031- 344 500 60

طراحی سایت در اصفهان, سئو سایت اصفهان, طراحی سایت فروشگاهی , شرکت طراحی سایت اصفهان, طراحی حرفه ای سایت اصفهان, بهینه سازی سایت , بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

صفحه نخست » بلاگ » آموزش بک آپ Backupسایت در سی پنل

آموزش بک آپ Backupسایت در سی پنل

۲۱ام دی ۱۳۹۴
پشتیبانی وب یار
66

با آموزش بک آپ سایت یا تهیه ی نسخه ی پشتیبان (Backup)از سایت به صورت کامل و یا بک آپ دستی از بخش های مختلف سایت در سی پنل توسط تیم وب یار همراه شما هستیم.

آموزش بک آپ Backupسایت در سی پنل

اول اینکه بدونید فرقی نمیکنه که سیستم مدیریت محتوای ما چی باشه, و هر نوع سیستم مدیریت محتوا شامل وردپرس و جوملا و یا … باشه,یادگیری بک آپ گیری از آن اهمیت دارد.تیم وب یار امروز آموزش بک آپ گیری برای هر نوع سیستم مدیریت محتوا در هاست سی پنل را به شما آموزش میدهد.

شما هم از شعار معروف سایتی موفق است که مرتب از سایت خود نسخه ی پشتیبان تهیه کند را آویزه ی گوش خود کنید و بسته به اطلاعات و زمینه ی کاری خود هر ۱۰ روز یکبار یا هر دو هفته ی یکبار از سایت خود بک آپ بگیرید.

بهترین مزیت بک آپ گیری از سایت اینه که در صورتی که آسیبی به اطلاعات ما برسه ( حذف شدن , از بین رفتن , هک شدن  , خرابکاری و … ) می توان به راحتی نسخه ی کپی شده یا همون بک آپ رو بازگردانی کنیم.

آموزش بک آپbackup از سایت ورد پرس ,جوملا و …( How to get the back-up of the site)

ابتدا وارد هاست بشید بعد از ورود به هاست روی آیکون Backup wizard کلیک کنید .

آموزش بک آپ Backupسایت در سی پنل

آموزش بک آپ Backupسایت در سی پنل

بعد از کلیک روی گزینه ی Backup wizard صفحه ای مثل تصویر زیر برای شما ظاهر میشه.

بعد از کلیک روی گزینه ی Backup wizard صفحه ای مثل تصویر زیر برای شما ظاهر میشه.

در تصویر بالا سه مرحله برای گرفتن بک آپ داریم , بخش اول دارای دو دکمه هست که با پیکان مشخص شده گزینه Backup و Restore دکمه ی Backup برای گرفتن بک آپ هستش و Restore برای بازگردانی بک آپ , حال روی دکمه سمت چپ یعنی Backup کلیک کنید. تصویر زیر براتون ظاهر خواهد شد.

اموزش بک آپ از سایت

اموزش بک آپ از سایت

در صفحه ی ظاهر شده که شبیه به تصویر بالا هستش شما دو بخش رو در اختیار دارید سمت چپ Full Backup هستش که از کلیه ی قسمت های سایت شما نسخه ی پشتیبان تهیه می کنه و سمت راست Select Partial Backupکه به شما اجازه میده از بخشهای مختلف به صورت دستی بک آپ تهیه کنید , یعنی اگر شما بخواهید فقط از دیتابیس بک آپ بگیرید و نیازی با سایر بخش ها ندارید می تونید My Sql Datebases رو بزنید و فقط از دیتابیس نسخه ی پستیبان تهیه کنید .بهتره Ful Backup تهیه کنید , برای این کار کافیه در سمت چپ روی دکمه Full Backup که مشخص شده کلیک کنید , تا صفحه جدید براتون باز بشه.

بک آپ گیری از هاست

بک آپ گیری از هاست

خوب در این صفحه که مرحله ی پایانی هستش می تونید در بخش Email Address مشخص کنید که اطلاعات بک آپ گرفته شده از سایت براتون ارسال بشه یا نه ,  و در نهایت روی Generate Backup کلیک کنید تا بک آپ گرفته بشه , در نهایت یک صفحه ظاهر میشه که بک آپ با موفقیت گرفته شد.

آموزش بک آپ از سایت

تعداد ستاره های خود را از این مطلب از چپ به راست انتخاب نمایید
درباره نویسنده :
پشتیبانی وب یار

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*