نویسنده mr.hajati
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 349
تاریخ بروزرسانی ۱۸ دی ۱۴۰۱

بهترین راهکار برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

این روزها ، داشتن یک صفحه اینستاگرام پر بازدید، آرزوی خیلی‌هاست. در دنیای امروز رسانه‌های اجتماعی به یکی از ابزارهای قدرتمند و پرطرفدار تبدیل شده‌اند و هر روز به میزان محبوبیت آن‌ها افزوده می‌شود.
در کشور ما، رسانه اجتماعی اینستاگرام محبوبیت بسیار زیادی دارد و بخش قابل توجهی از ایرانیان در گروه‌های سنی مختلف زمان زیادی را به حضور در این رسانه اختصاص می‌دهند. در این شرایط برخی فرصت را غنیمت شمردند و از طریق همین اینستاگرام به درآمد و معروفیت رسیدند.
در این مقاله قصد داریم اتفاق هایی که شما را در این راه تهدید می کنند از جمله محدودیت فالو در اینستاگرام و.. ، شناسایی کرده و آن را رفع کنیم .
به عنوان یک کاربر اینستاگرام می‌بایست حتما قوانین و محدودیت‌های اینستاگرام را بدانید و آن‌ها را رعایت کنید تا بتوانید میزان تعامل بالایی داشته باشید و از مسدود شدن پیج یا حذف آن پیشگیری نمایید.
امکان دارد که شما برای گشتن در اینستاگرام وقت آزاد زیادی داشته باشید و پیج‌ها و پست‌های زیادی را در روز ببینید یا دارای کسب و کاری در اینستاگرام باشید و بنابر دلایلی پیج شما با مشکل مواجه گردد و ممکن است این موضوع برای شما بسیار آزار دهنده باشد اما تمام این قوانین و محدودیت‌ها به خاطر امنیت خود شما خواهد بود
در این مقاله سعی بر آن داریم که درباره محدودیت فالو در اینستاگرام یا به نوعی بلاک شدن فالو صحبت کنیم و راهکارهایی را ارائه دهیم که هنگام استفاده از اینستاگرام، با استفاده از این راهکارها با مشکلات کمتری روبرو شویم.

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

انواع محدودیت های حال حاضر در اینستاگرام

در ابتدا خوب است با انواع محدودیت ها آشنا شوید تا با دانستن آن‌‌ها بتوانید عملکرد بهتری در این شبکه اجتماعی داشته باشید و به هنگام فعالیت به میزان کمتری دچار مشکل شوید:

 

• محدودیت فالوو کردن سایر کاربران اینستاگرام:

شما به عنوان یک کاربر INSTAGRAM در بازه زمانی یک ساعت تنها اجازه فالو کردن 10 نفر کاربر دیگر را در شبکه اینستاگرام خواهید داشت (در روز حدود 200 نفر).
به این معنا که اگر شما در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی از سایر کاربران اینستاگرام را فالوو کنید، حساب کاربری شما تا ۲۴ ساعت توسط شبکه اینستاگرام برای فالوو کردن مسدود خواهد شد. البته این اعداد بسته به برخی از فاکتورها ممکن است متغیر باشند.

 

• محدودیت لایک کردن پست‌های مختلف کاربران اینستاگرام:

شما قادرید در بازه زمانی یک‌ساعته تنها اجازه لایک کردن ۳۰۰ پست از کاربران مختلف این اپلیکیشن را دارید (در روز حدود ۷۰۰۰ پست)

• محدودیت کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام:

در بازه زمانی 24 ساعته، شما امکان ثبت حدود 500 کامنت را خواهید داشت.

 

• محدودیت به کار بردن هشتگ در پست‌های مختلف شبکه اینستاگرام:

شما دراینستاگرام، برای انتشار یک پست تنها مجاز به استفاده از ۳۰ هشتگ در پست خود خواهیدبود. اگر در پست خود از بیش از ۳۰ هشتگ استفاده کنید، پست شما منتشر خواهد شد، ولی هیچ یک از هشتگ‌ها در پست منتشر شده شما دیده نخواهد شد یا به عبارتی هشتگ‌ها در پست شما درج نخواهد شد و پست بدون هشتگ منتشر می‌شود.

