نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 694
تاریخ بروزرسانی ۵ دی ۱۴۰۱

سئو سایت صفحه اول گوگل

سئو سایت صفحه اول گوگل

چگونه سایتم را به صفحه اول گوگل برسانم؟

سوال مطرح شده از سؤال های مکرر صاحبان سایت و وب مستران می باشد و جواب آن تنها در عبارت “بهینه سازی سایت و سئوی سایت” نهفته است. سئو حرفه ای وب سایت منجر به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو از جمله گوگل خواهد شد که در پی آن افزایش ترافیک ورودی به سایت را شاهد خواهیم بود و در نهایت منجر به افزایش فروش محصولات و خدمات سایت شما می گردد.

افزایش رتبه سئو سایت

اما سؤال بعدی که در ذهن مخاطب نقش می بندد این است که چگونه و در چه مدت زمانی رسیدن به رتبه اول گوگل عملی می شود؟

بدانید که سئو سایت امری تخصصی، طولانی و زمان بر بوده و هرگز فریب بزهکاران و افراد غیرمتخصص با وعده های دروغین سئو تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن را نخورید. چرا که این افراد از راهکارهای سئوی سیاه برای رسیدن به این مقصود بهره می گیرند که برای مدتی سایت شما در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار می گیرد. اما پس از مدت کوتاهی گوگل متوجه می شود که قصد فریب آن را داشته اید و سایت شما را جریمه می کند و حتی گاهاً پیش آمده که برای همیشه آن سایت را از نتایج خود حذف کرده است.

در ادامه به استراتژی تیم “طراحی سایت و سئو سایت وب یار” در چگونگی انجام سئوی سایت رتبه اول گوگل می پردازیم:

  1. 1.آنالیز رایگان سایت

ایتدا تیم متخصصین سئو سایت وب یار، سایت شما را به صورت کاملاً رایگان آنالیز می کنند. این آنالیز شامل رتبه سایت شما در الکسا، بررسی ظاهر سایت و کدهای به کار برده شده در طراحی سایت از نظر رعایت اصول سئو (سئوی کدنویسی و سئوی کاربرپسند بودن)، قدرت کلمات کلیدی سایت، بررسی رقبای شما در کلمات کلیدی، میزان بازدید سایت شما و … می باشد و سپس نتیجه این تحلیل و بررسی تیمی ظرف مدت کمتر از 2 ساعت به شما اعلام خواهد شد.

  1. 2.انتخاب کلمات کلیدی مناسب

بعد از مرحله اول، در صورت تمایل شما برای عقد قرار داد، سئوی کلمات کلیدی آغاز می گردد. در این مرحله کلمات کلیدی که در حیطه ی کاری شما بوه و بیشترین میزان بار در گوگل توسط کاربران جستجو شده اند از طریق آنالیزهای تخصصی انتخاب شده و با دقت بالا در سایت شما قرار داده می شوند.

  1. 3.تولید محتوای اختصاصی سئو شده

محتوا در سئوی سایت نقش پادشاه را بازی میکند! یکی از مهم ترین تکنیک های افزایش سئو تولید محتوای اختصاصی مرتبط با محوریت سایت است. با توجه به کلمات کلیدی، محتوایی تخصصی با چگالی بالایی از کلمات کلیدی تولید شده و در زمان های مشخص و منظم در سایت قرار می گیرند و به روز رسانی می شوند. این کار نیازمند دانش تخصصی در زمینه تولید محتوای اختصاصی سئو شده می باشد.

  1. 4.فعالیت و تبلیغات در شبکه های اجتماعی

در این مرحله نوبت به عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی می رسد. شبکه های عضویت فعال در شبکه های اجتماعی محبوب نظیر فیس بوک، لینکدین، اینستاگرام و مهمتر از همه گوگل+ که یکی از سرویس های گوگل است، سبب افزایش رتبه ی وب سایت شما در گوگل می گردد.

  1. 5.گرفتن بک لینک از سایت های معتبر و مرتبط

در مرحله ی بعد پس از آنکه رتبه سایت پیشرفت قابل توجهی داشت، نوبت به آن می رسد  که لینک سایت شما  در وب سایت های پر بیننده و محبوب با رتبه ی بالا و مهم تر از همه مرتبط با موضوع سایت شما قرار گیرد. این امر نیز موجب گرفتن بک لینک برای سایت شما شده و ربات های گوگل را وادار به خزیدن در وب سایت شما می کند که در نهایت افزایش رتبه در گوگل را بهمراه خواهد داشت.

بنابراین سئوی سایت نیازمند داشتن دانش تخصصی و سال ها تجربه است. سئو سایت خود را به دست افراد متخصص که بر پایه ی اصول و استاندارد های جهانی، تکنیک های سئو را به کار می گیرند بسپارید تا برای همیشه سایتتان را در صفحه اول گوگل ببینید.

تیم “طراحی و برنامه نویسی وب یار” با بیش از 14 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و دارای “نماد “اعتماد و ثبت شده در ستاد ساماندهی و مجوز از نظام کامپیوتر استان اصفهان ” آماده ارائه مشاوره رایگان و خدمات در زمینه افزایش سئوی سایت می باشد.