخصص شما در ذهنش تداعی شود.

آیا ست اداری در  فروش  و افزایش در آمد تاثیری دارد؟

هر ست اداری معرف آن کسب و کار می باشد.هر ست راهی سریع برای ارتباط مشتری با شرکت یا دفتر است. علاوه بر این که ست اداری شما معرف شماست،منجر به توسعه بیزینس و افزایش فروش می گردد. شما  با طراحی یک ست اداری توسط تیم گرافیک وب یار یک موقعیت ویژه را برای خود ایجاد می کنید. با تخصص خود پا به جامعه بزرگتر و محبوب تر بگذارید و به افزایش فروش و درآمد خود برسید.

چطور ست اداری داشته باشیم؟

بخش گرافیک دفتر وب یار برای همکاری رساندن به شما در زمینه طراحی ست اداری و طراحی لوگو و انواع طراحی تبلیغاتی،مثل همیشه دلسوزانه در کنارتان می باشد. بهترین مشاوره را در جهت استفاده درآمدزا از ست اداری به شما می دهد.فراموش نکنید اطلاع از داشتن حرفه ای در آمدزا و مشهور شدن تخصص شما حق شماست . برای اینکار تنها کافیست از متخصصین وب یار راهنمایی بخواهید.جهت سفارش طراحی خود تنها کافیست باشماره زیر تماس بگیرید .تا به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان این بخش بهره مند گردید و در نهایت یک طراحی  مناسب  و عالی را برگزینید.

طراحی قالب پی اس دی سایت و طراحی دوباره گرافیک سایت:

همیشه داشتن یک سایت زیبا و البته متناسب با تخصص و محتوای سایت یکی از خواسته های مهم هر مدیر یا صاحب کسب و کار می باشد. افراد و گروه های زیادی در زمینه طراحی وب در جامعه کنونی حضور دارند، اما تنها افراد کمی در این زمینه متخصص می باشند. همچنین بسیاری از متخصصین در حوزه طراحی وب تنها به کد نویسی  و مسائلی در این زمینه میپردازند. همچنین در طراحی گرافیک سایت آن حساسیت و دقت را اعمال نمی کنند. قطعا سایت های زیادی را دیده اید که امکانات زیادی دارند اما به دلیل به هم ریختگی سایت و پیچیدگی آن بازدید از آن کم می باشد .در اینگونه سایت ها کاربر با ورود به سایت سردرگم میشود. در این جور مواقع، ترجیح می دهد سایت را ترک کند و برای نتیجه به سایت دیگری مراجعه کند . این باعث شکست و سقوط آن سایت می شود.

حال فکر کنید این سایت یک فروشگاه اینترنتی یا سایت معرفی محصول یا خدمات باشد چه صدمه بزرگی به آن شرکت یا تیم وارد میشود!!

تیم طراحی گرافیک وب یار با داشتن تخصص بالا در این زمینه میتواند به شما مخاطب گرامی مشاوره و آموزش لازم را بدهد ، تا با داشتن طراحی حرفه ای و زیبای سایت خود محبوبیت سایت خود را افزایش دهید و گامی اساسی و مهم در جذب بازدیدکننده و افزایش فروش و درآمد از طریق شعبه دوم کار خود (سایتتان) را برداشته باشید.

آیا تا به حال شده به چگونه مجسم شدن برندتان در ذهن مشتریان خود فکر کرده باشید؟وقتی نام شرکت یا حوزه ی شما در مکانی برده میشود ،دیگران چه تصویری از برند شما به سرعت از ذهن شان رد میشود؟اگر تو پاسخ به  همه ی این سوال ها شک داری بهتره که با وب یار همراه بشی تا اطمینان خاطر پیدا کنی که آرم یا لوگو شما نقش زیبایی را در ذهن آن ها تداعی می کند.

