نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 1695
تاریخ بروزرسانی ۵ خرداد ۱۴۰۱

آموزش نکات مهم برای رشد و کسب درآمد

لطفا با حوصله این آموزش رشد کسب وکار با ارزش و رایگان را تا آخرش بخونین و حتما یاداشت برداری کنین . چرا که همه ما بدنبال رشد و افزایش درامد در بین رقبای خود هستیم . پس با رعایت و طی کردن این 7 قدم اصلی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد

همیشه دوست داریم که کار کم استرس، کم فشار، کم خطر و پر درآمد داشته باشیم یا حتی بعد از این همه سال دیگه خیلی کم کار نکنیم و یا اگر کار می کنیم با توجه به این وضعیت اقتصادی برای خودمون کار کنیم و پول زحماتی که میکشیم تو جیب خودمون بره، ! که این طرز فکر اگر درست برداشت نشه کاملا اشتباه ، چون موفقیت تو کار گروهی یا به اصطلاح تیم ورک هستش . دلیلش را بعدا بهتون میگم بریم سراغ ادامه آموزش.

لقمه آماده پول ساز دوره آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد !

خیلی فکر کردم به برخی از مشتریان سال‌های اخیرم، به حرف هایی که میزدن..
وقتی موفقیت دیگران را در کسب درآمد از اینترنت میدیدند با اینکه همیشه باهاش مخالف بودن میان و درخواست یک سایت کامل و آماده که لینک یک گوگل باشه و از فرداش پر مشتری باشه یا به اصطلاح لقمه آماده پول ساز می کنند. 😉

این افراد مایلن لقمه آماده بزارم دهنشون و میدونن چون برای این کار زحمت نکشیدند و جرء اهدافشون نبوده و براش برنامه ریزی نکردند هرگز ازش سردر نخواهند اورد و هرگز براشون لذت بخش نیست . هدف را درست انتخاب نکردن همیشه یک مشکل بزرگ میشه اونم “بی انگیزگی و ندانستن قدر داشته ها”.

پس بنویسید انتخاب هدف و هدفتون را جلوش بنویسید.

برخی هم حاضر نیستن برای رشد خودشون و افزایش دانششون هزینه کنن و دوست دارن هرطور که شده خودشون همه کارها را انجام بدهند حالا هر طور که شد! پس دور عقاید و افکار اشتباهشون یک دیوار محکم کشیده اند.

گروه سوم هم خودشون و وقتشون و زندگیشون رو عاشقانه دوست دارن و برای خودشون خیلی ارزش قائلند. جالب اینجاست که این دسته از افراد در اکثر مواقع در کارشون موفق هستند .
چرا ؟
چون برای داشتن رفاه و استفاده از دانش و تجربه و تخصص دیگران از هزینه کردن نمی ترسند .

به قول خودم: “تنها حسرتی که توی زندگیت میخوری برای کارهای نکرده است”

این افراد موفق برای داشتن دانش و تخصص دیگران هزینه می‌کنند و به جاش چندین برابر سود مالی، زمانی، رفاهی و آسایش گیرشون میاد یعنی اینکه وقتی کارهات را متخصصین انجام بدن استرسی شما 90 درصد کاهش پیدا میکنه .

تعریف موفقیت در کار از دید آموزش رشد و موفقیت در مشاغل اینترنتی

درضمن موفقیت در کار همیشه پول نیست اینکه احساس خیلی خوبی از درآمدتون، از زندگیتون و از فعالیت تون داشته باشید بالاترین سودیست که شما کردید.

پاراگراف اول رو بخونید می فهمید منظورم چیه داشتن درآمد خوب و کاهش استرس و تغییر روال روزمره ای که دچارش شدین و همین روزمرگی که نمیزاره تغییر کنین.

زمان من مال شماس، قدرش را بدونین

به هرحال فرقی نمی کنه که از کدام یک از دسته های بالا هستید. از هر دسته ای که هستید زمان من مال شماست . پس  مجدد میگم لطفاً یک ورق کاغذ بیارید و از این امتیازی که میخوایم در اختیارتون بذارم به نحو احسنت استفاده کنید چون هم تعدادش محدوده و هم زمانش و هم به هیچ عنوان تکرار نخواهد شد.

