0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, ساخت سایت اصفهان, طراحی سایت حرفه ای اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ 09133886881 احمدپور

انجام سئو ماهانه

قیمت سئو و بهینه سازی سایت :

قیمت سئو به عواملی همچون وضعیت سایت ، نوع برنامه نویسی ، پنل مدیریت ، سرعت سایت ، امکانات سایت برای بهینه سازی ، تکنولوژی سایت و موضوع و رقابت کلمات کلیدی شما بستگی دارد . نمی توان گفت قیمت سئو سایت برای تمامی سایت ها ثابت است بلکه با توجه به آنالیزی که از سایت به عمل خواهد آمد مشخص خواهد شد.

 

فرایند پرداخت هزینه سئو سایت:

پس از مشخص شدن کلمه یا کلمات کلیدی و هدف از جانب شما و ارائه آنها به تیم وب یار ، پس از بررسی و آنالیز وضعیت سایت و کلمات کلیدی و رقابت موجود برای آنها  تعرفه و هزینه سئو سایت و مدت زمان انجام آن به شما اعلام خواهد شد که 50 % آن ابتدا و 50% آن در حین انجام وظیفه دریافت می گردد.

و اما تیم وب یار تصمیم دارد خدمتی ارزنده را به شما مشتریان عزیز علاقه مند به سئو ارائه دهد .

انجام سئو ماهانه برای اولین بار و با در نظر گرفتن توان مالی شما با کمترین هزینه

 

تیم سئو وب یار ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در نظر دارد برای رفاه حال شما مشتریان گرامی از این پس اقدام به بهینه سازی سایت به صورت ماهانه نماید . قراردادهای سئو با توجه به درخواست شما و مدت زمان انجام روند سئو سایت بصورت سه ماهه ، شش ماهه و یکساله منعقد خواهد شد.
پس از انتخاب پنل یا پنل های مورد نظر توسط شما هزینه کل سئو سایت درخواست شده محاسبه شده و با توجه به نوع قرارداد (سه ماهه ، شش ماهه ، یک ساله) به صورت ماهانه قابل پرداخت می باشد.

فرصت را از دست ندهید و برای سفارش سئو سایت خود همین حالا با وب یار تماس حاصل نمایید .

انجام سئو سایت ماهانه

0/5 (0 Reviews)