031- 344 500 60

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

طراحی ست اداری

قبل از هر چیزی باید بدانیم تعریف طراحی ست اداری چیست و ست  اداری شامل چه مواردی می شود؟

به مجموعه ای از اوراق یا برگه های شامل اطلاعات که در فعالیت یک مجموعه اداری ، تجاری ، خدماتی  استفاده می شود را ، اوراق اداری می گویند. این اوراق تبلیغاتی و اداری باید دارای هماهنگی خاص و نظم بوده و با نمادی بنام آرم و یا نماد لوگو مزین شوند بهمین دلیل به آنها اصطلاحا "ست اوراق اداری یا ست اداری" می گویند.

طراحی ست اداری

طراحی و چاپ ست اداری شامل موارد ذیل است:

سربرگ ( استفاده در مکاتبات و نگارش نامه های اداری و رسمی)

کارت ویزیت (جهت معرفی مشاغل و اطلاعات تماس )

پاکت نامه  (جهت مکاتبات یا ارائه قرارداد و نامه ی اداری)

یادداشت (برای یادداشت های امور روزانه و چرک نویس یا امور عادی است)

 

 

کارت ویزیت :

کارتی در ابعاد  5×9 است که بر روی مقوا چاپ می شود.
در کارت ویزیت محتوا عبارتند از : نشانه و عنوان، مختصری از محدوده فعالیت(در حد چند کلمه) و نشانی و تلفن ، آدرس ایمیل و وب سایت و موبایل

سربرگ :

برگه ای است که به طور معمول در قطع ۷/۲۹ * ۲۱ سانتیمتر (قطع A4 ) ارائه می شود و برای انجام نامه نگاری ادارات و مؤسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می گیرد . مواردی که امکان حضور در سربرگ را دارند ، عبارتند از : نشانه و عنوان ، نشانی ، عناوینی مانند «تاریخ ، شماره ، پیوست» که با توجه به فایل های آماده برای نامه نگاری های اداری ، برروی سربرگ چاپ نمی شوند وتنها فضای لازم برای چاپ آنها توسط چاپگرهای رومیزی در سربرگ پیش بینی می شود . همچنین عناصر بصری تزئینی دیگر.
قطع A5 پس از قطع A4 در اولویت طراحی قرار دارد (قطع A5 نصف قطع A4 است) معمولاً این قطع برای مکاتبات داخلی و یا متن های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد . باید توجه داشت اگرچه ابعاد سربرگ های A5 نصف سربرگ های A4 است اما نباید عناصر بصری را نیز به همین نسبت کوچک کرد ، بلکه باید دقیقاً و مجدداً انتخاب قلم نوشتار و ابعاد عناصری بصری انجام پذیرد . نحوه گرافیک سربرگ در قطع های گوناگون ، معمولاً یکسان است و تفاوت زیادی با یکدیگر ندارد .

پاکت نامه :

ابعاد پاکت نامه معمولاً متناسب با ابعاد سربرگ (A4) تعیین می شود . بهتر است ابعاد پاکت مورد نظر در حالت بسته شده ، یک سوم ابعاد سربرگ به اضافه ی شش میلیمتر (پهنا و بلندا) باشد .
پاکت نامه نیز دارای نشانه و عنوان است و درج نشانی بر روی آن الزامی است . محل قرارگیری نشانه و عنوان و نشانی(در پاکت های فارسی) معمولاً در نیمه ی سمت چپ و بالاست ( البته نیمه ی سمت چپ و پایین هم رایج است) چیدمان عناصر موجود در پاکت نامه بیشتر در حالت افقی انجام می گیرد .

 

تیم طراح گرافیک وب یار این افتخار را دارد که تمامی موارد فوق را با قیمت عالی و پیش طرح های زیبا با قیمتی مناسب برای رشد و افزایش اعتبار تجارت و برند شما طراحی می نماید.

سفارش طراحی ست اداری لوگو آرم

  • میتواند ترکیب 3 رنگ باشد یا بنویسید ساده ، روشن ، کلاسیک یا رنگ آبی داشته باشد و ...

ارتباط با تیم پشتیبانی وب یار

تمام پشتیبان ها در حال پاسخ به مشتریان هستند. لطفا درخواست خود را ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

چه کمکی از تیم وب یار بر می آید ، با ما در میان بگذارید

برای گفتگو کلید ENTER را بفشارید