آموزش رشد و کسب درآمد

7 قدم کلیدی در آموزش رشد کسب وکار

قدم اول : تهیه یک لیست از مشتریان.

از توی گوشیتون، سررسیدها، کارت های ویزیت، کامپیوتر، حسابداری تون، برگه ها و قراردادها و هر چیزی که فکر میکنید میتونید توی اون فامیل ، تلفن و ایمیل مشتریان تون رو جمع کنید به ترتیب جمع کنید و بدین یه کافی نت براتون مرتب و منظم در اکسل تایپ کنه خیلی باهاش کار داریم.

اگر با فایلهای اکسل مشکل دارید بگین یک فایل متنی ساده باشه شامل:

نام مشتری کامای لاتین شماره موبایلش کامای لاتین ایمیلش و خط بعد هم همچنان ادامه همون لیست ولی بهتره از اکسل استفاده کنید.

گزینه اولی که انجام شد برید سراغ این گزینه که آیا بلدین ایمیل خودتون را روی کامپیوتر یا بر روی موبایل باز کنید و ایمیل های دریافتی از مشتریان را پاسخ بدین .

اصلا ایمیل دارین و بلد هستید به راحتی با آن کار کنید .

مثلا اگر کسی ایمیلی به شما داد و شما وارد ایمیلتون شدید، آیا بلدین پوشه اسپم رو هم چک کنید و ایمیلش را ان اسپم کنید. اینها حداقل موارد ساده هستند که یک مدیر باید بلد باشه. خیلی مشترینا بعد از این همه آموزش بعد دوسال ایمیل یاهو را ول میکنند و سراغ اعتبارشون یعنی ایمیل info سایتشون میرند.

قدم دوم :مرحله بعد اگر سایت دارید

سایتم را باز می کنم و کاری به دیگران ندارم که چند نفر بر روی اون کار می کنند یا حتی یک کلمه هم درباره شما توی سایتتون نیست و همچنان در حالت دمو یا حتی خالیه .

حالا که سایتم رو باز کردم آدرس دقیق را به خاطر می سپارم(خیلی از مشتریان ادرس سایتشون را همیشه از منشی میپرسند!) و در برگه می نویسم که چه مطلبی باید در سایتم باشد که وقتی یک غریبه اون رو میخونه سایتم را در خور شأن من و برندم بدونه .

هر سایت باید اطلاعاتی مثل آدرس دقیق ,تلفن, ایمیل, خدمات ,درباره ما را داشته باشه و شما هر ماه باید فرم تماس با ما رو تست کنین تا اگر هر عیبی داشت رو بنویسید .

اگر این کار رو که کردین بریم گزینه بعد یعنی کسب در آمد از اینترنت به صورت کم دردسر( بعدا بی دردسر میشه).

باهم که تعارف ندارم ، خیلی از شماها بد اخلاقید ، حوصله ندارید ، آداب و معاشرتتون یا خیلی اداری یا خیلی عامیانه است یا توی اون لحظه خسته هستید یا در لحظه مواجه با مشتری از چیزی رنج می برید یا از رفتار دیگران ناراحت هستید و با توجه به محیط ، اطرافیان و موقعیتی که در آن هستید شاید برخورد خوبی با مشتری نداشته باشید.

یا خیلی وقت ها این مشکل را داشتیم که باید در مکان مشخص بسیار عامیانه یا بسیار اداری صحبت کنید ولی تمرکز کافی ندارید و نمیتوانید تمام قابلیت های کسب و کارتون را ارائه بدین.

خیلی از شما ها در کسب و کارتون در ماه یا سال های گذشته به صورت اقساطی چکی ارزان قیمت محصولات کم کیفیت و یا محصولات با کیفیت و خیلی گران کار کرده اید .

همه این مشکلات را میتوان توسط سایت حل کرد. وقتی در سایت شما همه محتوا ها و همه سوالات مشتریان در بخش سوالات متداول و همه قوانین همکاری با شما یا استفاده از خدمات شما با توجه به نوع فعالیتی که انجام می دهید در سایت ذکر شود این امر باعث میشه تا شما دیگه وقت زیادی را پای تلفن برای توضیحات تکراری به مشتریان در شرایط روحی متفاوت صرف نکنید .

آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد

یعنی هر کسی که سوال کرد یا توضیحات خواست بعد از مشاوره اولیه با احترام ارجاع بدین به سایت نگین نگران میشه یا ناراحت میشه اگر این کار رو بکنید مشتری اگر واقعا بخواهد از شما خرید بکنه نیاز داره اطلاعات اولیه خوب داشته باشه که توی چند دقیقه اول پشت تلفن از شما اطلاعات رو میگیره و بعد از آن حتما به سایت مراجعه می کنه و با کلی خدمات و محصولات خوبتون آشنا میشه.

در غیر این صورت مطمئن باشین فقط برای زنگ زدن و احوالپرسی و قیمت عمومی گرفتن با شما تماس گرفته. این خیلی مهمه که مشتریان را به صورت مودبانه و پرانرژی در تماس هاتون هدایت کنید به سمت سایتتون .

در واقع یک سایت یک واحد تجاری است که در آن مشاورین و متخصصین شما به صورت شبانه روزی به مشتریان شما خدمات می دهند این امر باعث میشه که تعداد زیادی مشتری را همزمان پشتیبانی کنید پس با داشتن یک سایت خوب، بدون خطاهای انسانی به سوالات مشتریان جواب صحیح میدین ، زمان شما از بین نمیرود و صرف کار های مهمی میشود .

با این کار شما مراجعه کنندگان و تماس گیرندگان را به مشتری تبدیل می کنید چون در شما خطایی نمی بینند و در آنِ واحد به آنها جواب مثبت همکاری با نوشتن توضیحات و روش همکاری خواهید داد.

قدم سوم: ارائه خدمات و محصولات و رسیدگی به سایت است

تا یکی دیگر از زنجیره های حلقه در آمد تکمیل بشه بیاین یک مرور بر دوره آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد کنیم:

۱ – ایمیل دادن رو از روی گوشی و دریافت پاسخ ها چک کردن پوشه های اسپم  ، جانک و هر مورد دیگه ای رو یاد بگیرید و به تمام ایمیل هایی که تابحال جواب ندادین حتی اگر مال 2 سال پیش یک جواب ذکاوتمندانه بدین.

۲ – یاد بگیرید چه جوری به چندین نفر ایمیل بدید چه به صورت  غیر گروهی BCC  و چه گروهی CC .

3- سایت را بررسی کنید. کمی خلاقیت و ایده پردازی کنید و برای خودتون وقت بزارید حالا نوبت فراخوان سایته . میتونید یک مطلب حرفه‌ای و تمیز و دلسوزانه و تخصصی بنویسید توسط خودتون هم یک فیلم آموزشی یک دقیقه‌ای پر کنید و آن را در اختیار عزیزان در سایت قرار بدید.

مطلب چهارم آموزش رشد و موفقیت در مشاغل اینترنتی بهتره که در طول هفته هروز 40 دقیقه برای سایتتون وقت بذارید و اگر نمی توانید همین 4-5 ساعت را هم وقت بگذارید ، یعنی که تنبل هستین و یا نمیدونید از سایت چجوری استفاده کنین.

اگر نمیدونین چطور وارد پنل پشتیبانی بشین و اطلاعات و رمز ایمیل و حتی اموزش ها را درخواست مجدد کنین اینجا کلیک کنین .

اگر هم رمز یا ایمیلی که باهاش توی پشتیبانی عضو شدین بلد نیستین با شماره مشاوره سایت تماس بگیرید و بعد از دریافتشون یه تیکت بدید .یعنی ارسال درخواست میتونید درخواست پشتیبانی بدین که لطفاً برای بنده ماهانه ۲۰ ساعت بر روی سئوی سایت بنده کار کنید اگر نمیدونی چجوری سایت رو کنید و اون رو بروزرسانی کنید یا از کجا شروع کنید این سوالات رو میتونید در تیکت خودتون بیان کنید تیم پشتیبانی به شما جواب خواهد داد .

شما به احتمال زیاد شما در سامانه پشتیبانی عضو هستید و لینک این مطلب را در ایمیل خود دریافت کرده اید. در کل اگر از مشتری طراحی سایت ما هستند دی وی دی آموزش تصویری استفاده از سایت خود را مجدداً مشاهده کنید .

