نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 8860
تاریخ بروزرسانی ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم

طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم

طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم توسط تیم طراحی سایت وب یار با طراحی قالب ورد پرس اختصاصی و زیبا و ساختار شکیل و زیبای منوها صورت گرفته است. سایت شرکت محصولات آلومینیوم به سه زبان انگلیسی،عربی،فارسی طراحی اختصاصی شده است.

امکانات سایت بازرگانی و شرکتی هایتک سیلیکات:

طراحی اختصاصی تمام صفحات با قالب بسیار زیبا و جذاب

طراحی منوهای و چیدمان و عناصر سایت به صورت هماهنگ از نظر گرافیکی

چند زبانه بودن سایت (انگلیسی،عربی،فارسی)

نمایش آخرین اخبار سایت به صورت متحرک

دسته بندی خودکار مطالب و نمایش اخبار و آموزش ها و مقالات سایت در باکس های شش گانه

نمایش لیست نمایندگان و مشتریان به صورت متحرک(اسلاید شو)

موضوع طراحی: طراحی سایت بازرگانی و شرکتی با هدف فروش سیلیکهای پیشرفته،مواد شیمیایی،شوینده

ویژگی طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم:

از ویژگی های بارز طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم ، طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت ارزان قیمت با حجم امکانات بالا در مقایسه با طراحی سایت های ارزان قیمت شرکت های غیر معتبر که برگرفته از قالب های آماده و دزدی سایرین است می باشد. هم چنین این روزها سایت هایی مشابه طراحی سایت شرکت محصولات آلومینیوم به جهت چند زبانه بودن برای فروشگاه ها و شرکت های بازرگانی به جهت ارتباطات در کشورهای مختلف بسیار پر طرفدار شده است .طراحی سایت شرکتی هایتک سیلیکات با در نظر گرفتن سئو یوزر فرندلی در مرحله طراحی گرافیک محیطی زیبا و جذاب جهت ارتباطی آسان و کارآمدتر با مشتریان ایجاد کرده است.

طراحی سایت وردپرس با پنل مدیریت آسان خود امکان مدیریت آسان چندین زبان را برای کاربران فراهم کرده است.طراحی سایت وردپرس این روزها به دلیل امکانات بالا وردپرس که مرتبا در حال بروزرسانی میباشد کاربران بسیار زیادی را در سر تا سر دنیا به خود جذب کرده است.

مقالات مرتبط