0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

طراحی سایت معرفی برند و محصولات

طراحی سایت معرفی برند و محصولات 

دوست عزیز قبل از این که به سفارش پنل طراحی سایت مورد نظر خود،و یا پر کردن فرم انتخاب امکانات بپردازید،حتما مشاوره ی تجربه ای و مفیدی که در زمینه انتخاب امکانات سایت توسط تیم طراحی سایت وب یار برای شما در نظر گرفته شده است را بخوانید و پس از آن تصمیم به سفارش پنل مورد نظر خود و یا پر کردن فرم انتخاب امکانات نمایید.

طراحی سایت معرفی برند و محصولات با اهداف معرفی شرکت یا کسب و کار،خدمات شرکت یا تجارت مورد نظر،به صورت سایت های شخصی،شرکتی،تجاری،صورت میگیرد.

طراحی سایت webdesign

طراحی سایت webdesign

 مشاوره طراحی سایت وب یار:

همان طور که میدانید سایت درگاهی دیگر به صورت آنلاین برای ارتباط با مشتریانتان، یا کاربرانتان ایجاد میکند،و سایت شما برقرار کننده ارتباط بامخاطبان شما در زمان حضورو یا عدم حضور شما میباشد،پس به یاد داشته باشید شناسایی و آنالیز اهداف و امکانات مورد نیازتان مهم ترین و ضروری ترین گامی است که برای معرفی و گسترش کسب و کار خود بر میدارید.این گام نخست که بنیادی ترین و حساس ترین گام برای طراحی سایت میباشید،به قدری حایز اهمیت است که شما را تا پایان  مسیر شغلیتان در دنیای مجازی  همراهی میکند،پس بهتر است که از ابتدا نیازهای خود را به درستی بشناسید و شایسته ترین تصمیم را در انتخاب امکانات سایت خود بگیرید. در ادامه حداقل امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت معرفی برند و محصولات برای شما توضیح داده خواهد شد.

 امکانات مورد نیاز طراحی سایت معرفی برند و محصولات:

1.طراحی صفحات (صفحه نخست – درباره ما – تماس با ما – جستجو – نمایشگر تصاویر “اسلایدشو” یک طرح با دو ویرایش)

توضیحات مورد نیاز:

درباره ما: چشم اندازی ازاهداف و خدمات و تخصص شما

جستجو:جهت جستجومطالب و دسترسی به مطلب مورد نظر با سرعت بیشتر

نمایشگر تصاویر(اسلایدشو):نمایشگری جهت نمایش برترین تصاویر از سایت شما که به صورت متحرک پس از گذر چند ثانیه تصاویر آن تغییر میکند.

2.طراحی صفحه گالری (نمایش تصاویر محصولات و خدمات و محیط کار شما با پنل مدیریت مجزا و صفحه بندی(

3. نمایش اخبار در صفحه اصلی شامل: (معرفی سه عدد از خدمات تجارت شما و یا شش عدد از محصولات به همراه آخرین اخبار و اطلاعیه ها)

توضیحات مورد نیاز:

منظور از نمایش اخباردر صفحه ی اصلی،نمایش آموزش،خدمات،اطلاعیه و یا هر عنوان دیگری هم میتواند باشد.

4.250 مگابایت هاست استاندارد لینوکس BW 20 GIG امکانات نا محدود

توضیحات مورد نیاز:

تمامی هاست های تیم وب یار هاست حرفه ای و اختصاصی  بر روی وب سرورهای پر سرعت لینوکس با امکانات نامحدود میباشد،که در پایان هر هفته به صورت خودکار عمل بک آپ گیری از اطلاعات هاست شما صورت میگیرد.

طراحی سایت webdesign

طراحی سایت webdesign

انتخاب نوع دامنه مناسب برای طراحی سایت

5. IR یک ساله با ثبت و سند یک ساله رایگان

توضیحات مورد نیاز:

انتخاب نوع دامنه تذکر : دامنه 5 ساله در سئو گوگل بسیار مهم است.

جهت سفارش پنل طراحی سایت معرفی برند و محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی سایت معرفی برند و محصولات

0/5 (0 Reviews)