سه بار به صورت تفریحی این کار را انجام دهید و نکات را بنویسید. قدم دوم بعد از مشاهده فیلم های آموزشی ورود به سایت و مشاهده پنل کاربری است.

اگر رمز ایمیل ورود به سایت و یا رمز ورود به مدیریت یا ایمیل را فراموش کرده یا گم کرده اید دوباره تیکت دهید یا در تیکت های قبلی به دنبال آن بگردید معمولاً اکثر کسانی که کوتاهی در حق سایت خود کردن سایتی پر از محتوای نمایشی دمو دارند در اولین قدم آن مطالب را ویرایش کرده و اصلاح نمایید .

4- از دوستی که در صنعت شما فعالیت می‌کند بخواهید تا مطالبی که در سایت نوشته اید را بخواند . هنگام انتشار محتوا و مطالب در سایت سعی کنید آنها را بزرگ و کوچک نکنید و به هیچ عنوان پاراگراف ها را رنگی ننمایید.

5- به روزرسانی سایت است باید تمامی کدهای سایت و ماژول ها بهینه و بروز گردد و قالب سایت سئو شود و دیتابیس بهینه و سرعت سایت افزایش یابد.

این امر هر سال یک بار الزامی است . به راحتی وارد پشتیبانی شده و می توانید از خدمات مجموعه وب یار در این خصوص استفاده کنید.

قدم چهارم:انجام امور سئو و بهینه سازی

انجام امور سئو و بهینه سازی توسط ما همزمان با به روز رسانی و بهینه سازی آن است.

بعد از بروز رسانی و شکیل شدن سایت می توانیم به واسطه دعوت از مشتریان از طریق لیست ایمیل و تلفن های استخراجی آنها را مجدد به سمت سایت دعوت کنید.

قدم پنجم: گرفتن خروجی از مراحل قبلی طی یک ماه

گرفتن خروجی از این چند قدمه که طی یک ماه با هم بر داشتیم یعنی از اون نتیجه بگیریم .

انتظار میره که بعد از چند وقت کار نکردن یا فعالیت غیر حرفه ای 5 درصد در نتایج و سطح کاری رشد کنید و این رشد را سعودی تجربه کنید.

آموزش رشد و کسب درآمد

قدم ششم: قدم جدی برای شروع بازاریابی

و اما قدم ششم دوره آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد

قدم ششم یک قدم جدی شروع به بازاریابی این امر باعث میشه که خروجی 5 درصد شما به 35 درصد افزایش پیدا کنه یعنی ۸ درصد بیشتر از حد معمول .این بازاریابی میتونه طراحی کارت ویزیت ست اداری ,لوگو ,بروشور و انتشار انها باشه تا تماس با پرونده های نیمه کاره و یا یادآوری به مشتریان قدیمی و جدید و تشکر از آنها و تبلیغات در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یوتیوب لینکدین آپارات توییتر … البته با کمک تیم وب یار تا خدایی نکرده مثل دسته دوم دچار دیوار عدم رشد و سوء برندینگ نشید.

قدم هفتم: راه اندازی پیج اینستاگرام

قدم هفتم اگر مایل به هیچ رشد و پیشرفتی نیستین! یک پیج اینستاگرام راه بندازید این کار رو میتونید از عزیزانتون کمک بگیرید فراموش نکنید که همه اموری که تا الان مرور کردیم را هم میتونید به ما بسپارید تا به راحتی با قیمت مناسب انجام بدیم .

نکته مهم این است که اسم پیج اینستاگرام شما با نام سایت شما یکسان باشد . هر هفته چند مطلب عالی و با ارزش در سایت بنویسید و آن را درون پیج اینستاگرام خود خود انتشار دهید و از هشتگ در انتهای هر مطلب استفاده کنیم .مثال به صورت معمول هشتک #اصفهان را وقتی نوشتید یعنی می خواهید مطلب شما در انتخاب در اختیار چهار میلیون کاربر آنلاین اصفهانی در اینستاگرام قرار گیرد .البته با کمی شرایط.