• محدودیت تعداد کلمات متن (کپشن) پست اینستاگرام:

معمولا در حدود 2200 کاراکتر اجازه دارید که هنگام انتشار یک پست در اینستاگرام، در قسمت کپشن، چیزی بنویسید.

• محدودیت تعداد کاراکترهای Biography کاربران اینستاگرام:

یک کاربر شبکه اینستاگرام تنها مجاز به استفاده از ۱۵۰ کاراکتر در قسمت بیو صفحه خودش است.

هدف از فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام

یک هدف مشخص از فالو کردن یا آنفالوکردن یک پیج (صفحه) در اینستاگرام وجود دارد آن هم اینکه اگر یک کاربر از مطالب یک صفحه اینستاگرام لذت می‌برد یا اگر یک کاربر جزو علاقمندان صاحب یک صفحه اینستاگرام است، آن صفحه را Follow یا دنبال می‌کند. اما بعد از اینکه اینستاگرام به محلی برای درآمدزایی تبدیل شد، عده‌ای برای افزایش فالوور ، خودشان به دنبال راه‌های گوناگونی بودند تا بر تعداد فالوورهای خود بیافزایند. یکی از این راه‌ها این بود که ابتدا یک فرد تعداد زیادی از صفحات را فالو می‌کرد تا صاحبان آن صفحات هم توجه‌شان به پیج او جلب شود تا احتمالا صفحه‌ی او را دنبال کنند.
بعد از اینکه کمی کار پیش می رفت، حالا صاحب آن صفحه‌ی ابتدایی، شروع به آنفالو کردن آن صفحات می‌کرد. رفته رفته قوانینی از سوی اینستاگرام وضع شد تا جلوی این قبیل رفتارها گرفته شود. زیرا مدیران اینستاگرام بر این باور بودند که فالو و آنفالوکردن‌های پرتعداد، با اهداف واقعی که مد نظر اینستاگرام بوده، همخوانی ندارد.

رفع بلاک فالو

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در یک مقطع زمانی نتوانید در اینستاگرام پستی را لایک کنید، زیر پست‌ها کامنت بگذارید و یا کسی را فالو نمایید. اگر این اتفاق رخ داده باشد، به احتمال زیاد اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شده است. بلاک شدن از طرف اینستاگرام، بدین معناست که فعالیت شما به دلیل نقض قوانین وضع شده توسط مجموعه‌ی اینستاگرام، محدود شده است.

محدودیت فالو در اینستاگرام به چه معنا است؟

یکی از این محدودیت ها عدم توانایی فالو کردن است که به علت نقض قوانین اینستاگرام می باشد که درنتیجه برای رفع آن باید با روش های رفع محدودیت فالو در اینستاگرام آشنا باشید؛ اما محدودیت فالو در اینستاگرام چیست؟ محدودیت فالو در اینستاگرام در روز، چگونه شکل می گیرد؟ قانون جدیدی در اینستاگرام ایجاد شده است که با توجه به آن، فقط می توانید در هر روز ۲۰۰ نفر را فالو کنید؛ چنانچه خلاف این قانون پیش بروید، طبیعتا اکانت شما بلاک یا ریپورت می شود و باید از روش های رفع محدودیت فالو در اینستاگرام استفاده کنید.
چنانچه با محدودیت فالو در اینستاگرام رو به رو شوید، معمولا تا ۲۴ ساعت نمی توانید اقدام به فالو کنید. در این حالت تعداد لایک های شما هم کاهش می یابد اگر به دفعات زیاد دچار این محدودیت شوید، امکان دارد دیگر روش های رفع محدودیت فالو در اینستاگرام کارآمد نباشند و پیج شما ریپورت شود.

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

راه های رفع مشکل فالو نشدن افراد در اینستاگرام

در این بخش از مقاله شما را با راه های رفع مشکل فالو نشدن افراد در اینستاگرام آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

۱. عدم فعالیت در اینستاگرام برای رفع محدودیت فالو

اولین و اصلی ترین روش رفع محدودیت فالو در اینستاگرام که باید از آن استفاده کنید، فعالیت نداشتن در پیج مربوطه برای مدتی می باشد. معمولا بعد از این که به مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام در روز مواجه می شوید، اینستاگرام اقدام به بلاک شما می کند؛ در چنین مواقعی اگر یک روز الی یک هفته اصلا به سمت پیج خود نروید، مشکل حل خواهد شد. در واقع این ساده ترین و پیش پا افتاده ترین روش رفع مشکل فالو نشدن افراد در اینستاگرام می باشد.

