0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

درخواست آنالیز سئو سایت

درخواست آنالیز سایت برای برداشتن قدمی جدی در پیشرفت سایت

 

اولین قدم قبل انجام هر نوع اقدامی برای سئو و بهینه سازی سایت خطایابی و رفع مشکلات ساختار ، معماری و قالب سایت است. مرحله خطایابی و رفع مشکلات سایت از آن جهت که موجب فراهم کردن بستری مناسب برای پذیرش و ایجاد آمادگی مراحل بعدی سئو سایت می شود از اهمیت ویژه ای برخودار است . در سرویس رفع خطای سئو سایت، تیم وب یار ، سایت شما را با انجام آنالیز حرفه ای بررسی کرده و ساختار و معماری سایت را جهت رفع خطا  توسط متخصصین مجرب بررسی و کدها ، اجزای سایت ، استانداردهای چیدمان صفحات سایت ، لینک ها و کلمات کلیدی و… خطایابی خواهد شد و با تایید و مدیریت خودتان جهت رفع خطاها مطابق با استاندارهای سئو و اعمال پارامترهای مورد نیاز اقدام خواهد شد. بدون انجام خطایابی سایت ، انجام مراحل بعدی سئو  هیچ گونه اعتمادی از جانب موتورهای جستجو صورت نخواهد گرفت و نتایج حاصل شده ناپایدار و گذرا خواهد بود.

گوگل آنالیز

گوگل آنالیز

سئو فرآیند و مجموعه عملیاتی است که وب سایت را طبق استانداردهای تعریف شده برای موتورهای جستجوگر فضای مجازی بهینه سازی می کند . بهینه سازی یا به عبارت دیگر سئو (SEO) باعث افزایش اعتبار و جایگاه وب سایت از دید موتورهای جستجو می شود .

حال کافیست فرم را زیر را پر کنید تا سئوی سایت شما شروع گردد .

پس از تکمیل فرم با شما جهت دریافت اطلاعات اولیه تجارتتان تماس خواهیم گرفت پس لطفا در دسترس باشید و یا ایمیل خود را مرتب چک کنید.

با انتخاب هر یک  از خدمات زیر ، آن سرویس بعد از مشاوره کامل بروی سایت شما با نظارت خودتان اعمال می گردد. در صورتی که خدمات نیاز به آموزش داشته باشند بصورت حضوری ، آنلاین و یا مکاتبات به شما آموزش داده می شود تا وابسته به هیچ تیم سئویی نباشید و با دانش کامل سفارشات خود را مدیریت کنید.

لطفا فرم درخواست آنالیز سئو سایت زیر را  پر کنین

آنالیز سئو

درخواست آنالیز مشکلات سئو
  • مثلا : WWW.WEBYAR.NET
  • مثلا وردپرس ، جوملا ، دروپال ، نیوک ، سی ام اس اختصاصی
  • ASP.NET , PHP , Node Js
  • مثال : سال 1386 طراحی شده
  • مثال : هر ماه ، فقط همون موقع که سایت را تحویل گرفتم
  • 0 تومان
    * انجام عملیات کامل آنالیز سئو حدود 10 روز کاری زمان خواهد برد و انجام کامل سئو داخلی شامل :سئو یوزرفرندلی ، سئو استاندارد ، سئو کانتنت + آموزش ، سئو گوگل داخلی سی روز کاری زمان خواهد برد و انجام دقیق آن بر اساس استاندارد های دقیق ذکر شده در قرارداد صد در صد ضمانت می شود. بزودی قرار داد انجام سئو و آنالیز آن خدمتتان ارسال می گردد پس لطفا تا 4 روز کاری منتظر تحلیل اولیه برای ذکر در قرار داد باشید