مطلب دهم آموزش رشد و موفقیت در مشاغل اینترنتی مطالعه کتاب و نوشتن اصولی که یادگرفتن چندین کتاب مهم است کتاب قورباغه را قورت بده ,برنامه ریزی و هدف گذاری زبان بدن , مدیریت منابع انسانی را مطالعه کنید.

اکثر شما عزیزان به دلیل عدم دانش مدیریت منابع انسانی بازاریاب‌ها و یا پرسنل خود را به راحتی در ماههای اول از دست می‌دهید و ۱۰۰% به دلیل تنبلی شما در عدم مطالعه روزمره بهتر است از کتاب های صوتی شروع کنید که بسیار ارزان تر و راحت تر هستند .

همیشه در دفتر یادداشت خود اهداف را نوشته و زمان‌بندی بکنید . نوشتن هدف به تنهایی فایده ای ندارد هر روز بلااستثنا یک ساعت به جای خلوت بروید و برای خود بر روی رفتارها, کارها ,مشتریان, مسائل, مشکلات زندگی و مسائلی که دارای انرژی مثبت و منفی متفاوت هستند به صورت تک تک فکر کنید و بعد از خروجی نتیجه آن را بنویسید.

این امر باعث تمرکز افکار شما روی یک موضوع می شود ،همیشه در ابتدای جلسه و در انتهای جلسه بر روی دو مورد که دارای انرژی مثبت بسیار زیادی هستند تمرکز کنید .

یک برگه a۵ بردارید و توی اون برنامه کاری روزمره تون به همراه ساعت اجرای آن بنویسید و سعی کنید هر هفته آن را انجام دهید. اگر شما روزانه یک کار از لیست صدتایی خود را از روی برگ انجام دهید اینطوری در پایان فصل بعد از سه ماه اگر روزانه فقط یکی از آن لیست کاری روزانه خود را انجام داده باشید شما ۹۰ درصد رشد کرده اید .

در برگه آچاری که استفاده میکنید همیشه جلوی آن آیتم یا کاری که می خواهید انجام دهید یک مربع کوچک خالی بگذارید تا بعد از انجام آن تیک آن را بزنید .

اگر وسط کار مشکلی پیش آمد یا برنامه های خارج از برنامه شما پیش آمد آن را در میان برنامه ها جا دهید اسم آن را بنویسید و بعد از اتمام تیک آن را بزنید و اگر غیر ضروری است آن را به بعد موکول کنید. لیست کارها شامل سه دسته ضروری و مهم و روزمره هستند.

نکته بعدی به صورت روزمره ورزش کنید.انجام روزمره ورزش باعث افزایش توان سه برابری شما خواهد شد . یعنی اگر هزینه ناچیز و باشگاه بدنسازی و یک ساعتی که به باشگاه مراجعه می کنید را درنظر نگیرید و حرکات کششی نرمشی و یا دوچرخه زدن را تمرین کنید این امر باعث می شود که در پایان روز توان بدن و ذهن شما برای ۳۰۰ درصد بازدهی بیشتر آماده باشد.

حالا که ذهنی آماده دارید و دلتون می خواد از این بلاتکلیفی در بیاین و مثل خیلی ها درآمد عالی از اینترنت و تبلیغات و امکاناتی که در اختیارتون هست داشته باشید و برخلاف گذشته خودتون و خیلی‌ها که همچنان سنتی کار می کنند و به زودی به جمع گورهای دسته جمعی کسب و کارهای کهنه و سنتی می پیوندند نباشید و می خواهید موفق شوید و درآمد عالی داشته باشید خدمات پک طلایی را برای شما توضیح می دهم.