2.درخواست بررسی مجدد برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

دومین روشی که برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام می خواهیم به شما معرفی کنیم، درخواست بازبینی دوباره پیج می باشد. اینستاگرام زمانی که شاهد فالو کردن به تعداد بالا توسط پیج شما باشد، فکر می کند که یک ربات، هدایت پیج شما را برعهده دارد؛ لذا اقدام به بلاک پیج می کند. در چنین شرایطی اگر اینستاگرام اشتباه کرده باشد، شما قادر هستید درخواست بازبینی دوباره پیج را ارسال کنید.
جهت درخواست بازبینی پیج برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام، نیاز نیست که به تنظیمات این برنامه مراجعه کنید. همان طور که می دانید زمانی که توسط اینستاگرام بلاک می شوید، پیغامی با عنوان Action Blocked به شما نمایش داده می شود. اگر به زیر این پیغام نگاهی داشته باشید، دو گزینه با عنوان های tell us و lgnore را خواهید دید.
این دو گزینه هر کدام کارکردهای متفاوتی دارند؛ ولی شما با انتخاب گزینه tell us می توانید از اینستاگرام درخواست بازبینی مجدد را داشته باشید. با انتخاب چنین گزینه ای به طور معمول اینستاگرام متوجه این می شود که شما ربات نیستید.

۳. برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

در این یخش می خواهیم یکی از کاربردی ترین روش های دیگر رفع محدودیت فالو در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و در واقع درخواست رفع محدودیت فالو در اینستاگرام را ارائه دهید. در مرحله اول شاید فکر کنید که برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام کار سختی به نظر برسد؛ اما با دنبال کردن مراحل زیر، می توانید به راحتی هر چه تمام تر با پشتیبانی این شبکه اجتماعی ارتباط برقرار کنید.
• ابتدا به تنطیمات مراجعه و از بین گزینه های موجود، گزینه Help را انتخاب کنید.
• در بین گزینه هایی که مشاهده می کنید، بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید.
• حال باید مجدد بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید.
• در این مرحله کافی است گزارش خود را بنویسید و بر روی گزینه Submit کلیک کنید.
در مرحله آخر حتما دقت داشته باشید که بنابر مشکل خود محتوای متنی گزارش را تکمیل کنید؛ به این صورت که باید در این بخش، درخواست رفع محدودیت فالو در اینستاگرام را درج کنید. قبل از پایان این مقاله می خواهیم یکی از مهم ترین خدمات اینستاگرام یعنی پنل فالوور را به شما معرفی کنیم. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این خدمات به لینک پنل فالوور مراجعه کنید.

مدت زمان رفع محدودیت اینستاگرام

تا اینجای مقاله با راه های رفع فالو نشدن افراد آشنا شدید. اما در ادامه می خواهیم به زمان رفع مشکل فالو نشدن افراد در اینستاگرام بپردازیم. در واقع هنگامی که شما با این محدودیت مواجه شدید مدت زمان مشخصی برای آن که اینستاگرام این محدودیت را برای پیج شما رفع کند وجود ندارد. اما با توجه به اینکه محدودیت فالو در اینستاگرام روزانه است می توان نتیجه گرفت که بعد از ۲۴ ساعت این محدودیت از شما رفع میشود. این در صورتی است که اینستاگرام به فیک نبودن و واقعی بودن پیج اینستاگرام شما آگاهی پیدا کند.

سخن نهایی درباره رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

به طور کلی در این روزها و در اینستاگرام، امکان دارد با صدها مشکل محدودیت رو به رو شوید؛ اما باید به شما بگوییم که هیچ کدام از آن ها، دائمی نیستند. در این مقاله به راه های رفع محدودیت فالو در اینستاگرام پرداختیم؛ امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. برای کسب اطلاعات در مورد اینستاگرام مارکتینگ و برندینگ، شما را به مطالعه مقالت وب یار دعوت می کنیم.

مقالات مرتبط