طراحی لوگو و ست اداری برای هر شرکت یا مؤسسه یا سازمان یک امر ضروری محسوب می شود. با داشتن یک آرم یا لوگوی منحصر به فرد به راحتی  می توانید در میان رقبای خود بیشتر و بهتر بدرخشید. همچنین در میان مشتریان به وسیله آرم یا لوگوی خاص خود شناخته‌شده و برند می‌شوید و مشتریان ثابت بسیاری را بدست می آورید. وجود یک نشان زیبا و چشمگیر که در ست اداری شما نیز مشاهده شود احساس خوب همراه با نمایش قدرت شما را در ضمیر مشتریانتان بر می انگیزد.

با توجه به اینکه هنوز برخی از مشتریان تفاوت میان آرم و لوگو را بصورت دقیق نمی دانند و گاها این دو را باهم یکی می دانند ، لازم دانستیم که در ابتدا تفاوت آرم و لوگو و ماهیت هر یک را تعریف کنیم.

لوگو یک کلمه است، و آرم یک تصویر، و یک علامت ترکیبی PB&J است که این دو را با هم ترکیب می کند. مایکل بیروت از پنتاگرام و برت ویکنز از گروه Ammunition می‌گویند، در بیشتر شرایط، استفاده از «لوگو» برای همه چیز خوب است.

 

طراحی ست اداری و لوگو وب یار
طراحی لوگو

به لوگوی وب یار توجه کنید ! حروف w و y حروف اول کلمات WebYar و از سمت راست وبیار خوانده می شود

طراحی سایت اصفهان ارزان

طراحی سایت وب یار
logo webyar.net

 

طراحی آرم :

آرم که معادل آن در فارسی نشانه می باشد یک نماد گرافیکی و خیلی ساده است. هرکسی با دیدن آرم به راحتی متوجه خواهد شد که این آرم مرتبط با چه زمینه کاری می باشد . ولی ممکن است متوجه نشوند که مربوط به چه عنوان خاصی (نام شرکت و …) می باشد. به همین خاطر معمولا در کنار هر آرمی نام شرکت یا عنوان خاص مربوط به آن نوشته خواهد شد.

یک آرم باید با استفاده از کمترین عناصر بصری و به صورت کاملا خلاصه و منسجم طراحی شود.

طراحی لوگو:{طراحی آرم لوگو ست اداری وب یار}

در واقع لوگو یک عنوان است که به شکل خاصی با اشکال و تصاویر مختلف گرافیکی ترکیب‌شده و یک عنوان خاص را می سازد.

طراحی ست اداری نیز شامل کارت ویزیت ، سربرگ و پاکت نامه می شود. این کار با توجه به نوع کار شما و بر اساس لوگو و رنگ بندی موردنظر شما طراحی می شوند.

طراحی آرم و لوگو

طراحی لوگو و ست اداری را به شما تبریک میگویم

به یاری احترامی که برای خودتان و تلاشتان قائل هستید  با خلاصه ای از روند داشتن یک لوگو شیک در تجارتتان آشنا شدید.

لازم نیست حتما فرم اخذ سفارش طراحی لوگو را همانند شرکت های سخت گیر در قوانین کامل پر کنید کافیست:

با شماره 09133886881 “سید احمدپور” تماس بگیرید و بفرمایید “برای طراحی لوگو و ست اداری تماس گرفتم” .

مشتاقانه منتظر مشاوره و طراحی لوگوی زیبا و پرکاربرد برای برند شما هستیم.

تعرفه طراحی لوگو:

نام خدمتقیمتشرح خدمت
ست اداری650 هزار تومانکارت ویزیت،سربرگ A4، سربرگ A5، رسید دریافت کالا و وجه
ست اداری کامل3 میلیون تومان
طراحی لوگو دو بعدی1میلیون و 300 هزار تومان2 طرح با 4 ویرایش . ویرایشات بعدی به ازای هر 30 دقیقه 90 هزار تومان
طراحی لوگو سه بعدیاز 5 تا 30 میلیون تومان2 طرح با 4 ویرایش.