آموزش رشد و کسب درآمد

لیست اجزا خدمات پک طلایی دوره آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد به شرح زیر است:

اگر سایت ندارید آن را طی حدود 20 تا 30 ساعت طراحی راه اندازی خواهیم کرد.
2 ساعت مشاوره تخصصی بررسی محتوا های سایت از نظر سئو و آموزش رفع خطاهای آنها.
1 ساعت آموزش ویرایش نوشته ها و برگه ها و روش اصولی انجام آنها.
2 ساعت به روز رسانی ماژول های سایت و رفع تداخل آنها.
1 ساعت بهینه سازی پایگاه داده یا همان دیتابیس که مهمترین بخش هسته سایت است.
5 ساعت کمپرسور و فشرده سازی فایل های css و جاوا اسکریپت و تصاویر جهت افزایش سرعت لود سایت و افزایش امتیاز سئوی گوگل.
4 ساعت نصب و راه اندازی اس اس ال امنیتی ssl بر روی دامنه سایت به صورت https و همچنین ویرایش تمام لینک ها و کدها برای فعال شدن اچ تی تی پی اس.
1 ساعت اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل جهت دریافت خطاها و ارور ها و رفع آنها برای سئو پیشرفته در آینده.
1ساعت آموزش استفاده از ارسال ایمیل و دریافت ایمیل و پاسخ به ایمیل مشتریان در ایمیل اینفو و ساپورت.
طی 12 ساعت کلیه تصاویر و محتوا ها و اطلاعات تماس و بنر ها و اسلاید شو ها و محصولات صفحه اول سایت شما را کامل و به روز رسانی می کنیم
طی 10 ساعت برای سه کلمه کلیدی اصلی شما محتوای تخصصی سئو شده و بهینه تولید و در سایت انتشار داده تا در آینده بر روی سئوی این کلمات کلیدی کار کنیم.

به ایمیل کلیه مشتریان ایمیل تخصصی بازاریابی شده میفرستیم تا مجدداً به سایت سر بزنند و باعث افزایش فروش درآمد شما شود.
3 ساعت بروشور دیجیتالی یا همان pdf شما را مطالعه و خطا یابی وارتقاء می دهیم.
10 ساعت اگر بروشور ندارید آن را برای شما در دو صفحه تمیز و شکیل و زیبا به همراه تصاویر گرافیکی طراحی می نمایم.
2 ساعت اگر نرم افزار حسابداری ندارید و یا بلد نیستید با نرم افزار حسابداری کار کنید یک نرم افزار حسابداری بسیار ساده را برای شما نصب و به شما طی سه ساعت آموزش می دهیم.
30 ساعت 4 کلمه کلمات کلیدی مهم را برای شما انتخاب کرده و بر روی سئوی کلمات کلیدی در سایت به مدت هروز کاری یک ساعت 6 ماه کار میکنیم.
2 ساعت به شما یاد می دهیم که چطور طراحی الگوریتم را انجام داده و سایت را برای تولید محتوای استاندارد آماده سازید.
2 ساعت به شما یاد می دهیم که چطور ۲۲ استاندارد طراحی محتوا را بر روی یک محتوا پیاده سازی کنید تا سئو کامل گردد.
2 ساعت یاد خواهید گرفت که چگونه با طراحی و ساخت بک لینک های سفید ارزش محتواهای سایت خود را افزایش دهید.
2 ساعت به شما یاد می دهیم که چطور اکانت تجاری خود را در اینستاگرام بسازید تولید محتوا کنید و توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای بازاریابی انجام دهید.
1 ساعت به شما یاد خواهیم داد که چگونه بر اساس منطقه مسکونی, صنعت, جنسیت و مشاغل بتوانید فالور واقعی و مشتری خوب پیدا کنیم.

آموزش کسب درآمد از چند هزار تا چند صد هزار دلار در سایت از طریق کانال یوتیوب را طی یک ساعت به شما آموزش خواهیم داد.(مدت انجام فعالیت شما جهت کسب درآمد مبالغ بالا حدودا 2 سال می باشد)

6 ساعت آموزش تکنیک های کسب درآمد کاملا عملی برای استخدام نیرو بازاریاب و تبلیغات حرفه ای

و سوال آخری که همه درباره این دوره و این پکیج و طول این یک ماهی که آموزش خواهند دید می پرسند:

خروجی دوره آموزش قدم به قدم رشد و کسب درآمد چیه و با چه چیزهایی به جز موارد فوق حتماً یاد خواهیم گرفت:

