031- 344 500 60

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

درخواست آنالیز سئو سایت

درخواست آنالیز سایت برای برداشتن قدمی جدی در پیشرفت سایت

 

اولین قدم قبل انجام هر نوع اقدامی برای سئو و بهینه سازی سایت خطایابی و رفع مشکلات ساختار ، معماری و قالب سایت است. مرحله خطایابی و رفع مشکلات سایت از آن جهت که موجب فراهم کردن بستری مناسب برای پذیرش و ایجاد آمادگی مراحل بعدی سئو سایت می شود از اهمیت ویژه ای برخودار است . در سرویس رفع خطای سئو سایت، تیم وب یار ، سایت شما را با انجام آنالیز حرفه ای بررسی کرده و ساختار و معماری سایت را جهت رفع خطا  توسط متخصصین مجرب بررسی و کدها ، اجزای سایت ، استانداردهای چیدمان صفحات سایت ، لینک ها و کلمات کلیدی و… خطایابی خواهد شد و با تایید و مدیریت خودتان جهت رفع خطاها مطابق با استاندارهای سئو و اعمال پارامترهای مورد نیاز اقدام خواهد شد. بدون انجام خطایابی سایت ، انجام مراحل بعدی سئو  هیچ گونه اعتمادی از جانب موتورهای جستجو صورت نخواهد گرفت و نتایج حاصل شده ناپایدار و گذرا خواهد بود.

گوگل آنالیز

گوگل آنالیز

سئو فرآیند و مجموعه عملیاتی است که وب سایت را طبق استانداردهای تعریف شده برای موتورهای جستجوگر فضای مجازی بهینه سازی می کند . بهینه سازی یا به عبارت دیگر سئو (SEO) باعث افزایش اعتبار و جایگاه وب سایت از دید موتورهای جستجو می شود .

حال کافیست فرم را زیر را پر کنید تا سئوی سایت شما شروع گردد .

پس از تکمیل فرم با شما جهت دریافت اطلاعات اولیه تجارتتان تماس خواهیم گرفت پس لطفا در دسترس باشید و یا ایمیل خود را مرتب چک کنید.

با انتخاب هر یک  از خدمات زیر ، آن سرویس بعد از مشاوره کامل بروی سایت شما با نظارت خودتان اعمال می گردد. در صورتی که خدمات نیاز به آموزش داشته باشند بصورت حضوری ، آنلاین و یا مکاتبات به شما آموزش داده می شود تا وابسته به هیچ تیم سئویی نباشید و با دانش کامل سفارشات خود را مدیریت کنید.

لطفا فرم درخواست آنالیز سئو سایت زیر را  پر کنین

آنالیز سئو

درخواست آنالیز مشکلات سئو
  • مثلا : WWW.WEBYAR.NET
  • مثلا وردپرس ، جوملا ، دروپال ، نیوک ، سی ام اس اختصاصی
  • ASP.NET , PHP , BOOTSTRAP
  • مثال : سال 1386 طراحی شده
  • مثال : هر ماه ، فقط همون موقع که سایت را تحویل گرفتم
  • 0 تومان
    * انجام عملیات کامل آنالیز سئو حدود 10 روز کاری زمان خواهد برد و انجام کامل سئو داخلی شامل :سئو یوزرفرندلی ، سئو استاندارد ، سئو کانتنت + آموزش ، سئو گوگل داخلی سی روز کاری زمان خواهد برد و انجام دقیق آن بر اساس استاندارد های دقیق ذکر شده در قرارداد صد در صد ضمانت می شود. بزودی قرار داد انجام سئو و آنالیز آن خدمتتان ارسال می گردد پس لطفا تا 4 روز کاری منتظر تحلیل اولیه برای ذکر در قرار داد باشید

ارتباط با تیم پشتیبانی وب یار

تمام پشتیبان ها در حال پاسخ به مشتریان هستند. لطفا درخواست خود را کاملا واضح به همراه اطلاعات تماس ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

چه کمکی از تیم وب یار بر می آید ، با ما کاملا واضح در میان بگذارید

برای گفتگو کلید ENTER را بفشارید