نویسنده پشتیبانی وب یار
امتیاز مطلب
تعداد بازدید 3858
تاریخ بروزرسانی ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

آموزش ساخت شماره مجازی نامحدود

آموزش ساخت شماره مجازی

آموزش ساخت شماره مجازی نامحدود باعث می شود شما به راحتی از کاربردهای شماره مجازی بهره مند شوید. برای مثال در آموزش ساختن شماره مجازی نامحدود تلگرام شما یاد می گیرید که تعداد نامحدود شماره مجازی برای خرید فروش و اضافه کردن در تلگرام و رونق کسب و کار اینترنتی خود بسازید.پس برای کسب درآمد راحت آموزش ساختن شماره مجازی نامحدود را از تیم وب یار ببینید.

چگونه بدون داشتن سیم کارت می توانیم از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر بهره ببریم؟

چگونه می توان آموزش ساختن شماره مجازی نامحدود را به راحتی ببینیم؟

شماره مجازی از امکاناتی است که می توان به وسیله ی آن به این سوال پاسخ داد. شماره تلفن مورد نظرممکن است، بسته به نوع سرویس امکانات متفاوتی از جمله توانایی دریافت پیامک، ارسال و توانایی برقرارکردن تماس، دریافت کردن تماس و … باشد. اگر شما دارای یک شماره مجازی هستید. می توانید به راحتی و بدون این که سیم کارتی داشته باشید، از شماره تلفن همراه مربوط به کشوری دیگر استفاده کنید.

در این مقاله سعی داریم علاوه بر تعریف و تحلیل وبررسی کاربردهای شماره مجازی ،روش های متفاوتی را برای ساخت شماره مجازی ارائه بدهیم تا به وسیله ی آن بتوانید به یک شماره مجازی مختص به خود تهیه کنید و از آن استفاده نمایید.

شماره مجازی چیست؟

باتوجه به پسوند مجازی می توان متوجه شد که شماره مجازی در اصل یک شماره تلفنی است که وجود حقیقی ندارد ولی در عین حال هم قادر است بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن حقیقی به کاربران خود می دهد را ارائه کند. به این ترتیب شما بدون این که احتیاج داشته باشید تا سیم کارت یک اپراتور را تهیه کنید می توانید به راحتی و با فعال کردن اکانتی در برنامه ها و وب سایت هایی که شماره ی مجازی ارائه می دهند.

شماره مجازی خود را فعال کنید. به طور معمول شرکت ها و برنامه هایی که شماره مجازی ارائه می دهند، از کشورهای کانادا و امریکا شماره های خود را ارائه می دهند. و در این صورت می توان بدون این که سیم کارت کانادا و یا آمریکارا داشته باشیم. شماره تلفن آن جارا داشته باشیم.

معمولا بیشتر شرکت هایی که این خدمت را ارائه می دهند ، شماره ای را به صورت مجانی در اختیار کاربران خود قرار می دهند. به این ترتیب کاربران آن ها می توانند از سرویس شماره مجازی به طور رایگان بهره مند شوند. پس اگر با این اوصاف خواستار استفاده کردن از این امکان هستید، به راحتی و بدون اینکه بخواهید هزینه ای پرداخت کنید، قادرید اپلیکیشن مخصوص به هر وب سایت که شماره مجازی را ارائه می دهند.

روی تلفن همراه خود نصب بکنید. و یا از راه سرویس تحت وب، شماره ای را برای خود فعال کنید. اینکه شما شماره تلفن مجازی داشته باشید می بینید که کاربردهای بسیار فراوانی را دارد. مثلا با داشتن شماره مجازی می توانید چندین اکانت در یک شبکه اجتماعی داشته باشید. و تعدادی دیگر از این کاربردها در ادامه ی این مقاله آمده که می توانید مشاهده کنید.

کاربردهای متفاوت شماره مجازی

آموزش ساختن شماره مجازی نامحدود

مهم ترین و اولین کاربردی که می توانیم به آن اشاره کنیم ایجاد هم زمان چندین اکانت مختلف در شبکه های اجتماعی است. و همچنین برنامه های پیام رسانی می باشد که برای ساختن حسابی در آن ها قطعا نیاز به شماره تلفنی جدا می باشد. اگر قصد کنیم هم زمان چندین اکانت اسکایپ و یا تلگرام داشته باشیم.

احتیاج به چندین شماره تلفن جدا داریم. که برای هر کدام از آن ها به یک سیم کارت جدا نیاز داریم. اگر قصد این را داشته باشیم برای هر اکانت یک سیم کارت تهیه کنیم. نیاز به پرداخت هزینه زیادی می باشد. علی الخصوص اگر بخواهیم اکانتی را داشته باشیم که با شماره ای خارجی اکتیو شده باشد. استفاده از شماره مجازی که بیشتر به صورت رایگان در تعداد محدود از طرف سرویس دهنده ها ارائه می شوند، می تواند گزینه ای خیلی خوب باشد.

اگر قصد ارسال و دریافت پیام با فردی در خارج از کشور را داشته باشید. و یا تماس صوتی تصویری برقرار کنید، باید حتما از یک شماره ی خارجی این کار را بکنید. در غیر این صورت هزینه های تماس با سیم کارت داخلی تان بسیار زیاد می شود. و صرفه اقتصادی ندارد.

اگر بخواهیم با افراد یا شرکت هایی خارج از ایران ارتباط بگیریم و نخواهیم آن ها از شماره ی ما آگاه شوند داشتن شماره مجازی بهترین گزینه می باشد. با این اوصاف شما قادرید با افرادی در خارج کشور، بدون این که آن ها از مکان شما آگاه شوند، ارتباط گرفته و با آن ها تماس بگیرید.

کاربردی جالب از این شماره مجازی ها این است که به دلیل فشارهای زیادی که روی کشورمان ایران ناشی از تحریم می باشد. اکثر وب سایت ها و شرکت ها از ارائه دادن خدمات به افراد ایرانی خودداری می کنند. به همین منظور برای این که بتوانیم از خدمات آن ها استفاده کنیم، می توانیم به راحتی با ساخت یک شماره مجازی و ثبت نام کردن با آن شماره، به سرویس مورد نظر خود، دست پیدا کنیم که بسیار جالب توجه می باشد.

چگونه شماره مجازی بفروشیم

یعنی اگر شما فقط روزانه یک ساعت شماره بسازید. و فقط هر شماره را 2-5 هزار تومان بفروشید حدوداً ماهانه بیش از 6 میلیون تومان درآمد دارید. پس برای کسب درآمد راحت آموزش ساختن شماره مجازی نامحدود را از تیم وب یار ببینید.

[/caption] دانلود و دریافت آموزش نامحدود ساخت شماره مجازی فعال :

[zarinpalpaiddownloads id=”29″]

مقالات مرتبط