0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی یک از ده تخصص تیم وب یار است .

طراحی سایت و فروشگاه وب یار این افتخار را دارد که مشتریان هر آنچه که لازم دارند ،در بالای سایت در بخش انتخاب امکانات طراحی سایت فروشگاه با توجه به بودجه شما ارزان امکانات مورد علاقه خودشان را که دوست دارید شعبه دومشان یعنی وب سایتتان داشته باشد در اختیار شماست تا انتخاب کنید و از داشتن سایتی کامل و سبک و زیبا لذت ببرید.

اگر تمایل به حضور فیزیکی در دفتر برای مشاوره و اخذ قرار داد طراحی سایت زیبا و کاربردیان دارد …. مطلب زیر را مطالعه کنید:

هنگامی که به دفتر وب یار تشریف می آورید ، با خوش رویی آقای احمدپور مواجه می شوید.
بعد سلام و احوال پرسی و معرفی خودشان از شما مشخصاتی زیر را می پرسد و در دفتر کارشان یادداشت می کند:
-نام و نام خانوادگی (جهت آشنایی و ذکر در قرار داد و هنگام ثبت دامنه برای شما بکار می رود)
-ایمیل شما : که در آینده از ایمیل جی میل یا یاهوی عمومی به ایمیل معتبر با نام سایت خودتان تغییر خواهد کرد تا اعتبار و ارزش هنگام نامه نگاری و ارائه آن در کارت ویزیت پاورقی ها و … شما دهد .
– شغل شما ( جهت برآورن نیاز های شما با توجه به مشغله کاریتان در میان صحبت ها در جلسه مشاوره )
– امکاناتی که در سایت نیاز دارید
– طراحی اولیه سایت بصورت خطوط شامل کادر ها و امکانات در حد نمای اولیه که به آن وایرفریم می گویند را برایتان رسم خواهند کرد.

 

وایرفریم wireframe

وایرفریم wireframe

 

 

– بعد از اتمام توضیحات ، همه موارد در قرار داد ذکر شده و یک نسخه از آن خدمتتان تقدیم می گردد تا با پرداخت بیعانه دامنه و هاست و تنظیمات امنیتی و پیش پرداخت به گرافیست و برنامه نویس جهت رزرو خدمات به شما پرداخت گردد.
– در اولین قدم بعد از اخذ قرار داد یک طرح گرافیکی زیبا طی سه روز کاری با توجه به امکانات بصورت اختصاصی و در خور شأن تجارت شما طراحی و خدمتتان ارسال می گردد.
– پس از تایید شما فایل گرافیکی به تیم برنامه نویس استاتیک یا ایستا ارسال می گردد تا به کد تبدیل شود و بعد از اتمام کار با توجه به پنل انتخابی برای تایید در اختیار مهندس ادریسی و سیداحمدپور قرار می گیرد.
– حال هاست و دامنه را با توجه به پنل خریداری شده تنظیم شده و پنل مدیریت سایت به زبان فارسی برایتان تنظیم می گردد.
– هم اکنون ایمیل های مورد نظر شما همانند INFO یا SUPPORT ساخته می شود تا از این به بعد از طریق آنها با مشتریان در ارتباط باشید.
– سایت طی ۷ الی ۱۴ روز بعد از این مرحله آماده تست نهایی است تا بتوان بصورت انلاین در هر جا توسط اینترنت از آن لذت برد.
– در این مرحله باید با پرداخت هزینه ها به اعضاء تیم خستگی را از تنشان در کرد و مشتریان عزیز پس از تسویه برای آموزش استفاده از کلی امکانات سایت همچون نوشته ها ، برگه ها ، ایمیل ها ، سئو ، امنیت ، بک آپ ها ، ویرایش محتوا و تصاویر و بهینه نویسی اخبار برای دریافت مشتری بیشتر از گوگل در دفتر حاظر می شوند تا آموزش کامل ببینند .
– ازین پس مشتریان می توانند هر گونه پرسش خود را در سامانه پشتیبانی مطرح کنند و برای مشاهده مجدد آموزش ها به بخش آموزش ها رجوع نمایند .

از اینکه در کنار ما مراحل طراحی سایت وب یار را طی نمودید متشکریم

0/5 (0 Reviews)