  1. حتما باعث افزایش چشمگیر درآمد شما خواهد شد
  2. تمام آموزش های این دوره خصوصی و در ساعت آزاد شما انجام خواهد شد و آموزش تضمینی می باشد مگر آن که واقعاً  دل به کار ندهید و نخواهید از آموخته های یادگرفته استفاده کنید یا آنها را به صورت صحیح اجرا نکنی.
  3. با دریافت این پکیج تخصصی شما حتما مطالب مفید و با ارزشی را جهت مدیریت کسب و کار بازاریابی فروش تبلیغات افزایش مشتری و درآمد و نحوه صحیح فعالیت آنلاین یاد خواهید گرفت.
  4. با یادگیری این دوره حتما می توانید در کاهش هزینه های خود صرفه جویی کنید و باعث می شود تا منبع درآمدی بهتری داشته باشید و آن را راحت تر مدیریت کنید.
  5. حتما باعث افزایش چشمگیر درآمد شما خواهد شد.
  6. باعث می‌شود که احساس رشد پیشرفت و موفقیت را به صورت روز افزون تجربه کنید.
  7. حتما باعث رفاه خانواده, کاهش استرس, افزایش رشد اقتصادی ,ایجاد برنامه و تمرین و برنامه ریزی روزانه ,هفتگی ماهانه و سالانه خواهد شد.

نکته اول:

این بسته فقط یکبار و فقط برای ۱۵ نفر اول که ثبت نام کنند و پرداخت هزینه نموده‌اند به ترتیب اجرا می گردد و به هیچ عنوان قابل تکرار نیست و تا زمانی که دکمه سفارش در زیر این مطلب قرار دارد میتوانید سفارش دهید.

نکته دوم :

این که این پکیج بصورت لیست انتخابی به شما ارائه خواهد شد ولی چون تمامی موارد به هم وابسته و پیوسته هستند . اگر اطلاعات کاملی درباره هر کدام از این موارد نداشته باشید باعث می شود که نتوانید ان را به صورت کامل درک, اجرا و پیاده سازی کنید و این امر باعث کاهش موفقیت شما از 100% به %30 تا %40 خواهد شد، پس بهتر است کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند کلیه موارد را بگذرانند.

و نکته آخر اینکه کل دوره بصورت ارتباط آنلاین و آموزش تصویری یا صوتی است و نیازی نیست هروز زمانی را برای طی کردن مسافت و ترافیک و … صرق کنید و کلیه کسانی که در این در این دوره شرکت می کنند به جز یادگیری عملی و تئوری باید تمرین را تکرار و اجرا کنند و خروجی اجرای خود را به صورت روزانه گزارش ۵ دقیقه ای در روز به پشتیبان خود جهت خطایابی ارسال نمایند.

سفارت پکیج طلایی دوره آموزش رشد کسب وکار

پکیج طلایی

 • 0 تومان

مقالات مرتبط
قیف فروش
قیف فروشت رو طراحی کن !

روزی که محتوا های این سری از وب یار را برای من ارسال کردند ، با دیدن این عنوان های جذاب ، با خودم گفتم که تمام این سری از محتوا ها را باید خودم بنویسم ؛ چراکه اگر اون رو درست بشناسید و از این روش استفاده کنید ، به تنهایی این توانایی را دارد که سیستم بازاریابی و فروش شما رو متحول کند.در…

اپلیکیشن
5 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه موبایل اپلیکیشن ها

برنامه های موبایل در چه ساختار هایی طبقه بندی می شوند؟آیا می توان با هرزبانی برای هر پلتفرمی ، دست به توسعه اپلیکیشن زد؟بهتره از چه زبان برنامه نویسی برای توسعه اپ های موبایل استفاده کنیم؟ اپلیکیشن های native اپلیکیشن های hybrid زبان های محبوب و کارآمد برنامه موبایل 1.Javascript در اپلیکیشن های مولتی پلتفرم 2.جاوا در اپلیکیشن های اندرویدی 3. Swift در اپلیکیشن های…

5 تا از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی

شما هم این روز ها ، با چالش فروش پایین و کمبود مشتری روبه رو شدید؟تازه کسب و کار خود را راه انداختید و به دنبال بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی هستید؟تازه وارد هستید و کم هزینه بودن تبلیغات ، برای شما بسیار مهم است؟بستر های تبلیغاتی را نمی شناسید؟تبلیغات را بی فایده می دانید؟ اصلا ارزان ترین روش های تبلیغاتی برای شما…