نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 6694
تاریخ بروزرسانی ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

طراحی سایت صنعتی قطعات خودرو

طراحی سایت صنعتی قطعات خودرو

طراحی سایت صنعتی قطعات خودرو شامل تولید انواع اکسل خودرو چرخ و لنت می باشد. این محصولات مخصوص خودرو های تیبا، تندر L90 ، پراید و سمند می باشد.

طراحی سایت اختصاصی صنعتی ایران اکسل دارای امکاناتی نظیره جستجو در مطالب سایت، گالری محصولات، درخواست نمایندگی، حضور در شبکه های اجتماعی، به نمایش گذاشتن مجوز ها و اعتبارات سایت و نمایندگی ها و سایر مکانات می باشد.

ویژگی طراحی سایت صنعتی:

از ویژگی های بارز طراحی سایت صنعتی،طراحی سایت اختصاصی،و طراحی سایت ارزان قیمت با حجم امکانات بالا در مقایسه با طراحی سایت های ارزان قیمت شرکت های غیر معتبر که برگرفته از قالب های آماده و دزدی سایرین است میباشد.

ویژگی طراحی سایت صنعتی:

از ویژگی های بارز طراحی سایت صنعتی قطعات خودرو،طراحی سایت اختصاصی،و طراحی سایت ارزان قیمت با حجم امکانات بالا در مقایسه با طراحی سایت های ارزان قیمت شرکت های غیر معتبر که برگرفته از قالب های آماده و دزدی سایرین است میباشد.

طراحی سایت وردپرس با پنل مدیریت آسان خود امکان مدیریت آسان چندین زبان را برای کاربران فراهم کرده است.طراحی سایت وردپرس این روزها به دلیل امکانات بالا وردپرس که مرتبا در حال بروزرسانی میباشد کاربران بسیار زیادی را در سر تا سر دنیا به خود جذب کرده است.

مقالات مرتبط