نویسنده یارنیان
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 530
تاریخ بروزرسانی ۹ مرداد ۱۴۰۱

4 بلاک اکشن دامن گیر اینستاگرام

 

از بلاک اکشن ها چه می دانید؟

آیا تا به حال محدودیت های بلاک اکشن برای شما اعمال شده است؟
اصلا در چه صورتی محدودیت های بلاک اکشن، برای شما اعمال می شود؟
اگر اکانت اینستاگرام ما بلاک شد ، چه کاری از دست ما بر می آید؟

به طور کلی، بیشتر سامانه ها و وب اپلیکیشن ها ، برای فعالیت کاربران خود ، محدودیت هایی را به منظور جلوگیری از سوء استفاده های ناشی از فعالیت ربات ها ، اعمال می کنند و در صورتی که رفتار کاربری ، ربات گونه تشخیص داده شود ، در مرحله اول دسترسی این کاربر به برخی از خدمات و بخش های اپلیکشن محدود شده یا به عبارتی بلاک اکشن می شود.
به دلیل آنکه بلاک اکشن شدن ، بیشتر در اینستاگرام ، دامن گیر ما می شود ، در ادامه موضوع اکشن بلاک را با محوریت اینستاگرام ، پیش خواهیم برد.
در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بلاک اکشن
action-block

اینستاگرام من را بلک کرده ،این دقیقا یعنی چی؟

در صورتی که فعالیت های معمول شما در این پلتفرم(لایک ، کامنت ، فالو ، پست ، اشتراک گذاری استوری و پست یا هر اقدام دیگری) ، مسدود شده یا فعال نمی باشد ، اینساگرام ، محدودیت های بلاک اکشن را برای شما فعال نموده و این بدان معناست که شما قادر به لایک کردن یا دنبال کردن کسی در اینستاگرام نمی باشید؛ همچنین در دوره ای که اکانت شما بلاک شده ، قادر به اشتراک گذاری محتوا نیز نخواهید بود.

انواع بلاک اکشن ها در اینستاگرام

در این بخش به توضیح انواع اکشن بلاک ها و دلیلی که برای کاربران اعمال می شوند می پردازیم.

حواست رو جمع کن! بلاک موقت

بلاک موقت ، رایج ترین بلاک اکشنی است که تا به حال ، توسط اینستاگرام بر روی اکانت های کاربران مشاهده شده است. بلاک موقت ، معمولا 24 ساعت اعتبار دارد و معمولا پس از ایم مدت زمان ، برداشته می شود.
معمولا در صورتی این محدودیت برای شما اعمال می شود ، که برای اولین بار ، قوانین استفاده از اینستاگرام را نقض کرده باشید.

اکشن بلاک
action-block

بلاک با تاریخ انقضا

این نوع از اکشن بلاک ها در اینستاگرام ، تاریخ انقضا دارند و در اکثر مواقع ، تا زمان به اتمام رسیدن تاریخ انقضا ، محدودیت های آنها برداشته نمی شود.
این نوع از اکشن بلاک می تواند از 24 ساعت تا 30 روز به طول انجامد.

اکشن بلاک بدون تاریخ انقضا

مدت زمان این نوع از بلاک اکشن ها ، معمولا بین چند ساعت تا چند هفته است ؛ اما تفاوتی که بین این مدل بلاک با سایرین وجود دارد ، در دکمه Tell us است که در این بلاک اکشن ، نمایش داده نمی شود.
اگر مطمئن هستید که هیچ کار اشتباهی که منجر به اعمال محدودیت ها برای شما بشود را انجام نداده اید ، می توانید از طریق تنظیمات اینستاگرام ، در بخش راهنما ، درخواست برسی دستی را فعال کنید تا مشکل شما توسط اینستاگرام برسی گردد.

اکشن بلاک
action-block

برای همیشه بلاک باش ! اکشن بلاک دائمی

این دسته از اکشن بلاک ها ، همان طور که از اسم اکشن بلاک هم مشخص است ، به اکشن بلاک هایی گفته می شود ، که به صورت دائمی بر پیج شما اعمال شده اند و برداشته نمی شوند.
در صورتی که به صورت مکرر ، محدودیت های موقت اینستاگرام برای شما اعمال شده باشد ، یا پی در پی توسط سایر کاربران ریپروت شما داده شود ، اینستاگرام اکشن بلاک دائمی را برای شما لحاظ می کند.

 

در این مقاله ، انواع بلاک اکشن هایی که توسط اینستاگرام ، به منظور جلوگیری از سو استفاده اعمال می شود را برسی کردیم.
هرکدام از این بلاک اکشن ها ، راه حل های بخصوصی برای برداشته شدن محدودیت هایشان وجود دارد که در مقاله های آتی وبیار ، آنها را به صورت عملی و دقیق مورد برسی قرار می دهیم.

اما اگر پیج شما کاری است و از آن برای کسب و کار و تبلیغات ، استفاده می نمایید ، حتما از دانش و تجربه مشاورین متخصص حاضر در وبیار استفاده کنید و رونق کسب و کار خود را حفظ نمایید.

مقالات مرتبط

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.