031- 344 500 60

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

صفحه نخست » بلاگ » افزونه » بازسازی تصاویر شاخص وردپرس با افزونه Regenerate thumbnails

بازسازی تصاویر شاخص وردپرس با افزونه Regenerate thumbnails

۶ام مرداد ۱۳۹۵
پشتیبانی وب یار
0
74

بازسازی تصاویر شاخص وردپرس

تیم طراحی سایت وب یار در این آموزش بازسازی تصاویر شاخص وردپرس با افزونه Regenerate thumbnails را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. میدانیم که در طراحی و مدیریت سایت ها از تصاویر گوناگون با سایز های متفاوت استفاده می شود،به عنوان مثال سایز تصاویر و عکس های اسلاید شو معمولا بزرگ و یا حتی تمام صفحه است،اما سایز تصاویری همانند تصاویر شاخص معمولا ثابت و کوچک هستند. ما همیشه برای اینکه سایز تصاویرمان را بهینه کنیم باید آن ها را در نرم افزار فتوشاپ  تغییر سایز دهیم و بهینه کنیم. علاوه بر مطالعه ی این مقاله خواندن آموزش بهینه سازی تصاویر را  نیز به شما توصیه می کنیم.

اما باز هم ورد پرس با افزونه ی دیگر با نام افزونه ی Regenerate Thumbnails  به کمک ما می آید  و بازسازی تصاویر شاخص را برای ما آسان می کند. به زبان ساده تر می تواند ابعاد آن ها را بازسازی کند و به حالت استاندارد تغییر دهد.

افزونه Regenerate Thumbnails

ابتدا افزونه Regenerate Thumbnails را از مخزن ورد پرس دانلود و نصب کنید. پس از فعال سازی آن در پیشخوان ورد پرس قابل مشاهده است ،در پیشخوان ورد پرس از منوی ابزارها با گزینه ی Regenerate Thumbnails روبرو خواهیم شد.با کلیک بر روی این گزینه میتوانیم به صورت یک جا تمامی تصاویر را باسازی کنیم.

 

بازسازی تصاویر شاخص وردپرس

زمانی که شما بر روی گزینه ی Regenerate Thumbnails کلیک کنید تمامی تصاویر شاخصتان باسازی می شود،البته به این نکته توجه کنید که در صورتیکه عکس شما نامنظم و خارج از سایز باشد،با تصویری همانند تصویر بالا روبرو خواهید شد.

افزونه ی Regenerate Thumbnails

چنانچه می خواهید تصاویر خاصی که مد نظرتان است را بازسازی کنید و تغییر اندازه دهید می توانید به بخش کتابخانه چند رسانه ای رفته و تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و آن را بازسازی کنید.

 

تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه ی Regenerate thumbnails کلیک کنید تا تغییرات انجام شود.

 

چنانچه تصاویر شاخص شما دارای اندازه ی استاندارد نیستند و با قالب همخوانی ندارند می توانید آن ها را بازسازی کنید و با افزونه ای که امروز خدمت شما ارائه شد به راحتی فرآیند استاندارد سازی تصاویر را انجام دهید.

تعداد ستاره های خود را از این مطلب از چپ به راست انتخاب نمایید
درباره نویسنده :
پشتیبانی وب یار

مطالب مرتبط

quality

راه حل های افزایش کیفیت تصاویر در وردپرس

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که زمانی که یک تصویر با پسوند jepg را در ورد پرس خود آپلود میکنید به شدت از کیفیت آن کاسته شده است,امروز با آموزشی دیگر از وب یار همراه باشید تا به ترتیب مراحل لازم جهت افزایش کیفیت تصاویرتان را به شما آموزش دهیم تا  حالا در […]

ارسال دیدگاه

*    

*